نقد: لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند؟

آیا لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104
این لیست فقط وجود LA Noir یکم مشکل داره توش ، اگه بجای LA Noir یه بازی دیگه مثل Crysis 2 یا Killzone 3 یا GeOW 3 بود نمیشد ایراد گرفت ، چون اینا اینقدر بهم نزدیکن که فقط سلیقه میتونه از هم متمایزشون کنه .

البته الان دقت کردم کلا نظرسنجی مشکل داره .
جواب نظر سنجی فقط باید بله،خیر باشه
سوال اینه که آیا VGA بهترین گرافیک سال رو مشخص میکنه یکی مثل من میگه بله
ولی منکر ایراد لیست نمیشه شد که حداقل 3 عنوان خوب توش وجود ندارن

غیر از u3 که یک مقدار فاصله داره با بقیه ,انتخاب بقیه واقعا مشکل بود ,امسال خیلی مدعی گرافیکی داشتیم همه هم نزدیک به هم.شاید بهتر بود c2 و k3 هم تو این لیست قرار میگرفتند.
جالبی لیست حضور نداشتن bf3 با هایپ فراوانی که قبل از عرضه داشت هست.
دوست ندارم فن بازی کنم ولی مطمئنا تا یکی دو سال آینده u3 پرچم دار گرافیک کنسولی خواهد بود.

خسته نباشی اینها همه کات سین های از پیش رندر شده هستن..#:-s
جااااااان؟! میشه یه جوری بگی ما هم بفهمیم؟! فهمیدی چی گفتی خودت؟!

فرخ تو هم واقعا ترکوندی. همینمون مونده بود به انیمیشن BF3 و گرافیکش ایراد بگیری. رجوع شود به 60 جایزه ای که درو کرد.

This allows for a phenomenal amount of dynamic lights to be in play at any given point, giving real depth and texture to the scene: from the blinding floodlights to the flickering embers of fire, the deferred rendering set-up gives the *********** series a new level of fidelity to its already state-of-the-art visuals. Also really impressive is the quality of animation: systems developed by EA Sports for titles like Madden NFL were repurposed by DICE for inclusion into the new Frostbite 2 engine, resulting in characters and actions that bring video games one step closer to a more cinematic level of quality.

فک کنم فرخ سر این موضوع بحث نکنی سنگین تره :دی نقل از DF .
DF بازی رو همه جوره از لحاظ تکنیکی عالی میدونه و اگه تو اعتقادی به گرافیک BF3 نداری پَ دیگه دلیل و مدرک از DF نمیاری :دی

این لیست فقط وجود LA Noir یکم مشکل داره توش ، اگه بجای LA Noir یه بازی دیگه مثل Crysis 2 یا Killzone 3 یا GeOW 3 بود نمیشد ایراد گرفت ، چون اینا اینقدر بهم نزدیکن که فقط سلیقه میتونه از هم متمایزشون کنه .

La.noire اتفاقا گرافیک خیلی خوبی داشت ولی فک می کنم دلیل اصلی وجودش توی این لیست موشن کپچر فوق العاده اون هشت ! در مورد کرایسیس و کیلزون هم به نظرم کیلزون کمی بهتر هست چون کرایسیس افت فریم های خیلی وحشتناکی داشت که خیلی رو اعصاب آدم رژه می رفت ...

فرخ تو هم واقعا ترکوندی. همینمون مونده بود به انیمیشن BF3 و گرافیکش ایراد بگیری. رجوع شود به 60 جایزه ای که درو کرد.
اون 60 تا جایزه را الان بیا بگیره ! چشمم کور نیست که ! انیمشن نداره اقا جان ! شما یه سایت معتبری برام نشون بده که از انمیشنه bf3 تغریف کرده باشه ?!
ببینیم مجموع این سایتها چندتا هست؟ بعد مثلا من برم هرچقدر دلت میخواد از ریج و انچارتد 3 یدا کنم که از انیمیشنش گفتند ! مثلا همین گیم اسپات به انیمیشنهای خوب مدال میده به bf3 هم نداده .

This allows for a phenomenal amount of dynamic lights to be in play at any given point, giving real depth and texture to the scene: from the blinding floodlights to the flickering embers of fire, the deferred rendering set-up gives the *********** series a new level of fidelity to its already state-of-the-art visuals. Also really impressive is the quality of animation: systems developed by EA Sports for titles like Madden NFL were repurposed by DICE for inclusion into the new Frostbite 2 engine, resulting in characters and actions that bring video games one step closer to a more cinematic level of quality.

فک کنم فرخ سر این موضوع بحث نکنی سنگین تره
biggrin1.gif
نقل از DF .
DF بازی رو همه جوره از لحاظ تکنیکی عالی میدونه و اگه تو اعتقادی به گرافیک BF3 نداری پَ دیگه دلیل و مدرک از DF نمیاری
biggrin1.gif
والا همین df که به انیمیشنهای ریج گفت تاریخ گذاشته در حقیقت نشون داد تو این مبحث انیمیشن تو باقالی هست :دی دقیقا برعکس 99 درصد سایتها گفت :دی

والا همین df که به انیمیشنهای ریج گفت تاریخ گذاشته در حقیقت نشون داد تو این مبحث انیمیشن تو باقالی هست :biggrin1: دقیقا برعکس 99 درصد سایتها گفت :biggrin1:
هر کی نظرش با نظر تو نمیخونه میشه چرت و پرت و .. :دی df که تا همین چن هفته پیش قبله عالم بود :دی

هر کی نظرش با نظر تو نمیخونه میشه چرت و پرت و .. :دی df که تا همین چن هفته پیش قبله عالم بود :دی
df را قبول دارم ولی در مورد انیمیشن و هوش مصنوعیه ریج گفته تاریخ گذاشته که یه بچه هم اینو بشنوه سرش را میکوبه به دیوار :دی
یعنی یه چیزی که از 99 درصد سایتها معتبر تا اون درپیتش :دی تعریف شدید شده حالا ببین این چی گفته !:دی

آخرین ویرایش:
البته الان دقت کردم کلا نظرسنجی مشکل داره .
جواب نظر سنجی فقط باید بله،خیر باشه
سوال اینه که آیا VGA بهترین گرافیک سال رو مشخص میکنه یکی مثل من میگه بله
ولی منکر ایراد لیست نمیشه شد که حداقل 3 عنوان خوب توش وجود ندارن

بابا من که تو عنوان نوشتم "لیست"

تا اونجای که من میدونم کات سین با گیم پلی اصلی بازی فرق داره و یک سری از بازی ها مثل x و y کات سین هاشون پری رندر هست حالا نمیدونم شما اطلاعاتتون چه طوری هست..!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or