نقد: لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند؟

آیا لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این که چیزی رو مشخص نمیکنه الان همهpsفن ها بله مشکلی ندارد رو میزنن چون انچارتد تو لیسته.اینجا ایرانه

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
هم ایراد داره و هم ایراد نداره !

درسته شاید تو هر سمت بشه ایراد پیدا کرداما آیا تاثیری در نتیجه خواهد داشت !!!!!!!!!!!! ؟

دیگه یجورایی جواب و همون اول دادم !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از نظر من هم BF3 هم C2 از KZ3 کاملا سر بودن از لحاظ گرافیک :D GeoW3 رو بازی نکردم هنوز . ولی فک کنم اون هم سر باشه از لحاظ گرافیک .
bf3 را عمرا من قبول ندارم حالا چه pc باشه یا کنسول bf3 فقط طبیعی هست درسته فیزیکش هم عالیه ولی از لحظ حجم افکت و افکت ذرات یا مثلا نورپردازی تکنیکی تولید سایه اتیش و اب و...قابل قیاس با c2 و kz3 نیست ! انمیشینهای بازی هم یه طرف که مثلا kz3 خیلی سرتر از bf3 هست . حالا هرچی میخواید بگید وقتی یه بازی از هیچ ساتی زیادی تحویل گرفته نمیشه همین میشه bf3 حتی نسخه pc از هیچ سایتی حتی کلمه best هم نگرفت . از لحظ هنری هم که هیچی اگه افتابه میساختن از این هنری تر میشد :D تنوع محیط هم ایراد داشت نصف بازی را فقط احساس میکردی تو محیطهای تکراری قدم میزنی .

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
bf3 را عمرا من قبول ندارم حالا چه pc باشه یا کنسول bf3 فقط طبیعی هست درسته فیزیکش هم عالیه ولی از لحظ حجم افکت و افکت ذرات یا مثلا نورپردازی تکنیکی تولید سایه اتیش و اب و...قابل قیاس با c2 و kz3 نیست ! انمیشینهای بازی هم یه طرف که مثلا kz3 خیلی سرتر از bf3 هست . حالا هرچی میخواید بگید وقتی یه بازی از هیچ ساتی زیادی تحویل گرفته نمیشه همین میشه bf3 حتی نسخه pc از هیچ سایتی حتی کلمه best هم نگرفت . از لحظ هنری هم که هیچی اگه افتابه میساختن از این هنری تر میشد :D تونع محیط هم ایراد داشت نصف بازی را فقط احساس میکردی تو محیطهای تکراری قدم میزنی .
تو هیچ FPS غیر Rage انیمیشن طبیعی تر و بهتر و روون تر از BF3 ندیدم ! نقطه قوتشه اونم به صورت اساسی ! من خودم قبول دارم BF3 نسبت به C2 کم میاره از لحاظ افکت و اینا و BF3 بخاطر این Best رو نگرفت چون قبلش C2 اومده بود هر چی ممکن بود رو گرفته بود خو ! من که میگم از C2 ضعیف تره اما رئالتره و بیشتر به چشم میاد . C2 میتونست فک ِ همه رو بزنه خورد کنه اگه رئال می بود ( کرایسیس 1 خیلی رئال تر بود نسبت به C2 ) . اما مقایسه KZ3 با BF3 رو باید با عکس و تصویر و ویدیو و این حرف ها میشه مقایسه کرد .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
تو هیچ FPS غیر Rage انیمیشن طبیعی تر و بهتر و روون تر از BF3 ندیدم ! نقطه قوتشه اونم به صورت اساسی ! من خودم قبول دارم BF3 نسبت به C2 کم میاره از لحاظ افکت و اینا و BF3 بخاطر این Best رو نگرفت چون قبلش C2 اومده بود هر چی ممکن بود رو گرفته بود خو ! من که میگم از C2 ضعیف تره اما رئالتره و بیشتر به چشم میاد . C2 میتونست فک ِ همه رو بزنه خورد کنه اگه رئال می بود ( کرایسیس 1 خیلی رئال تر بود نسبت به C2 ) . اما مقایسه KZ3 با BF3 رو باید با عکس و تصویر و ویدیو و این حرف ها میشه مقایسه کرد .

اینجا نسخه بتا bf3 با kz3 مقایسه کرده اگه دوست داشتی یه نگاه بنداز ولی دوستان دیگه این لیست که قابل برگشت نیست پس بحث الکی فایده نداره منم قبول دارم باید kz3 یا crysis2 به جای L.A. Noire تو لیست میبودن ولی کار از کار گذشته بیخیال شیم بهتره

بازم اگه اینا بودن پیش U3 شانسشون در حد 10% بود باور کنید U3 گرافیکش خداست فقط اونایی که بازی کردن میفهمن من چی میگم

LINK

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازم گفت :D پسر کجا انیمیشنهای bf3 شاخ بود ؟! از لحظ تیر خوری دشمنها ها که تو باقالی بود و مصنوعی فقط انیمیشنهای یارای خودی که اونا هم یه چیز تعریف شده بود براش مثلا تو باز کردن در یا دویدنشون وگرنه همین mw3 از لحظ انیمیشن ازش بهتره .
خب رئال بودن هم دلیل به بهتر بودن نیست از لحظ حجم افکت و .وbf3 زیاد حرفی برای گفتن نداره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازم گفت :D پسر کجا انیمیشنهای bf3 شاخ بود ؟! از لحظ تیر خوری دشمنها ها که تو باقالی بود و مصنوعی فقط انیمیشنهای یارای خودی که اونا هم یه چیز تعریف شده بود براش مثلا تو باز کردن در یا دویدنشون وگرنه همین mw3 از لحظ انیمیشن ازش بهتره .
خب رئال بودن هم دلیل به بهتر بودن نیست از لحظ حجم افکت و .وbf3 زیاد حرفی برای گفتن نداره
نهایت فن بوییت بود جملت . کل ِ سایتها متفق القول قوبل دارن انیمیشن های BF3 فوق العادن بعد ایشون میگه MW3 بهتره :lol: :d میگی یارای خودی خُ که چی . تو مولتی همه انیمیشن هاشون مثه همین یارای خودی هست و فوق العاده :D Create A New Bambool :d
رئال بودن ِ BF3 خیلی بهش کمک می کنه تو این زمینه ، چون تأثیر گذاریش خیلی بیشتره . یه بار با هم بحث کردیم اما از اون ور گرافیک هنری بازی های هم سبکش شاخ نیست ، کرایسیس 2 هم که هنری زیر خط فقره مثه BF3 در عین حال رئال هم نیست .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
نهایت فن بوییت بود جملت . کل ِ سایتها متفق القول قوبل دارن انیمیشن های BF3 فوق العادن بعد ایشون میگه MW3 بهتره :lol: :d میگی یارای خودی خُ که چی . تو مولتی همه انیمیشن هاشون مثه همین یارای خودی هست و فوق العاده :D Create A New Bambool :d
رئال بودن ِ BF3 خیلی بهش کمک می کنه تو این زمینه ، چون تأثیر گذاریش خیلی بیشتره . یه بار با هم بحث کردیم اما از اون ور گرافیک هنری بازی های هم سبکش شاخ نیست ، کرایسیس 2 هم که هنری زیر خط فقره مثه BF3 در عین حال رئال هم نیست .

پس به این نتیجه می رسیم فقط KZ3 :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
لیست فرمایشی..

به شدت اعتبار VGA با این لیست رفت زیر سئوال

عکس های پست اول رو ویرایش کردم.

خسته نباشی اینها همه کات سین های از پیش رندر شده هستن..#:-s

از گیم پلی اصلی بازی بگزار

آدم خندش میگیره یک سری عکسها رو کنار هم بگزاره بعد من نمیدونم اینها با چه روی این عنوانها رو انتخاب کردن..

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

خواهشن یکی دوتا از اون سایتها ی معتبر که از انیمیشن های فوق العاده BF3 تعریف کرده اینجا برامون نشون بدید ؟!:D
کرایسیس هرچی باشه از BF3 هنری تره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر