نظر سنجی برای بهترین FPS سال .

سایت ها کدام FPS را در پایان سال انتخاب خواهند کرد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    133

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نه بابا خدایی ؟ :d مقایسش رو دوست دارم ببینم :d مثل این
یا این یکی
شما خیلی خوشحالی انگار :d مقایسش با کرایسیس و rage از نظر بهترین گرافیک سال رو گفتم وگرنه یه آدم کور هم میفهمه گرافیک BF3 از MW3 بالاتره...
خوب ما هم اگه چندین سال انیمیشن های تکراری COD رو می دیدم خوابمون می گرفت :d
فعلا که با همونا همه رو میترکونه
قبول ولی تا اعلام نتایج باید بسی صبر کرد :d
نتایج هم میبینیم ;)
لول ! دو تا 590 برای DX 11 هست نه اون نمایشی که نشون دادن :d بیابون مگه باید ابی و سبز و قرمز باشه ؟ :-/ الان تو این عکس رنگ بندی محیط چه مشکلی داره ؟

لوکیشن رو باید در نظر گرفت !
قبل از اینکه بگی لول ثابت کن که اون نمایش روی DirectX 11 نبود وگرنه این لول به سمت خودت برمیگرده :)
در ضمن تو همین عکسی که گذاشتی *****ینگ بی روح کاملا مشخصه.الان شما میری بیرون چمن ها و درخت ها رو انقدر مات و سفید میبینی؟ قبول کن کلا خیلی رنگبندی بی روحه
در اینکه BF3 هر روز داره سعی می کنه خبر ساز باشه و هایپ کنه شکی نیست و البته در بزرگی بازی هم شکی نیست ! اما در کل یه سوال ! Bf3 الان متنوع تر ظاهر شده یا Mw3 ؟ خواهشا با دلیل و منطق جوابم رو بده !

بازم می گم برای بقیه عزیزان ، من خودم طرفدار Mw3 هستم ولی Bf3 روی Pc جدا خوب ظاهر شده
من نمیدونم منظورت از متنوع چیه؟ چون گرافیک رو برده و بالا و انیمیشن ها بهتره شده شده تنوع؟ یا اینکه کریتوس و مارکوس فنیکس به خاطر تنوع به صورت افتخاری تو BF3 حضور دارن؟ اگه کنترل تانک و هلیکوپتر تنوعه که تو WAW و BO هم بود.حالا یکم ضعیف تر.
شما دقیقا منظورت از تنوع رو مشخص کن بعد من جوابت رو میدم.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,211
نام
امیر محمود
یکم بیاید شفاف سازی کنید ببینم چرا rage وmw3 فقط روی کنسول خوب هستند مخصوصا rage که هنوز اولین شمارش هست داره میاد ؟

اصلا کسی نگفت نسخه PCبازی RAGEو MW3بد هستش!
اما نسخه PCبازی های C2وBF3 نسبت به نسخه های پی سی RAGEوMW3 بهتر هستند این را تریلر و عکس ها نشان میده!
حداقل نسخه پی سی MW3واقعا مقایسه کردنش با C2وBF3مسخره به نظر میاد.
ولی اگر گفتم در بین FPSهای کنسولی MW3وRAGEبهتر هستش در مقایسه با سایر FPSهای کنسولی بود!
ضمنا معلوم هستش که نسخه کنسولی RAGEبیشتر روش کار شده و سازنده تمام سعی خودش را کرده تا بازی 60 فریم ثابت باشه!
همین وقت را کارمک روی نسخه پی سی می ذاشت الان با یک گرافیک مبهوت کننده طرف بودیم!
خود کارمک هم به اشتباه خودش پی برده!
به هر شکل نسخه پی سی rageهم عرضه خواهد شد و همه چیز معلوم میشه!
الان نمیشه زیاد بحث کرد!

• Like
Reactions: Destruction

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,869

اصلا کسی نگفت نسخه PCبازی RAGEو MW3بد هستش!
اما نسخه PCبازی های C2وBF3 نسبت به نسخه های پی سی RAGEوMW3 بهتر هستند این را تریلر و عکس ها نشان میده!
حداقل نسخه پی سی MW3واقعا مقایسه کردنش با C2وBF3مسخره به نظر میاد.
ولی اگر گفتم در بین FPSهای کنسولی MW3وRAGEبهتر هستش در مقایسه با سایر FPSهای کنسولی بود!
ضمنا معلوم هستش که نسخه کنسولی RAGEبیشتر روش کار شده و سازنده تمام سعی خودش را کرده تا بازی 60 فریم ثابت باشه!
همین وقت را کارمک روی نسخه پی سی می ذاشت الان با یک گرافیک مبهوت کننده طرف بودیم!
خود کارمک هم به اشتباه خودش پی برده!
به هر شکل نسخه پی سی rageهم عرضه خواهد شد و همه چیز معلوم میشه!
الان نمیشه زیاد بحث کرد!
البته نظرتون محترمه ولی من نفهمیدم چرا میگید نسخه ی pc بازی rage نسبت به bf3 و c2 کمتر روش کار شده؟ دلیلتون واسه ی برتری نسخه ی pc بتلفیلد فقط گرافیکه؟ (تازه اونم نمیشه با قطعیت گفت که از rage سرتره چون فعلا که تمام سایت ها از گرافیک rage روی هر سه پلتفرم کلی تعریف میکنن.) در ثانی مبنای امتیاز دهی سایت ها فقط گرافیک نیست، میزان خلاقیت و نو آوری هم هست که توی rage بیداد میکنه، صداگذاری اعم از موسیقی متن بازی و دوبله ی کارکتر ها و افکت های صوتی ، هوش مصنوعی و داستان هم همگی در امتیاز دهی بازی دخیل هستند که تا به الان rage با این پیش نمایش ها و تریلر هایی که ازش منتشر شده در تمام این زمینه ها فوق العاده عمل کرده. bf3 هم عالیه ولی به شخصه نو آوری خاصی توی سبک این جور بازی های اکشن نظامی نمیبینم البته این نظر منه. بهترین چیز صبر کردنه. زمان همه چیز رو ثابت میکنه.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,211
نام
امیر محمود
البته نظرتون محترمه ولی من نفهمیدم چرا میگید نسخه ی pc بازی rage نسبت به bf3 و c2 کمتر روش کار شده؟ دلیلتون واسه ی برتری نسخه ی pc بتلفیلد فقط گرافیکه؟ (تازه اونم نمیشه با قطعیت گفت که از rage سرتره چون فعلا که تمام سایت ها از گرافیک rage روی هر سه پلتفرم کلی تعریف میکنن.) در ثانی مبنای امتیاز دهی سایت ها فقط گرافیک نیست، میزان خلاقیت و نو آوری هم هست که توی rage بیداد میکنه، صداگذاری اعم از موسیقی متن بازی و دوبله ی کارکتر ها و افکت های صوتی ، هوش مصنوعی و داستان هم همگی در امتیاز دهی بازی دخیل هستند که تا به الان rage با این پیش نمایش ها و تریلر هایی که ازش منتشر شده در تمام این زمینه ها فوق العاده عمل کرده. bf3 هم عالیه ولی به شخصه نو آوری خاصی توی سبک این جور بازی های اکشن نظامی نمیبینم البته این نظر منه. بهترین چیز صبر کردنه. زمان همه چیز رو ثابت میکنه.

بهتره صبر کنیم تا نسخه پی سیrageبیاد!
اون موقع همه چیز معلوم میشه!
ولی وقتی خود کارمک گفته من اشتباه کردم lead پلتفرمrageرا پی سی قرار ندادم!
این یعنی چی؟
یعنی می تونستیم نسخه pcخیلی بهتر از الان بسازیم.
هدف کارمک مشخص بود ساخت یکFPSجذاب و با نو اوری بعلاوه استفاده کم از المان های RPG روی کنسول!
ساخت این بازی از اوایل نسل شروع شده!
در ضمن از نظر صدا گذاری هم BF3عالی عمل کرده!
همانطور که BC2هم یکی از بهترین صدا گذاری های سال2010بود!
---------------------------------------------------------------------
خیلی مشتاق بحث هستید چند تا عکس و تریلر درست و حسابی و رسمی از RAGEاونم نسخه PCاینجا بزارید!

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مقایسش با کرایسیس و rage از نظر بهترین گرافیک سال رو گفتم وگرنه یه آدم کور هم میفهمه گرافیک BF3 از MW3 بالاتره...

بهنام جان شما داری می گی " با همین تکنولوژیشون هم هنوز جلوی کرایسیس2 با DirectX11 و RAGE عددی نیست " ! من می گم یه یه مقایسه نشون بده که نیست :d

قبل از اینکه بگی لول ثابت کن که اون نمایش روی DirectX 11 نبود وگرنه این لول به سمت خودت برمیگرده :)

وجود DX11 هفته پیش تازه تایید شد :)

من نمیدونم منظورت از متنوع چیه؟ چون گرافیک رو برده و بالا و انیمیشن ها بهتره شده شده تنوع؟ یا اینکه کریتوس و مارکوس فنیکس به خاطر تنوع به صورت افتخاری تو BF3 حضور دارن؟ اگه کنترل تانک و هلیکوپتر تنوعه که تو WAW و BO هم بود.حالا یکم ضعیف تر.
شما دقیقا منظورت از تنوع رو مشخص کن بعد من جوابت رو میدم.

یه عکسی بود یه مقایسه جالبی بین Mw2 و Mw3 انجام داده بود ! الان گشتم پیداش نکردم ولی می گردم پیداش می کنم ! انیمیشن های تکراری و لوکیشن هیا تکراری و اینا ! ( طناب و قایق و اینا ) ! در جواب می خوای بگی اینجوری همه fps ها تکراری می شن :d ( می شناسمت رفیق :d ) ولی انیمیشن ها دیگه مسئله نیست که به این مسئله ضربه ای بزنه ! بلکه تازگی بازی رو داره !

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,869
این یعنی چی؟
هدف کارمک مشخص بود ساخت یکFPSجذاب و با نو اوری بعلاوه استفاده کم از المان های RPG روی کنسول!
خیلی مشتاق بحث هستید چند تا عکس و تریلر درست و حسابی و رسمی از RAGEاونم نسخه PCاینجا بزارید!

فکر کنم منظورم رو درست نرسوندم. من میگم چیزی که باعث افزایش امتیازات یه بازی میشه فقط گرافیک نیست و مجموعه ی تمام عوامل هست. rage توی اکثر زمینه ها عالی عمل کرده. در رابطه با گرافیک هم من از خودم حرف نزدم، نظر سایت ها راجع به گرافیک بازی روی هر سه پلتفرم کاملا مساعده. البته در این مورد bf3 هم عالیه و از نظر من تا بازی ها منتشر نشن نمیشه راجه بهش صحبت قطعی کرد. باید برای امتیاز دهی تمام جوانب رو لحاظ کرد. این در حالیه که هر دو بازی مولتی پلتفرم هم هستن و از این لحاظ شرایط یکسانی دارن و اینکه یه بازی روی یه پلتفرم خوب عمل نکنه ممکنه یه نقطه ضعف واسش حساب بشه و یه پوئن مثبت به نفع رقیبش بشه. امیدوارم واضح بوده باشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
این یعنی چی؟

شما خیلی دوست دارید بحث را بپیچونید و به نفع خودتون تموم کنید راست نمیگم ؟!
اولا بهترین fps چه ربطی داره بهترین گرافیک ؟! دوما برای چندمین بار rage پلتفرم LEAD نداره ! بازی برای تمام پلتفرمها همزمان و جدا با یک تکنولوژی ساخته میشه !
کارمک هم منظورش این بوده که اگه این وقت را فقط میزاشتم روی PC الان نتیجه بهتری میگرفتم ( گرافیک ) ولی متنظورش این نیست که RAGE روی PC خوب نیست ! یعنی از اینی هم که هست خیلی بهتر میشد و حرف اضافه ی دیگه نزده !
از بازی کلی عکس دیده شده و حتی پیشنمایش های RAGE تو سایتها موجوده میتونید برید مطالعه کنید .

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,211
نام
امیر محمود
در خوب بودن RAGEهیچ شکی نیست و یکی از عنوان های خیلی خوب امسال هستش.
به هر شکل باید صبر کنیم و بازی ها را تمام کنیم و بعد نظر قطعی بدیم!
اما متاسفانه یا خوشبختانه گرافیک بازی می تونه فک بازیکنان را بندازه و همه را دچار شگفتی کنه!اما داستان و گیم پلی و صدا گذاری در مرتبه بعدی قرار دارن!
هر چند برای برتر دانستن یک بازی باید تمام جوانب را در نظر گرفت و نه فقط گرافیک!

--------------------------------------------------------------
از بازی کلی عکس دیده شده و حتی پیشنمایش های RAGE تو سایتها موجوده میتونید برید مطالعه کنید .
عکس های زیادی از بازی دیدم!
اما بیشتر اطلاعات باری راجع به نسخه کنسولی هستش!

کارمک هم منظورش این بوده که اگه این وقت را فقط میزاشتم روی PC الان نتیجه بهتری میگرفتم ( گرافیک ) ولی متنظورش این نیست که RAGE روی PC خوب نیست ! یعنی از اینی هم که هست خیلی بهتر میشد و حرف اضافه ی دیگه نزده !
اگر گرافیک نسخه پی سی خیلی بهتر از الان می شد فکر می کنم BF3 باید بوق میزد!

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
بهترین fps بدون شک rage هست چون همه چیز رو یک جا داره و کرایسیس هم که دیگه معلومه جاش کجا هست :))(ای خاک تو سر crytek)

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,869
شما خیلی دوست دارید بحث را بپیچونید و به نفع خودتون تموم کنید راست نمیگم ؟!
اولا بهترین fps چه ربطی داره بهترین گرافیک ؟! دوما برای چندمین بار rage پلتفرم LEAD نداره ! بازی برای تمام پلتفرمها همزمان و جدا با یک تکنولوژی ساخته میشه !
دقیقا به نکته ی درستی اشاره کرد فرخ. بازی پلتفرم lead نداره اصلا. از سال 2007 که بازی انونس شد روی هر سه پلتفرم همزمان کار شده. یکم پیش نمایش های بازی رو بخونید راجع به گرافیک نسخه ی pc بازی زیاد صحبت شده ( مخصوصا این پیش نمایش های اخیر ) تمام منتقدین روی فوق العاده بودن گرافیک صحه گذاشتن. بحث اصلا سر گرافیک نیست سر کلیت یه بازیه از تمام جهات. rage در تمام زمینه ها فوق العاده بوده.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
من نمی فهمم اینجا بحث گرافیک هست یا خود بازی چون گرافیک شاید فقط 30% ماجرا باشه
اگه بحث گرافیک نیست
bulletstormکه کلا کشکه crysis2-resistance3-killzone3 هم در سطحی نیستن که بتونن بهترین بازی سال بشن! چون هیچ کس نمیاد به خاطر دایرکت ایکس یازده بازی انتخاب کنه!
چیزی که من تا حالا دیدم سنگل پلیر بتلفیلد خیلی باحال شده حتا از کال هم بهتره ولی یه حسی بهم میگه سینگل پلیر ریج خیلی خوب در نمیاد(هرچند دووم ها همه خوب بودن) ولی این یکی رو فکر نکنم اون جور جالب بشه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,869
اگه بحث گرافیک نیست
bulletstormکه کلا کشکه crysis2-resistance3-killzone3 هم در سطحی نیستن که بتونن بهترین بازی سال بشن! چون هیچ کس نمیاد به خاطر دایرکت ایکس یازده بازی انتخاب کنه!
چیزی که من تا حالا دیدم سنگل پلیر بتلفیلد خیلی باحال شده حتا از کال هم بهتره ولی یه حسی بهم میگه سینگل پلیر ریج خیلی خوب در نمیاد(هرچند دووم ها همه خوب بودن) ولی این یکی رو فکر نکنم اون جور جالب بشه
عزیزم این بازی (RAGE ) درسته که مولتی پلیر داره ولی اتفاقا اساسا بر پایه ی sp ساخته شده. نمیدونم چطور این حرفو میزنی. سینگل این بازی اینقدر سرو صدا کرده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
اگه بحث گرافیک نیست

بله...بسیار جالب هست شما میدونی rage چیه اصلا ؟

• Like
Reactions: uriel

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
Halo (حيف همچين فرنچايزي كه دست مايكروسافته) تا ابد به عنوان بهترين FPS تو ذهن من ميمونه , اما از بين اينا BF3 ميانگينش بيشتر ميشه ... :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر