نقد: لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند؟

آیا لیست VGA بهترین گرافیک سال 2011 را مشخص میکند..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
@ تروا :
دیگه رسما داری روی اعصلاد راه میری ممد امین ! این عکس چرک چیه از بتمن گذاشتی مرد حسابی ؟:|
78361583261676426967.jpg
از نسخه کنسل شده GBA هست احتمالآ .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
مصطفی تو بت من AC از نورپردازی ولیومتریک استفاده کردن کیفیت سایه هاشم خیلی عالیه وجود بت من تو لیست مشکلی نداره به نظر من la noir اضافی هست که جاش باید c2 یا g3 رو میذاشتن.
نمیگم نورپردازیش مشکل داره ولی در مقایسه با گیرز 3 ضعیف تره خواستی بهت ثابت میکنم ، خیلی از ایراد های همیشگی ue 3 تو بتمن هست که تو نگاه اول به چشم میاد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دقیقا.. کاملا معلوم هست Batman AA از موتور آپدیت نشده UE3 استفاده میکنه و تمام مشکلات نسخه قبل رو داره که دیر لود شدن تکستچر ها هم باید بهش اضافه کنی اما Gears 3 از موتور آپدیت شده ue3 استفاده میکنه که زمین تا آسمان نسبت به گذشته پیشرفت کرده..
در کل نمیدونم چه سیاستی پشت این انتخاب ها هست ولی هر چی هست از دایره عقل و شعور خارجه..

مقایسه خیلی عادلانه ای بود!! حداقل یه عکس درست حسابی میزاشتی . فن بازی هم حدی داره

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یه چیزی به نظرم میاد دقیقا نمیدونم درسته یا غلط البته ؛ دیگه دوستان متخصص تایید یا تکذیب میکنن ...
این که بتمن UE3 ـئی توی لیست هست و گیرز UE3ـئی توی لیست نیست فک میکنم دلیلش یه چیز میتونه باشه ، درسته که گیرز 3 توی جزئیات کمی از بتمن سرتر هست ، اما در عوض Open World بودن بتمن رو هم باید در نظر بگیریم ؛ تو این 6 7 ساله به این قضیه خیلی دقت کردم ، بازی هایی که OW یا SandBox هستن ، توی گرافیک عموما نمره بالایی میگیرن و ارزش گرافیکیشون بالاست ... نمونه بارزش هم RED و GTA IV هستن که از بالای 90 درصد سایتها ، نمره گرافیکشون 10 بوده .

• Like
Reactions: VecchiaSignora

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه چیزی به نظرم میاد دقیقا نمیدونم درسته یا غلط البته ؛ دیگه دوستان متخصص تایید یا تکذیب میکنن ...
این که بتمن UE3 ـئی توی لیست هست و گیرز UE3ـئی توی لیست نیست فک میکنم دلیلش یه چیز میتونه باشه ، درسته که گیرز 3 توی جزئیات کمی از بتمن سرتر هست ، اما در عوض Open World بودن بتمن رو هم باید در نظر بگیریم ؛ تو این 6 7 ساله به این قضیه خیلی دقت کردم ، بازی هایی که OW یا SandBox هستن ، توی گرافیک عموما نمره بالایی میگیرن و ارزش گرافیکیشون بالاست ... نمونه بارزش هم RED و GTA IV هستن که از بالای 90 درصد سایتها ، نمره گرافیکشون 10 بوده .
آخه والا این گیرز 3 به نظر من هم زیاد چیز مالی نبود از نظر تکستچرین. رو هوا حرف نمیزنم و ترول هم نمیکنم خواستید عکس میگیرم براتون خودم. تکستچرهاش خیلی ضعیف کار شدن اصلا بعضی جاها رسما تابلو میشد این مشکل.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
کیوان یه نکته جا هست که باید توجه کنی :d
این دوتا تصویر نگاه کن :
47076381181744424697.jpg

22728427872012612487.jpg
پیشرفت ue 3 تو دو تا عکس بالا ببین به تاثیر گذاری نور روی محیط و در راستای اون ایجاد سایه ها و انعکاس های واقعی در محیط دقت کن بعد بیا همونارو با عکس های قبل آپدیت (عکس های ردیف بالا ) مقایسه کن ؛ بازتاب های بی مورد بر روی فلزات که صرفاً فقط جنبه ظاهری داره نه تکنیکی( یعنی بازتاب ها بر اساس منبع نور شکل نگرفته) ، نبود نورپردازی و سایه زنی دقیق و یسری ایرادات دیگه مثل مصنوعی بودن چهرها که یه حالت پلاستکی داره . یا افجار های ضعیف ، افکت دود ، افکت ذرات و آتیش و .......هم وجود داره که تو عکس های بالا قابل تشخیص نیست !

در کل رو حرفم قبلیم هستم و اگه بخوام تقسیم بندی کنم بین GEOW 3 و batman ؛ بتمن رو تو عکس های بالا(قبل آپدیت) و GEOW 3 تو عکس ها پایین (بعد آپدیت )قرار میدم با این فرق که بتمن ـم یسری افکت های جدید مثل نورپردازی volumetric و افکت bloom استفاده کرده ولی با این حال اکثر ایرادات قبلی داره و اگه از این لحاظ هر دو نسخه برابر بودن کیوان جان من اونم موقع حرف تورو در مورد وسعت بیشتر BA و برتری اون قبول میکردم.
آخه والا این گیرز 3 به نظر من هم زیاد چیز مالی نبود از نظر تکستچرین. رو هوا حرف نمیزنم و ترول هم نمیکنم خواستید عکس میگیرم براتون خودم. تکستچرهاش خیلی ضعیف کار شدن اصلا بعضی جاها رسما تابلو میشد این مشکل.
حرفت رو قبول دارم ولی این رشته سره دراز داره و فقط مختص گیرز 3 نیست ، تو خیلی از بازی ها با اینکه محیط کوچکتری نسبت به گیرز 3 دارن واسه دیدن تکسچرهای ضعیف حتی نیاز به زوم کردنم نیست.

آخرین ویرایش:

kiansafa

کاربر سایت
Apr 6, 2011
63
نام
کیانوش
اگه ue3 در سطح Frostbite 2ـه نیست میشه بدونم چطوریه که الان گرافیک بازی GEOW 3 از نسخه کنسولیِ BF 3 سرتره؟؟
اولا باید نسخه های پایه رو مقایسه کرد نه یه نسخه ی پایه با یه نسخه ی فرعی. بعدشم به خاطر اینکه DICE تمام تلاشش رو روی نسخه ی PC گذاشته بود ولی Epic Games روی X360. تخریب پذیری توی Frostbite 2 رو ببین و با تخریب پذیری (Real Time) توی GoW 3 مقایسه کن. اصلا قابل مقایسه نیستن. اگه یک بار هم از UDK استفاده کرده باشی متوجه حرف من میشی. بعدش هم این حرف من نیست. یه دوتا مقاله دربارشون بخون بعد بیا دعوا کن.
البته هرکی هم Witcher 2 رو بازی کرده باشه حتما معتقد که حداقل توی لیست دوم جاش خالیه (صد در صد در برابر C2 و BF3 گرافیکش فقط خوبه ولی حقش یود که توی لیست دوم باشه.). یعنی اندازه ی Batman گرافیک نداشته. هرجای که من دیدم به گرافیکش 9/10 یا 10/10 داده بود.
کلا این قسمت ناعادلانه ست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر