نمرات بازی Need For Speed

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
cover_art_need_for_speed_EA.jpg

Embargo (for outlets that care, anyway) is 11/3 at 1:00am EST.

gadgets 360

Positive

• Police encounters add variety
  • Amusing albeit cringe-worthy dialogue
  • Entertaining story

Negative

• Poor handling
  • Limited customisation
  • Unfair AI
Rating (out of 10):6

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آرامش خودتون رو حفظ کنید. مشخصه بازی ای که با 27 نقد، متای 73 داره و اکثر نقدها به هندلینگ بد(برای یک بازی ریسینگ که نام NFS رو به یدک میکشه!)، هوش مصنوعی بد و نداشتن Pause و چند مشکل دیگه اشاره کردن، بازی آشغالی در سبک ریسینگ هست. شاید مشکل از انتظارات شماست که انقدر اومده پایین و افت محسوس سری رو کتمان می‌کنید. در صورتی که در همین سبک بازیهای به مراتب بهتری وجود داره(بر اساس همون متایی که حکم آیه براتون داره.)
وضوع مهم بودن متا نیست اما از نظر تو متای ۷۰ یعنی آشغال این طرز فکرت از ریشه اشتباست
بنده نگفتم بازی با متای 70 یعنی آشغال. دارم میگم این بازی با این مشخصات بازی خوبی نیست.

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ای بابا سره رایوالز گفتم ایول NFS درست شد باز دوباره خراب کرد رفت...
پ ن:میدونی چی جالبه؟! اینکه ملت نوجوون ایرانی فکر میکنن Underground اصل NFS بوده و ریشه اونه...نه داداش NFS های قبل اون که جاده ای بودند ریشه بودن مثل hot pursuit-high stakes و شماره های قبلیش... UG اصلا در حد و اندازه ی اونا نبود بد نبودا ولی طرفدارای اصلی NFS یه چیزی میخواستن مثل HP2 ! من هنوزم high stakes 2 رو میخوام!!!!! بهترین NFS عمرم بود.اون موقع NFS واسه ی خودش فورتزایی بود!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من موندم اینا چه مرگشونه آخه.همون Underground 2 رو دقیقا کپی کنی،گرافیکش رو ببری بالا و ماشینا رو عوض کنی راحت همین الان متای بالای 80 میاره.معلوم نیست این مسخره بازی ها چیه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اشغال؟؟؟
عضو تحریره سایت ما را نگاه !
درسته شما فن هبلو هستی ولی حق نداری به این بازی بگی اشغال!
واقعا برات متاسفم

ربطی به فن هیلو بودن نداره...به بازی اشغال که نمیشه گفت غیر اشغال.هر کسی هم حق داره و میتونه به این بازی بگه اشغال چون واقعا همین برازندشه!

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
آرامش خودتون رو حفظ کنید. مشخصه بازی ای که با 27 نقد، متای 73 داره و اکثر نقدها به هندلینگ بد(برای یک بازی ریسینگ که نام NFS رو به یدک میکشه!)، هوش مصنوعی بد و نداشتن Pause و چند مشکل دیگه اشاره کردن، بازی آشغالی در سبک ریسینگ هست. شاید مشکل از انتظارات شماست که انقدر اومده پایین و افت محسوس سری رو کتمان می‌کنید. در صورتی که در همین سبک بازیهای به مراتب بهتری وجود داره(بر اساس همون متایی که حکم آیه براتون داره.)
من از شما سوال کردم که کی شما تست کردی بازی رو ؟ سوال سختیه؟
موضوع مهم بودن متا نیست اما از نظر تو متای ۷۰ یعنی آشغال این طرز فکرت از ریشه اشتباست

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین

بنده نگفتم بازی با متای 70 یعنی آشغال. دارم میگم این بازی با این مشخصات بازی خوبی نیست.

عزیز من اول که پای هیلو رو کشیدی وسط که هیچ ربطی به این تاپیک نداشت بماند !
نمره که بازی فعلا دریافت کرده !73 هست
شما مثلا اعضا تیم تحریره هستی
ی سر به این لینک بزن
بازی‌سنتر | صفحه درباره امتیاز دهی | سیستم امتیاز دهی بازی‌سنتر

7.0 - 7.5 (نسبتاً خوب):
بازی‌های این رنج در مجموع خوب هستند؛ اما ضعف‌هایی نیز دارند که ممکن است برای بسیاری از مخاطبین آزاردهنده باشند. طرفداران آن سبک خاص در کل مشکل چندانی با بازی نخواهند داشت و حتی سایر مخاطبین هم می‌توانند از آن لذت ببرند.

برام خیلی عجیب هست که خود سایت بازیسنتر هم تو قوانین امتیاز دهیش به بازی با متا 7.3 میگه یک بازی نسبتا خوب بعد یکی از اعضا تحریره میاد میگه باز یاشغال هست !

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
خوب دیگه حالا ایشون نظرشون رو گفتن دیگه شلوغش نکنید و نظم تاپیک رو بهم نزنید...در ضمن بله با توجه به هزینه ها ، سطح تبلیغات ، شعار بازگشت به ریشه ها و 2 سال وقتی که برای ساخت بازی صرف شده این بازی یه اشغال به حساب میاد اما از نظر قابل بازی بودن و نسبتا خوب بودن بازی شکی نیست که ارزش امتحان کردن رو داره....خاطرم هست یکی از دوستان هم میگفت گول این تبلیغات رو نخورید و تا زمانی که بازی نیومده بهش امیدی نبندید.من خودم خیلی ناراحت شدم که موفق نشده بازی میخواستم day one ش کنم ولی خراب کردن حیف نونا.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
عزیزان من یه سری ها هدفش چیز دیگست، کاری هم به NFS و اینا ندارن و دنبال چیز دیگه هستن، فقط سعی کنید محل نذارین بهشون!:d
در مورد بازی هم آشغال باشه یا غیر آشغال از لیست خرید اکثریت مثل خودم خط خورد!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
حالا به همه مشکلاتش خلوت بودنم اضافه کرد که میگفتن محیطش خلوته کلا مایوس کردن ملت رو !:thinking:
خب انتظار داری مسابقات غیر قانونی در اوج شلوغی و ازدحام جمعیت انجام بشه؟ اینطور که انتقاد از بازی پیش میره عده ای انتظار دارن ملت توی خیابان ها بایستن کنار دست هم بزنن!
مسابقات نصف شب صورت میگیرن تا شهر خلوت باشه، فکر نمیکنم در این مورد بشه ایراد گرفت.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
كل بحث اينه:

متاي حدود ٧٠ يعني نسبتا خوب از لحاظ آماري و رياضي.
يعني نسبتا بد براي گيمر هاي حرفه اي.
يعني افتضاح براي گيمر هاي حرفه ايي كه از يك بازي با ريشه انتظار دارند.

و السلام.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
واقعا بعد از NFS Most wanted که باهاش زندگی کردم هنوز که هنوزه آهنگهاشو گوش میدم...!!!دیگه با هیچ کدوم از NFS هاحال نکردم نمیدونم چرا هروز این بازی پس رفت میکنه عوضی که بره به سمت جلو :(آخه مرده حسابی handling هم شد ایراد که مترفعش نکردین.؟!!!!!!!آخه یه بازی ریسینگ چی میخواد دیگه جز handling......!!!!!!!!من نیمدونم اینایی که بازی رو کاستمایز میکنن به چی فکر میکنن..!!!میدونستم خیلی خوب بود به خدا..!!!!!!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین
حالا هی بگین ریمستر بده :d
بیان بهترین نسخه بازی رو ریمستر کنن بدن دست ملت بهتره تا این طوری خاطرات رو با تکرار این اسم خراب کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر