نقد: لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند؟

آیا لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
همانطوری که مطلع هستین لیست بهترین گرافیک بازی های توسط VGA اعلام شده و در این بین حرف و حدیثهای بسیاری به وجود آماده و خیلی ها انتخاب این عنوان ها را به شدت زیر سئوال بردن و حتی اعتقاد دارن این عنوانها گرافیکشون در حد سال 2009 میباشد..
از این رو بازی های بزرگی نیز امسال عرضه شدن که حرفهای بسیار زیادی چه روی کنسول و چه روی PC برای گفتن دارن بازی های که شاید گرافیکشون چندین برابر از عنوان های انتخاب شده توسط VGA چشم نواز تر باش

حالا سئوالی که اینجا مطرح میکنیم مقبولیت لیست انتخاب شده VGA تو سط گیمرها هست و توسیع میشه بدون هیچ نوع فن بازی کاربران عنوان کنن این لیست انتخابی آیا به حق انتخاب شده یا خیر

لیست انتخابی توسط VGA

Batman: Arkham City

L.A. Noire

RAGE

Uncharted 3: Drake’s Deception

لیست بازی های که ادعای گرافیکی این نسل را دارند..

CRYSIS 2

BF3

Gears of War 3

Killzone 3

Last edited by a moderator:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
جای Batman با Gears باید عوض می شد ! یعنی راکستادی بهتر از اپک بلده با UE کار کنه ! توی نور پردازی هر دوتا هم سطحند ولی توی تکسچر Gears حرف اول میزنه ...
بجای LA هم باید Crysis یا KZ میومد !
واقعا وجود LA جای تعجب داره ! درسته انیمیشن صورت خدا بود ولی همین صورت ها غیر از انیمیشن طراحی خوبی نداشت ... دیگه تو بازی چیز خاص دیگه ای هم نبود که بخواد تو لیست قرار بگیره !
الان یکجورایی U3 خیلی راحت بدون وجود رقبای اصلی (غیر از ریج) اول میشه , همه هم به به و چه چه می کنند =))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
=)) خیلی باحالی تو !! رفتی عکسهای داغون از بازیهای تو لیست گذاشتی بعد اومدی با عکسهای خوب اونایی که تو لیست نیستن مقایسه کردی ؟!!

بنظرمن لیست درستی نیست ولی نه به این شکل که اینجا مقایسه شده !!!

• Like
Reactions: 浪人

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
از دوستان خواهش میشه بدون فن بازی در نظر سنجی شرکت کنند..

http://img4up.com/up2/18702182256110998506.png

یعنی راکستادی بهتر از اپک بلده با UE کار کنه !

سهیل بهترین حرف رو زدی..=))

yahoo_24.gif
خیلی باحالی تو !! رفتی عکسهای داغون از بازیهای تو لیست گذاشتی بعد اومدی با عکسهای خوب اونایی که تو لیست نیستن مقایسه کردی ؟!!

بنظرمن لیست درستی نیست ولی نه به این شکل که اینجا مقایسه شده !!!

شما عکس ها رو ملاک قرار نده چیزی که خودت دیدی رو عنوان کن..

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
:)) باز هم فشار آیـــا ؟؟!!
من خودم کاندیدهارو اصلا قبول ندارم خیلی از بازیها میتونستن باشن بعد LA.NOIRE رو گذاشتن ولی این تاپیک مخصوصا عکسهایی که گذاشتی مارو از خنده پخش زمین کرد .
درکل بنظرم هر بازی-ای توی کاندیدها باشه آخرشم UNCHARTED3 انتخاب میشه
و خیلی راحت میشه فهمید بهترین گرافیک امسال چه بازی-ای بوده
از دوستان خواهش میشه بدون فن بازی در نظر سنجی شرکت کنند..

http://img4up.com/up2/18702182256110998506.png
عزیزم اینم از مولتی پلیر هست . واقعا متوجه نیستی یا گوشهای مارو مخملی فرض کردی ؟

• Like
Reactions: 浪人

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کلا مقایسه های شما زبان زد خاص و عام هستش و دیگه نیازی به گفتن حرف اضافه نیستش! اما برای اینکه مقایسه بیشتر بهت بچسبه و حال کنی می تونی از عکس هایی که U3 و بقیه اون بازی ها رو دارن تو TV به صورت SD بازی می کنند در مقابل شات های کاملا HD اون بازی ها قرار بدی!

من کاری به لیست ندارم که خوبه یا بد اما حداقل مقایسه ها را سعی کنید کمی فقط کمی عادلان انجام بدید!

• Like
Reactions: happypooya

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
این عکس Batman: AC چرا اینقدر داغونه؟ :D والا ما بالای 25 ساعت بازی کردیم همچین صحنه داغونی تو بازی ندیدیم :D
==
در مورد لیست هم به نظر من L.A. Noire اضافی هست و به جاش میشد Gears of War 3 یا Crysis 2 رو قرار داد.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
من گزینه ی اول رو انتخاب کردم ولی الان که نگاه میکنم از نظر من جای crysis 2 واقعا خالیه توی این لیست خیلی عجیبه که نذاشتنش تنها ایرادی که داره همینه از نظر من. از نظر من باید به لیست اضافه میشد ولی حیف که نشده:(.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بابا شما چیکار با عکسها دارین..؟ اصلا من عکسها رو حذف میکنم
عزیز من شما میای بین این همه عکس با کیفیت از گیم پلی بازیها 4تا عکس با داغون اونم از تریلر SD بازی و درحال حرکت میگیری بعد میگی چیکار به عکسها دارین ؟!

• Like
Reactions: Sorrows

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
به نظر من ریج بهترین گرافیک این نسله ولی دلیل بر این نمیشه لیست مشکل نداشته باشه جای کرایسیس و gears خالیه noire هم زیادیه تو لیست

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همه اصل موضوع ول کردند چسبیدن به چی ! =))
بستگی داره اصل و فرع رو چطوری تعیین کنی و کی تعیینش بکنه! وقتی یک تاپیک نظرسنجی میزنی همه مثل شما از همه چی آگاهی ندارن و با دیدن 4 تا عکس ممکنه نظر بدن پس باید کسی که نظرسنجی رو ایجاد کرده سعی کنه که شرایط یکسانی رو به وجود بیاره.

در کل من نمیدونم چه فرقی داره که حالا بگیم آره یا نه. اکثریت که معلومه میگن نه اما اگه C2 و KZ3 و Geow3 بدون چه فرقی داشت؟! یه اسم تو لیست بود دیگه. به نظر من که 3 تا از این بازی ها ok هست و فقط تا حدودی L.A اضافی هست که می تونست جاش C2 یا KZ3 باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر