نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نمایش e3 ماله کنسول بود همونی که تو gamespot هم نشون دادند نسخه 360 . کلا تو e3 نسخه pc نشون ندادند .
البته بازی هنوز هم در مرحله ساخته باید منتظر بود دید اخر سر چی میشه .
این ویدئویی که من دانلود کردم از سایت GameTrailers مربوط به نسخه PC هست یعنی دکمه های کیبورد (E) نمایش داده میشه, کلاً منطورم اینه که همین نمایش PC بعضی جاها تکسچرهاش شدیداً توی ذوق میزنه و اگر قرار باشه کنسول ها نصف این باشند اصلاً در حد هایپ های کارمک نیست تا اینجا .

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
فورتزا 4 فقط 8 رای ؟!!:-o:-o:-o..........بعد GT5 تو تاپیکه مشابه با اختلاف اول شه؟!:-/

گیمرها!؟؟؟؟
خودت الان بهتر از هرکسی میدونی که 90% گیمرها تو دنیا یه مشت بچه هستن (از نظر عقلی) که دنبال این میگردن که بگن اسباب بازیشون از اسباب بازی یکی دیگه بهتره پس اصلا دلتو به نظر سنجی گیمرها خوش نکن مخصوصا الان که به جز C2 هیچکدوم از بازیای این لیست هنوز نیومده من حاضرم باهات شرط ببندم که بالای 85% کسایی که تو این رای گیری شرکت کردن از نصف بازیای این لیست هنوز یه ویدئو هم ندیدن.:))

فقط می تونم بگم موافقم باهات به شدّت !^:)^

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
گرافیک U3 واقعا زیبا بود تو E3
Gearz هم عالی بود
BF رو کنسول خوب بود ولی در حد اول شدن و اینا نیس
یه نکته عجیب راجع به Rage تکسچر هاش هست
رو کنسول واقعا سخت هست باور همچی تکسچرهایی اونم با 60 فریم!
مثلا COD درسته 60 فریمه ولی تکسچرهاش در حد قارچ خوره:d
این ویدئویی که من دانلود کردم از سایت GameTrailers مربوط به نسخه PC هست یعنی دکمه های کیبورد (E) نمایش داده میشه, کلاً منطورم اینه که همین نمایش PC بعضی جاها تکسچرهاش شدیداً توی ذوق میزنه و اگر قرار باشه کنسول ها نصف این باشند اصلاً در حد هایپ های کارمک نیست تا اینجا .
من این ویدئویی که شما میگی رو ندیدم
چند تا شات اون اوایل ازش دیدم خیلی تکسچرهای خفنی داشت
کلا عجیب بود همچین تکسچری روی کنسول
حالا شایدBullshot بوده:d
ویرایش:عکس را دیدم.این که خیلی داغونه:dجدا از تکسچر مدلینگ هم چنگی به دل نمیزنه البته تو این عکس!

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
دموي E3 بازي RAGE روي PC هست وسطش ميخواد تير برداره يارو با E تير بر ميداره:-s:-s

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فک کنم اینا رو PC بازی رو اجرا می کنن اما با تنظیمات 360 . پارسال هم کرایتک برای کرایسیس 2 تو E3 اینکارو کرد . برای این که نمایششون افت فریم و از این حرفا نداشته باشه :D

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دموي E3 بازي RAGE روي PC هست وسطش ميخواد تير برداره يارو با E تير بر ميداره:-s:-s
منم دیدم کلا هر چی نگاه میکنم میبنم کیفیت نسخه 360 از PC بهتره و واقعا جاااااااااااالبه.

خوبه کیلزون3 تو لیست نیست وگرنه کولرها PS3 یه یوزر جدید هم میساختن

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
فک کنم اینا رو PC بازی رو اجرا می کنن اما با تنظیمات 360 . پارسال هم کرایتک برای کرایسیس 2 تو E3 اینکارو کرد . برای این که نمایششون افت فریم و از این حرفا نداشته باشه :D
و همینطور یوبی تو کنفرانسش واسه نمایشه Far Cry3 دست به این حقه زد و با این وجود به سختی تو بعضی نشریاته محدود خودشو چسبوند به Best Graphic Nominee !!:))
منم اول فکر کردم ماله 360 ـه بعد که تو Stage Demo ـه گیم اسپات طرف ازش می پرسه کیفیته PS هم در همین حده و کلا چجوری هاست...طرف با یه حالتی می گه This Demo Is Running On PC !!=))=))=))

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فورتزا 4 فقط 8 رای ؟!!:-o:-o:-o..........بعد GT5 تو تاپیکه مشابه با اختلاف اول شه؟!:-/

الان عکسهای 2 تا بازی رو بذاری کنار هم سیستم نور پردازی gT5 ضعفش کاملاً مشهود میشه ولی خب سال پیش سال پیش بود و امسال هم امسال !!

FM4_VGA_2005_Ford_GT_poster2.jpg

files_articles__Forza-4%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

این تریلر قبل E3 اومده بود . دوما من نمیگم مشکل نداره ولی تو خیلی جاها هم فوق العاده است . این نشون میده بازی هنوز در مرحله پولیشه .
ولی تا جایی که میدونم تو بازی کمی مشکل تکسچر لودینک هست بعضا تکسچرها دیر لود میشند .
مورد بعدی هم اینکه این تریلر را ها را ظاهرا تو تنظیماته کنسولی بازی میکردند مثلا تو خیلی از سایتها همین دمو ها را بنام نسخه PS3 گذاشتند !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این تریلر قبل E3 اومده بود . دوما من نمیگم مشکل نداره ولی تو خیلی جاها هم فوق العاده است . این نشون میده بازی هنوز در مرحله پولیشه .
ولی تا جایی که میدونم تو بازی کمی مشکل تکسچر لودینک هست بعضا تکسچرها دیر لود میشند .
مورد بعدی هم اینکه این تریلر را ها را ظاهرا تو تنظیماته کنسولی بازی میکردند مثلا تو خیلی از سایتها همین دمو ها را بنام نسخه PS3 گذاشتند !
آره این ویدئو دقیقاً 3 روز قبل از شروع فستیوال E3 ریلیس شده و مربوط به نسخه PC هست اما بهرحال جزو فاتج های این نمایشگاه دسته بندی میشه:
http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-rage/714651

تکسچر ها در نمای دور عالی بنظر میرسند اما از نزدیک نه, یک چیزی تو مایه های Red Dead: Redemption .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آره این ویدئو دقیقاً 3 روز قبل از شروع فستیوال E3 ریلیس شده و مربوط به نسخه PC هست اما بهرحال جزو فاتج های این نمایشگاه دسته بندی میشه:
http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-rage/714651

تکسچر ها در نمای دور عالی بنظر میرسند اما از نزدیک نه, یک چیزی تو مایه های Red Dead: Redemption .

من قبلا هم یه بار توضیح دادم مگا تکسچر به معنی این نیست که تکسچرها حتما high resolution بشند ( با اینکه میتونه تا 128000×128000 pixels داشته باشه ) بلکه تو نوع چیدمانشون هست شما میتونید تو اندازه های مختلف تو محیط هرچقدر خواستید تکسچر واقعی پیاده کنید . توخیلی از بازی ها محیط بسته محیط in door تکسچرها رزولیشن بالا میشن ولی رفته رفته که دورتر میشه دقیقا برعکس عینه عناوینه گیرز 3 که از پرچمداران تکسچر تو این نسله .
فقط فرق rage تکسچرهاش اینجاست که وقتی به جهانش نگاه میکنی نسبت به اندازه محیط بزرگی که داره , تکسچرهایی که به کار برده شده بینظیره تو یه نمای کلی همه چی عمق داره مثلا وقتی به سخره ها نگاه میکنی تکه تکه با تمام جزئیاتش به نظر میان .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من قبلا هم یه بار توضیح دادم مگا تکسچر به معنی این نیست که تکسچرها حتما high resolution بشند ( با اینکه میتونه تا 128000×128000 pixels داشته باشه ) بلکه تو نوع چیدمانشون هست شما میتونید تو اندازه های مختلف تو محیط هرچقدر خواستید تکسچر واقعی پیاده کنید . توخیلی از بازی ها محیط بسته محیط in door تکسچرها رزولیشن بالا میشن ولی رفته رفته که دورتر میشه دقیقا برعکس عینه عناوینه گیرز 3 که از پرچمداران تکسچر تو این نسله .
فقط فرق rage تکسچرهاش اینجاست که وقتی به جهانش نگاه میکنی نسبت به اندازه محیط بزرگی که داره , تکسچرهایی که به کار برده شده بینظیره تو یه نمای کلی همه چی عمق داره مثلا وقتی به سخره ها نگاه میکنی تکه تکه با تمام جزئیاتش به نظر میان .
درسته, اشتباه نکنم MegaTextures یکی از ویژگی هاش همین مورد هست که در نمای دور شاهد افت تکسچر ها نیستیم یا خیلی کم که محسوس نیست. تو موتور های گرافیکی (جهان-باز) غیره بدلیل ضعف کنسول های نسل حاضر چنین ویژگی با این نوع برنامه/کد نویسی ممکن نیست از این رو کار کارمک و استدیو ID Software قابل تحسینه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
درسته, اشتباه نکنم MegaTextures یکی از ویژگی هاش همین مورد هست که در نمای دور شاهد افت تکسچر ها نیستیم یا خیلی کم که محسوس نیست. تو موتور های گرافیکی (جهان-باز) غیره بدلیل ضعف کنسول های نسل حاضر چنین ویژگی با این نوع برنامه/کد نویسی ممکن نیست از این رو کار کارمک و استدیو ID Software قابل تحسینه.
به به :D اخر سر یکی فهمید :D
----------------------------------
جدی اینم بگم تو یه مصاحبه های کارمک که ماله 1 ماه پیش بود خوندم دیدم کارمک گفته بزرگترین اشتباهه من این بود که RAGE را بر پایه ی قدرته PC نساختم ! ولی گفته عوضش را روی DOOM4 در میارم :D
کلا کارمک پروژه ای که واسه RAGE روی کنسول برداشت خیلی بزرگ بود از یه طرف محیطهای بازی را بزرگ برداشته از یه طرف هم کلید کرده روی 60 فریم بودن از یه طرف هم میخواد با این شرایط بهترین گرافیک را خلق کنه :D من فقط اینو میدونم اگه بتونه چنین کاری کنه واقعا کار خیلی بزرگی کرده !
ولی خیلی مشتاقم DOOM4 را ببینم به گفته خودش 3 برابر گرافیکه RAGE را من حتی نمیتونم تصور کنم :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
می بینم که انچارتد 3 با اختلاف زیاد اول شد :)) با اون تریلر که تو e3 نشون دادن حقش هم همین بود

دستشون درد نکنه واقعا چیزی ساختن که هیچ حرفی برا گفتن باقی نمی گذارد
شدیدا منتظریم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
می بینم که انچارتد 3 با اختلاف زیاد اول شد :)) با اون تریلر که تو e3 نشون دادن حقش هم همین بود

دستشون درد نکنه واقعا چیزی ساختن که هیچ حرفی برا گفتن باقی نمی گذارد
شدیدا منتظریم

یه لحظه صبر کن ببینم تو الان این نظر سنجی ها را اینهمه جدی گرفتی ؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر