نقشه اصلی GTA V لیک شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
gta5cover2.jpg

نقشه دنیای بازی Grand Theft Auto 5 یک هفته زودتر از عرضه رسمی بازی لو رفت و این طور که به نظر می رسد بسیار بزرگ است.
به تصویر زیر و نقطه ای که مشخص شده است نگاه کنید. این همان قسمت از شهر است که در تریلر گیم پلی این بازی شاهد بودیم:

این قسمت با تمامی فعالیت هایش احتمالا فقط 5 درصد کل نقشه است. در تصویر زیر می توانید مکان های مختلف از جمله مغازه ها، فعالیت های مختلف و ... را مشاهده کنید. به عنوان مثال علامت راکت تنیس، نشانگر یک ورزشگاه برای انجام این ورزش است یا قوطی اسپری مکانی برای شخصی سازی خودرو است. در نقشه زوم کنید و بگویید شما چه چیزهایی می بینید؟ نقشه GTA V به نظر شما به اندازه کافی بزرگ است؟
Grand Theft Auto V در 17 سپتامبر عرضه خواهد شد.

GB
----------

ظاهرا این شایعه به تحقق پیوسته است: http://forum.bazicenter.com/thread79986/

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين

به اين عكسها توجه كنين دوستان ، به نظر مياد از همون محيطهاي سبز نقشه هستن .. اونقدرا خالي به نظر نميرسن كه تو نقشه ميبينيم ..
نقشه كوهها و خيلي از جزئيات ديگه رو دقيقا نشون نداده .. اين محيط هاي سبز رنگ خيلي بزرگتر و شلوغ تر از ايني كه تو نقشه نشون داده هستن به نظر من .

با این همه مقایسه و عکسی که دوستان گذاشتن تو هنوز قانع نشدی که نقشه خیلی بزرگه ؟
yahoo_4.gif

من خودم خودمو قانع كردم نه بقيه منو .....
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

به اين عكسها توجه كنين دوستان ، به نظر مياد از همون محيطهاي سبز نقشه هستن .. اونقدرا خالي به نظر نميرسن كه تو نقشه ميبينيم ..
نقشه كوهها و خيلي از جزئيات ديگه رو دقيقا نشون نداده .. اين محيط هاي سبز رنگ خيلي بزرگتر و شلوغ تر از ايني كه تو نقشه نشون داده هستن به نظر من .

با این همه مقایسه و عکسی که دوستان گذاشتن تو هنوز قانع نشدی که نقشه خیلی بزرگه ؟ :d

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,191
نام
پوريا
در مورد وسعت لازمه که یه نکته رو گوش زد کنم :D
اون فضای شهری که میبیند که در مقابل مناطق بیابانی و دشت ها کوچیک دیده میشه باید بگم که اگر محیط شهری IV رو 2 برابر کنیم تازه میشه اندازه محیط شهری V !!!!
یعنی محیط بکر و بیابونی که 2 برابر عظیم تر از محیط های بیابونی RDR هست !
اون دهکده یا شهر های خیلی کوچیک که به نظر کوچیک میان هم اصلا کوچیک نیستن !
کلا بازی خیلی عظیمه :D
به اضافه کلیه مناطق زیر اب :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به اضافه کلیه مناطق زیر اب :d
آره راست میگی زیر آب رو یادم رفته بود :))
واقعا چه شکلی همجین محیطی رو تونستن خلق کنن اونم با این جزئیات اونم همش تو 8 گیگ :|
بازی خیلی بزرگه یعنی خیلی :D
ای کاش الان بود میرفتم یه ماشین ورمیداشتم مینداختم تو جاده کوهستانی میرفتم سمت شمال نقشه :((

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
آره راست میگی زیر آب رو یادم رفته بود :))
واقعا چه شکلی همجین محیطی رو تونستن خلق کنن اونم با این جزئیات اونم همش تو 8 گیگ :|
بازی خیلی بزرگه یعنی خیلی :D
ای کاش الان بود میرفتم یه ماشین ورمیداشتم مینداختم تو جاده کوهستانی میرفتم سمت شمال نقشه :((
8 گیگ ؟ بازی 18 گیگه :|

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یعنی تصورشم لذت بخشه که تو این محیطی که تلفیقی از قسمتای شهری نسخه ی قبلی قسمتای بیابونی RDR و حتی قسمتایی که شامل زیر آب هم میشه گشت زد زوتر لیک شو که دیگه واقعا نمیشه صبر کرد

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
تو psn حجم دانلودى 17.2gb هست ولى هارد مور نيازش 36gb هست
الان بازى كه دانلود شده بعد نصب رو دستكاه اون 17.2 باك ميشه يا با اون هست؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
باند فرودگاهش تو حلقم ..نقشه خیلی متفاوته نسبت به شمارهای قبل من که خوشم اومد باید جالب باشه محیطهای سبزش خیلی زیاده

ryse

کاربر سایت
Aug 26, 2013
55
این نقشه کاملا صحیح هست به نظر من
دلیلش هم چند دقیقه توجه کردن به لحظه سویچ شدن در تریلر گیم پلی هست
اینم نتیجه!!!!!!!!!!!!!!!!

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
نمیدونم کسی اینو قبلا گذاشته یا نه، ولی برا کسانی که میگن سایز شهر کوچیکه و ... :

حالا نمیدونم واقعا همچین مقیاسی داره یا نه! ولی مثل اینکه همینجوریه!!؟!@؟#@$%^&*)(_+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر