نظر سنجی برای بهترین FPS سال .

سایت ها کدام FPS را در پایان سال انتخاب خواهند کرد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    133

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,211
نام
امیر محمود
بهترین FPSامسال به نظر من باید یا BF3باشه یا C2!
از بین بازی های کنسولی هم RAGEوMW3روی کنسول ها FPS های خوبی هستن!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
بهتون قول میدم از لحاظ امتیاز Halo: Anniversary از همشون بالاتر میشه:D منتها چون بازی ریمستر و 40 دلاریه جزو بهترین های سال به حساب نمیاد.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
rage یه چیزه تازست. پس rage
عجب دلیل قانع کننده ای :eek::lol:
من به MW3 رای دادم ! چون نظر سنجی رو به صورت مولتی گذاشتی ! برای Pc مسلما BF3 ولی چون بحث کنسول هم وسط هست به نظرم MW3 بهتره ! ریج هم نظری ندارم دربارش !
رو pc هم نمیشه گفت BF3 بهترین بازی باشه! شاید بهترین گرافیک PC بشه ولی هنوز زوده برا گفتن بهترین FPS
جالبه تا الان MW 3 بیشترین رای آورده !!! از من بپرسید میگم پایین ترین نمره بین بازی ها تو لیست همین MW میاره
yahoo_4.gif
خب از شما نمی پرسیم :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
رو pc هم نمیشه گفت BF3 بهترین بازی باشه! شاید بهترین گرافیک PC بشه ولی هنوز زوده برا گفتن بهترین FPS

شاید بشه گفت :d
مولتی پلیر قوی
گرافیک بالا
فریم ریت بالا
گیم پلی هم که معلومه دیگه :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
شاید بشه گفت :d
مولتی پلیر قوی
گرافیک بالا
فریم ریت بالا
گیم پلی هم که معلومه دیگه :d
خب من یکم این پستت رو ویرایش میکنم ببینم به نتیجه میرسه یا نه:-?
شاید بشه گفت :d شاید...
مولتی پلیر قوی مولتی پلیر قوی ولی نه سازگار با سلیقه ی همه...
گرافیک بالا روی ابر سیستم های فوق قوی که خیلیا نصفشم ندارن...(تازه سر گرافیک هم رقیب زیاده مثل:کرایسیس2 و rage)
فریم ریت بالا این هم بستگی به سیستم داره خیلیا 15 فریم هم نمیگیرن :d
گیم پلی هم که معلومه دیگه :d گیم پلی هم که معلومه دیگه.عین قرص خواب قوی.در کوچه پس کوچه های تهران قدم میزنی و در باز میکنی گاهی وقتی هم 4 تا دیوار بتونی رو با نارنجک دستی میاری پایین :lol:
واقعا بهترین FPS برازندشه :d

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دیگه اون مشکل ملت هست که سیستمشون پایینه :d نمیشه که از تکنولوژی استفاده نکرد چون ایرانی ها نمی خوان پول سیستم بدن ؟ :lol:
مولتی پلیرش البته سازگار با سلیقه اکثر منتقدین هست :lol: :d
گیم پلی co up شاید اینطور باشه ولی بقیه ی که ما دیدیم اینطور نبود :d
حالا بر حسب شاید ، نظر چند تا از منتقدین دنیا رو یاداور می شم :d

بهترینهای E3 از نظر Gamespot

Best Shooter
Arma III
Battlefield 3
BioShock: Infinite
Prey 2
The Darkness II

بهترین های E3 از نظر GAMETRAILERS

BEST FIRST PERSON SHOOTER

BATTLEFIELD 3
BIOSHOCK INFINITE
Modern Warfare 3
PREY 2
RAGE

بهترین های E3 2011 از نگاه Game Informer

بهترین بازی Shooter
Battlefield 3

خوب ؟ :-/

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دیگه اون مشکل ملت هست که سیستمشون پایینه :d نمیشه که از تکنولوژی استفاده نکرد چون ایرانی ها نمی خوان پول سیستم بدن ؟ :lol:
مولتی پلیرش البته سازگار با سلیقه اکثر منتقدین هست :lol: :d
گیم پلی co up شاید اینطور باشه ولی بقیه ی که ما دیدیم اینطور نبود :d
حالا بر حسب شاید ، نظر چند تا از منتقدین دنیا رو یاداور می شم :d
خوب ؟ :-/
با همین تکنولوژیشون هم هنوز جلوی کرایسیس2 با DirectX11 و RAGE عددی نیست :lol:
اون گیم پلی 10 دقیقه ای که اول از همه اومد چیزی غیر از در باز کردن و سینه خیز رفتن بود؟ :-/ :lol:
اون تریلر E3 هم که 6 دقیقه فقط یه تانک میرفت 4 تا نقطه رو در امتداد بی نهایت میترکوند:lol:
این منتقدین شما هم تا جایی که میدونم فقط از روی یک تریلر 5 دقیقه ای این انتخاب هاشون رو انجام دادن نه کل بازی
در کل انگار هایپ های EA کار خودش رو کرده و اثرش رو رو شما هم گذاشته :lol:

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
با همین تکنولوژیشون هم هنوز جلوی کرایسیس2 با DirectX11 و RAGE عددی نیست :lol:

کو مدرک ؟ :-/

اون گیم پلی 10 دقیقه ای که اول از همه اومد چیزی غیر از در باز کردن و سینه خیز رفتن بود؟

اونی که باید نشون می داد انیمیشن ها بود که نمایش دادن ! انتظار داشتی با تانک میدون آزادی رو هدف بگیرن ؟ :d

اون تریلر E3 هم که 6 دقیقه فقط یه تانک میرفت 4 تا نقطه رو در امتداد بی نهایت میترکوند:lol:

قرار بود 4 دقیق با تانک بره 3 نقطه رو تو نزدیک بزنه ؟ :d تریلرش حرف نداشت ! گرافیک بازی رو به زیبایی نشون داد ! متنوع هم بود !

این منتقدین شما هم تا جایی که میدونم فقط از روی یک تریلر 5 دقیقه ای این انتخاب هاشون رو انجام دادن نه کل بازی

خیلی ها هم U3 رو انتخاب کردن ! یا پارسال COD BO ! یعنی بقیه بازی کردن اینا از رو تریلر نظر دادن ؟

در کل انگار هایپ های EA کار خودش رو کرده و اثرش رو رو شما هم گذاشته :lol:

من خودم هیجان MW3 رو بیشتر دوست دارم ولی فن الکی رو هم قبول ندارم ! بله روی کنسول BF3 هیچی نیست ! چندین جا هم گفتم دلایلم رو هم اوردم ولی روی pc برای همه مشهوده ! هایپی هم اگه کرده حداقل جدید و تازه بوده نه مثل COD که همون محیط و همون لوکیشن اینا رو رنگش رو عوض می کنه نشون می ده :d
می گم من خودم طرفدرا MW3 هستم و به MW3 هم رای دادم ولی حق گرفتن و فن بودن مسئله ای جداست !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
کو مدرک ؟ :-/
مدرکش عکس ها و تریلر های بازی هست که در سرتاسر نت موجود هست :d البته 2 تا چشم سالم هم همون کارو میکنه
اونی که باید نشون می داد انیمیشن ها بود که نمایش دادن ! انتظار داشتی با تانک میدون آزادی رو هدف بگیرن ؟ :d
خب همون انیمیشن ها باعث جوگرفتگی شما و یه عده شده دیگه!! حداقل انتظار یه گیم پلی هیجان انگیز رو داشتم بعد از دیدن تریلر رفتم آب زذم به صورتم خواب از سرم بپره! :d
قرار بود 4 دقیق با تانک بره 3 نقطه رو تو نزدیک بزنه ؟ :d تریلرش حرف نداشت ! گرافیک بازی رو به زیبایی نشون داد ! متنوع هم بود !
حرف که نداره...ولی در میارن براش :d بله گرافیک بازی رو با 2 تا کارت 590 به خوبی نشون داد کلا *****ینگ سفید رنگ و بی روح هم به خوبی نشون داد.
خیلی ها هم U3 رو انتخاب کردن ! یا پارسال COD BO ! یعنی بقیه بازی کردن اینا از رو تریلر نظر دادن ؟
خب همون black ops آخر سال بهترین بازی fps شد؟ حرف من اینه که چون کاندید بهترین E3 شده لزومی نداره آخر سال هم بهترین بشه.
من خودم هیجان MW3 رو بیشتر دوست دارم ولی فن الکی رو هم قبول ندارم ! بله روی کنسول BF3 هیچی نیست ! چندین جا هم گفتم دلایلم رو هم اوردم ولی روی pc برای همه مشهوده ! هایپی هم اگه کرده حداقل جدید و تازه بوده نه مثل COD که همون محیط و همون لوکیشن اینا رو رنگش رو عوض می کنه نشون می ده :d
می گم من خودم طرفدرا MW3 هستم و به MW3 هم رای دادم ولی حق گرفتن و فن بودن مسئله ای جداست !
عزیز معنی هایپ تبلیغ نیست!! الان اکتیویژن دقیقا کی هایپ کرده که هایپش جدید یا قدیمی باشه؟ این EAـــه که داره روزی 2 تا خبر از BF3 میده و میگه بازی ما از MW3 بهتره...

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مدرکش عکس ها و تریلر های بازی هست که در سرتاسر نت موجود هست :d البته 2 تا چشم سالم هم همون کارو میکنه

نه بابا خدایی ؟ :d مقایسش رو دوست دارم ببینم :d مثل این
5661d521749f47ed4e869a06c1b6f19d.jpg

یا این یکی

bf3-mw3-bullet.jpg

خب همون انیمیشن ها باعث جوگرفتگی شما و یه عده شده دیگه!! حداقل انتظار یه گیم پلی هیجان انگیز رو داشتم بعد از دیدن تریلر رفتم آب زذم به صورتم خواب از سرم بپره! :d

خوب ما هم اگه چندین سال انیمیشن های تکراری COD رو می دیدم خوابمون می گرفت :d

چون کاندید بهترین E3 شده لزومی نداره آخر سال هم بهترین بشه.

قبول ولی تا اعلام نتایج باید بسی صبر کرد :d

حرف که نداره...ولی در میارن براش :d بله گرافیک بازی رو با 2 تا کارت 590 به خوبی نشون داد کلا *****ینگ سفید رنگ و بی روح هم به خوبی نشون داد.

لول ! دو تا 590 برای DX 11 هست نه اون نمایشی که نشون دادن :d بیابون مگه باید ابی و سبز و قرمز باشه ؟ :-/ الان تو این عکس رنگ بندی محیط چه مشکلی داره ؟

لوکیشن رو باید در نظر گرفت !

عزیز معنی هایپ تبلیغ نیست!! الان اکتیویژن دقیقا کی هایپ کرده که هایپش جدید یا قدیمی باشه؟ این EAـــه که داره روزی 2 تا خبر از BF3 میده و میگه بازی ما از MW3 بهتره...

در اینکه BF3 هر روز داره سعی می کنه خبر ساز باشه و هایپ کنه شکی نیست و البته در بزرگی بازی هم شکی نیست ! اما در کل یه سوال ! Bf3 الان متنوع تر ظاهر شده یا Mw3 ؟ خواهشا با دلیل و منطق جوابم رو بده !

بازم می گم برای بقیه عزیزان ، من خودم طرفدار Mw3 هستم ولی Bf3 روی Pc جدا خوب ظاهر شده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
بهترین FPSامسال به نظر من باید یا BF3باشه یا C2!
از بین بازی های کنسولی هم RAGEوMW3روی کنسول ها FPS های خوبی هستن!
یکم بیاید شفاف سازی کنید ببینم چرا rage وmw3 فقط روی کنسول خوب هستند مخصوصا rage که هنوز اولین شمارش هست داره میاد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر