نمایش رسمی PSP2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
سلام !
بالاخره تصویری رسمی و با کیفیت از PSP2 در همایش PlayStation Meeting 2011 به نمایش در اومد !
این شما و این هم کنسول دستی جدید سونی :

sony-tokyo-event-1356.jpg

این کنسول با رزولوشن 960x544 و لمسی (مثل اینکه هم جلوش هم عقبش !) عرضه میشه. صفحه نمایشش هم 5 اینچ OLED هست.
از قابلیت های حرکتی Sixaxis هم پشتیبانی میکنه (یعنی حرکت در 6 جهت) Wifi و 3G رو هم به قابلیتها اضافه کنین.
بازیهایی که براش معرفی شده :
- Killzone
- Little Big Planet
- Reality Fighters
- Uncharted
- WipeOut
- Resistance
این کنسول کریسمس 2011 عرضه میشه و فعلآ اسمش NGP هست !

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
آنالوگاش به نظر من مشکلی ایجاد نمیکنه. اگر دقت کنید دستها از سمت چپ و راست میان و اصلاً برخوردی با آنالوگ ایجاد نمیکنن. در حالتی که خودم هم اول چنین تصوری داشتم که انگشت شست از زاویه ی پایین بخواد روی دکمه های ضربدر و مربع قرار بگیره برخورد ایجاد میشه ولی اینطوری نیست. کنسول رو توی دستم تصور کردم :d دیدم از چپ و راست هیچ مشکلی پیش نمیاد
دیگه سونی انقدر هم روی هوا طرح نمیزنه - هر طرحی باید از 100 تا خان رد بشه تا تایید بشه!!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من یه سوال پرسیدم که ایا این PSP2 قابلیت تلفن هم داره یا خیر؟که نمیدونم چرا پاک شد:(

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من یه سوال پرسیدم که ایا این PSP2 قابلیت تلفن هم داره یا خیر؟که نمیدونم چرا پاک شد:(
دوست عزیز کافیه پستای قبلی رو مرور کنید چند بار گفته شده
----------------------------------
خوب با توجه تریلری که Kenji عزیز گذاشته بود که به همه پیشنهاد میکنم حتما ببیننش کاربرد اون صفحه لمسی پشتش کاملا معلوم شد که در بازی انچارتد با استفاده از اون نیتان رو از صخره بالا میبرد
در کل خیلی وسیله جالبی و با توجه به اینکه خودم FAN شدید PSP هستم حتما زمان عرضش میخرمش هر چه قدرم که گرون باشه

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
عکسهاشو داشتم میدیدم ، آب دهنم داشت میریخت رو کیب.ورد :d
عجب چیز شاخیه ، خیلی گولاخه :-o
خیلی خوبه که شکلشو زیاد تغییر ندادن ، چون امثال من که به PSP عادت کردن واسشون راحت تره..
هم گرافیکش خوبه ، هم بازیهای PSP رو اجرا میکنه ، خدا کنه قیمتش هم بالا نباشه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
این ویدیو از Uncharted رو ببینید، از موشن سنسور دستگاه برای نشونه گیری استفاده میکنه که خیلی هم دقیق و کار آمده
http://uk.gamespot.com/ngp/action/un...veal-trailer-1
این ویدئو رو حتمآ ببینین ! از نظر بصری که فوق العادست ! اصلآ فکر نمیکردم به این زودی همچین گرافیکی رو روی یه کنسول دستی ببینم :D نورپردازی هم واقعآ زیباست.
ولی چیزی که از اینا مهم تره , استفاده از قابلیت های مختلف NGP هست. توی همین Uncharted از کلی ویژگی NGP استفاده میکنه مثلآ برای پریدن از مانع , از صفحه لمسی کنسول استفاده میکنه. موقع طناب بازی , کنسول رو عقب جلو میبره و طناب هم عقب جلو میره. یه جای دیگه یه طناب عمودی هست و Nathan باید ازش بالا بره. اینجا با انگشتاش از پشت کنسول (Touch Pad) استفاده میکنه و حالت بدن موقع بالا رفتن از طناب رو شبیه سازی میکنه !!! نمیدونم چطوری توضیح بدم ولی مثل واقعیت که طرف باید اول یه دستش رو بگیره به طناب و خودش رو بالا بکشه و بعد دست دیگه و ... , اینجا هم با انگشتات به ترتیب این کارو میکنه :D برای گرفتن صخره ها و شیارها هم کافیه با انگشت روی صخره مورد نظر بزنین تا Nathan اون رو بگیره. همین طور برای حرکت افقی روی لبه یک صخره میتونین با انگشت از محل قرار گرفتن Nathan تا قسمت مورد نظر بکشین :D برای تیراندازی با اسنایپر هم خیلی راحت از سنسور حرکتی کنسول استفاده میشه و طرف به راحتی دشمن رو ناکار میکنه !
اگه تونستم از این چیزا عکس میگیرم ولی دیدن ویدئو رو پیشنهاد میکنم چون این طوری نمیفهمین چی گفتم :D

این همه ویژگی توی یه بازی سه بعدی اکشن پلتفورمر استفاده میشه ! فکر کنین توی بازیهای مفرح و مینی گیمی چه خبره !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بسیار خفن :d ... بسیار زیبا ... :d برای اولین بار تصمیم گرفتم که کنسول دستی بگیرم :d ... جدی جدی !

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
تا حالا
psp2 > 3ds
نمایش سونی خیلی باشکوه تر از نینتندو بوده
حالا باید تا زمان عرضه صبر کرد ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
چند تا عکس از ویدئو گرفتم ولی دیدن ویدئو کجا و دیدن عکس کجا ! :D

با لمس کردن بالای تخته سنگ Nathan از روش میپره و با لمس کردن لبه صخره هم ازش بالا میره :

با عقب و جلو بردن NGP , میتونین طناب رو عقب و جلو ببرین :

برای بالا رفتن از طناب , میتونین با انگشتاتون پشت NGP رو لمس کنین به این ترتیب :

برای ناکار کردن دشمنی که از حضور Nathan خبر نداره هم کافیه آروم به طرفش برین و وقتی بهش رسیدین لمسش کنین :

و این هم نشونه گیری با کمک سنسور حرکتی که جای هدف با حرکت دادن کنسول تغییر میکنه :

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
تا حالا
psp2 > 3ds
البته این جوری ها هم که شما میگی نیست دیگه، به نظر من 3DS از PSP2 شکست نمیخوره و نخواهد خورد، من نمیگم PSP2 جلوی 3DS کمر خم خواهد کرد ولی این نسل به هممون نشون داد همه چیز رو نمیشه با تعداد پیکسل و پردازش پلیگون های بیشتر به دست آورد. به هر حال رقابت جالبی خواهد شد و صد البته نمایش 3DS توی E3 هم یکی از با شکوه ترین رو نمایی های یه device بود.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
من خودم از اون دسته افرادي بودم كه از psp زياد خوشم نميومد.ولي اين يكي انگار خيلي با اون فرق داره.
از لحاظ ظاهري زياد فرقي نكرده ولي از لحاظ فني مخصوصا گيم پلي ميتونم بگم يه جهش بزرگ رو انجام داده
گرافيك بازيهاش واقعا قابل توجه بود.مخصوصا رنگ بنديه جنگل Uncharted كه واقعا تماشايي بود.
كلا صنعت بازي سازي پله هاي ترقي رو داره دو تا دو تا بالا ميره!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
یعنی میخوایم بپریم یه لبه رو بگیریم ، اون لبه رو میلمسیم و ناتان این کارو میکنه ؟! :D
بابا ... :D
من فک میکردم PSP2 = PS3P ... گویا فراتر ازین حرفاست ...
منو تو شک انداخت :( میخواستیم عین بچه آدم بریم 3DS بخریما :( ...
:D

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
تا حالا
psp2 > 3ds
از نظر فروش که به احتمال زیاد 3DS بیشتر خواهد بود.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
والا من که فکر میکنم این حرفایی که راجع به PSP2 میزنن همش تبلیغات هست .
در ضمن اگه درست هم باشه سونی خیلی احمق هست اگه اجازه بازیهایی باکیفیتی در حد PS3 روی این کنسول اجرا بشه . چون جایگاه و اعتبار کنسول PS3 رو به شدت زیر سوال خواهد برد و احتمالا فروشش کاهش پیدا خواهد کرد .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
البته این جوری ها هم که شما میگی نیست دیگه، به نظر من 3DS از PSP2 شکست نمیخوره و نخواهد خورد، من نمیگم PSP2 جلوی 3DS کمر خم خواهد کرد ولی این نسل به هممون نشون داد همه چیز رو نمیشه با تعداد پیکسل و پردازش پلیگون های بیشتر به دست آورد. به هر حال رقابت جالبی خواهد شد و صد البته نمایش 3DS توی E3 هم یکی از با شکوه ترین رو نمایی های یه device بود.

قبول دارم همیشه نینتندو با ایده های نو و خلاقیت اومده جلو اما تا الان که با هم دارم مقایسشون میکنم میبینم فعلا سونی موفق تر بوده شاید با اومدن 3DS نظرم عوض شد!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
از نظر قیافه که خیلی سک*سیه!

واقعا منظورتون از این که قیافه سک*ی هست چیه ؟
جدیدا خیلی مد شده ( خدا نکنه یه چیزم مد بشه ) واسه هر چی این واژه را استفاده میکنن .
من دیدم کاربرای دیگه برای کینکت و 3DS هم این واژه را استفاده کردند .
من که هر چی فکر کردم و به قیافه این psp2 نگاه کردم ربط این واژه را با این وسایل نفهمیدم ، !! کسی اگه میدونه به منم بگه .!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر