نقشه اصلی GTA V لیک شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
gta5cover2.jpg

نقشه دنیای بازی Grand Theft Auto 5 یک هفته زودتر از عرضه رسمی بازی لو رفت و این طور که به نظر می رسد بسیار بزرگ است.
به تصویر زیر و نقطه ای که مشخص شده است نگاه کنید. این همان قسمت از شهر است که در تریلر گیم پلی این بازی شاهد بودیم:

این قسمت با تمامی فعالیت هایش احتمالا فقط 5 درصد کل نقشه است. در تصویر زیر می توانید مکان های مختلف از جمله مغازه ها، فعالیت های مختلف و ... را مشاهده کنید. به عنوان مثال علامت راکت تنیس، نشانگر یک ورزشگاه برای انجام این ورزش است یا قوطی اسپری مکانی برای شخصی سازی خودرو است. در نقشه زوم کنید و بگویید شما چه چیزهایی می بینید؟ نقشه GTA V به نظر شما به اندازه کافی بزرگ است؟
Grand Theft Auto V در 17 سپتامبر عرضه خواهد شد.

GB
----------

ظاهرا این شایعه به تحقق پیوسته است: http://forum.bazicenter.com/thread79986/

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
چقدر تو این نقشه نشان مربوط به چتر بازی داره،زده رو دست پیست چتر بازی منطقه 5 تهران:d
باورتون نمی شه هر ثانیه و روز که به عرضه نزدیک می شیم با خودم میخونم (ضربان قلب من تند می زنه،می خواد آروم بزنه،نه دیگه نمی تونه) :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با اینکه از GTA کلا خوشم نمیاد ولی این نقشه و خصوصا نبود مناطق شهری زیاد خیلی هایپم کرد. کلا عاشق دشت و بیابون هستم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این چیزی از عکس معلوم میشه (با این کیفیت عکس)! هرچقدر هم مقیاس نقشه زیاد باشه و ما بخواییم شهر رو بزرگ کنیم ، احتمالا بازم خیابان های اصلی شهر همیناست که ما میبینیم و چیزهایی که نمیبینیم فقط کوچه هایی هست که میشه گفت اصطلاحا ماشین رو نیستند یا باریک هستند ! پس شهر همینقدره ...
ویرایش : اضافه کنم این چیزایی که ما اینجا میبینیم با وسعت و به خصوص جزییاتی که در تریلر ها دیدیم بسیار تفاوت داره ، پس نباید از روی نقشه نتیجه بگیریم.
ولی در کل اونقدر ها هم کوچیک نیست که کسی نگران بشه ، ولی بنظرم از لحاظ مناطق شهری بخوایم حساب کنیم ، بیشتر نقشه دشت ، بیابون و جنگل + سازه های کوچک ! همراه با ویژگی ها و قابلیت (مراحل متنوع)

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
با اینکه از GTA کلا خوشم نمیاد ولی این نقشه و خصوصا نبود مناطق شهری زیاد خیلی هایپم کرد. کلا عاشق دشت و بیابون هستم
کلا کسی که سری GTA و بازیهای راکستار به فقر داستانی متهم میکنه همون بهتر این سری هم بازی نکنه!

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستان من حرفمو پس میگیرم نقشه مثل اینکه واقعا همین هست و واقعا مقایسش خیلی بزرگتره!:d

تو تریلر گیم پلی دقیقه ۲:۳۸ زمانی که دوربین از فرانکلین فاصله میگیره تا به سمت مایکل بره اگه دقت کنین قسمتی از شهر در نقشه معلوم میشه که با مطابقت دادن با این نقشه لیک شده کاملا میشه دید محیط دقیقا همونه :

85701408496794641472.jpg

اگه دقت کنین کاملا واضح هست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا کسی که سری GTA و بازیهای راکستار به فقر داستانی متهم میکنه همون بهتر این سری هم بازی نکنه!
ببخشید من کی این سری رو به فقر داستانی متهم کردم؟ هر چقدر هم از GTA بدم بیاد نمیتونم عظمت کار اکستار رو زیر سوال ببرم.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
در مورد وسعت لازمه که یه نکته رو گوش زد کنم :D
اون فضای شهری که میبیند که در مقابل مناطق بیابانی و دشت ها کوچیک دیده میشه باید بگم که اگر محیط شهری IV رو 2 برابر کنیم تازه میشه اندازه محیط شهری V !!!!
یعنی محیط بکر و بیابونی که 2 برابر عظیم تر از محیط های بیابونی RDR هست !
اون دهکده یا شهر های خیلی کوچیک که به نظر کوچیک میان هم اصلا کوچیک نیستن !
کلا بازی خیلی عظیمه :D

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام
محیط شهری اصلی که قسمت پایینه با یه حساب وجبی :d تقریبا 1 پنجم نقشس.
45/5=9
در بدترین حالت فقط همون قسمت پایین 1 کیلومتر مربع از iv بزرگتره. حالا خود IV رو می خواستی سوراخ سمبه هاشو بگردی پیر می شدی، چه برسه به این.
keep calm and trust Rockstar

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
الان که آخرین پستارو دیدم یه لحظه فکر کردم نوشته:نسخه اصلی بازی لیک شده. یهنی نقشه من نسخه خوندم. منو میگی یه لحظه اینقدر خوشحال شدم انگار به من تی تاپ دادن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر