نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,041
نام
نیما
البته این نظر سنجی عمومی بود بهتر بود ! قشنگ معلوم میشد که کی به چی رای داده :D
مثلا الان اگه عمومی بود موج رای های ps3 فنها را به انچارتد3 را میشد دید :D

یعنی الان فقط کسایی که به U3 رای دادن گناه کارن ؟ بقیه همه OK ؟!

من که خودم اصلا نمیتونم از الان بگم ، ولی مطمئنا از بین Rage و U3 و GeoW 3 ( بدون Screen Tearing ) خواهد بود ... بعد از اینا BF3 ، البته چون ذکر شده نسخه کنسولی ، وگرنه همین Crysis 2 با DX11 ویا BF3 روی PC از اینا بهتر هستند .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
نظر شخصی میتونه هم بر اساس حقیقت باشه هم کاملآ مخالف حقیقت !
مثلآ اگه من بگم U3 گرافیکش برای کنسول های نسل بعد هست , این میشه یه نظر شخصی که هرکسی حق داره به این نظر بخنده چون خنده دار هست ! ولی اگه بگم به نظرم گرافیک U3 میتونه توی کنسول های این نسل بهترین باشه , نظر شخصی ای هست که دیگه خنده دار نیست و با نظر قبلی فرق میکنه و چه در نهایت درست باشه چه غلط , نظری نیست که عجیب باشه.
الآن هم گرافیک های U3 , GeoW 3 , Rage انقدر عالی هستن که تا قبل از اینکه امتحانشون کنیم و کامل تجربه ـشون کنیم , نمیشه از روی چند تا عکس و تریلر نظر داد. اگه قرار باشه Rage با فاصله خیلی زیاد بهتر از بقیه باشه , خب دیگه چرا تاپیک نظرسنجی بزنیم که هرکی به بازی ای جز Rage رآی داد محکومش کنیم ؟! :D به جاش یه تاپیک بزنیم به نام "بهترین گرافیک کنسولی = Rage" و ببندیمش ! :D

به نظر من هم چون نظر سنجي هستش لازم نيست كسي از انتخاب خودش دفاع كنه.بالاخره نظر هركسي محترمه.

در ثاني به فرض حتي اگر عمومي هم بود چه فرقي ميكرد.هركس نظر خودش رو داره و قطعا در هر حالتي اونو انتخاب ميكرد.

فقط زمان مشخص ميكنه كه كدوم بهتر خواهد بود.

من که خودم اصلا نمیتونم از الان بگم ، ولی مطمئنا از بین Rage و U3 و GeoW 3 ( بدون Screen Tearing ) خواهد بود ... بعد از اینا BF3 ، البته چون ذکر شده نسخه کنسولی ، وگرنه همین Crysis 2 با DX11 ویا BF3 روی PC از اینا بهتر هستند .

هيچ كس اين وسط گناهكار نيستش.حتي من اگه بيام بگم براي مثال به نظرم MW3 بهترين گرافيك رو داره نظرمه و محترمه.

فقط هركس چون به نظرش انتخاب خودش درسته دوست داره بقيه هم اونو انتخاب كنن.

• Like
Reactions: JAvAD14

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

الان اگه از دست بر میاد نظر سنجی را عمومی کن ببینیم کی به چی رای داده ! یعنی شرط میبندم تمام ps3 فنها رفتن به u3 رای دادن ولی از یه طرفی شرط میبندم 360 فنها دو دسته شدند و بین rage و gears3 رای دادن! حالا نظر خودت چیه ؟! دقیقا مثل تاپیک گذشته اکثر ps3 فن ها رفته بودند به gt5 رای داده بودند که اختلافش با بقیه شده بود کذایی !
بحث سر pc نیست چون همین rage هم نسخه pc داره !

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
الان اگه از دست بر میاد نظر سنجی را عمومی کن ببینیم کی به چی رای داده ! یعنی شرط میبندم تمام ps3 فنها رفتن به u3 رای دادن ولی از یه طرفی شرط میبندم 360 فنها دو دسته شدند و بین rage و gears3 رای دادن! حالا نظر خودت چیه ؟! دقیقا مثل تاپیک گذشته اکثر ps3 فن بود رفته بودند به gt5 رای داده بودند که اختلافش با بقیه شده بود کذایی !
بحث سر pc نیست چون همین rage هم نسخه pc داره !
من خودم ps3 فن هستم ولی یک بازی که خوب باشه میگم خوب یکی هم که بد میگم بد و یا نسبت به فلان بازی در درجه ی پایین تری قرار داره من خودم توی تاپیک gears vs u3 هم گفتم که تا اینجا گرافیک gears برام دلچسبتر بوده و بهتر بوده ولی چون میدونم زمانی u3 عرضه بشه چه چیزی انتظارمون رو میکشه برای همین به uncharted 3 رای دادم چون نسخه پایانی مخصوصا سینگل ،مولتی به کنار گرافیکش خیلی دلچسب خواهد بود تریلرها و اسکرین شاتها هم همینو میگن (به قول بچه ها گفتنی تو مو بینی و من پیچش مو):)

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من ميگم كه اگر كسي واقعا انصاف داشته باشه به ريج راي ميده ...
چيزي كه مشخصه اينه كه افراطي هاي پي اس تو ايران خيلي زيادن :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
من ميگم كه اگر كسي واقعا انصاف داشته باشه به ريج راي ميده ...
چيزي كه مشخصه اينه كه افراطي هاي پي اس تو ايران خيلي زيادن :d
البته اگه تریلرهایی که فرخ گذاشته ببینن 100%نظرشون بر میگرده.همون تریلر 7مگی هم کافیه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
خب از 3 صفحه تاپیک , نصفش به تحلیل و بررسی فن ها گذشت. از این به بعد توی هر پستی که از این تحلیل ها (PS Fan فلانه و Xbox Fan چنانه و ...) ببینم یا پاک میشه یا ادیت. بعدآ نیاین شاکی بشین که چرا پست ـمون دست خورد و ...

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
البته اگه تریلرهایی که فرخ گذاشته ببینن 100%نظرشون بر میگرده.همون تریلر 7مگی هم کافیه.
همین الان نگاش کردم همین دیشب توی game spot دیده بودمش گرافیک خوبی داره ولی آیا توی کنسولها هم همین گرافیک و خواهیم دید ؟ من که فکر نکنم چون حرف روی بهترین گرافیک کنسولی هست !:)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بنظر من امسال واقعا انتخاب best graphic سخته همه عناوین مذکور گرافیکشون عالی ـه ، رو هر بازی دست میذاری تو یسری مورد نسبت به بقیه بهتر عمل کرده .....
فقط موندم چرا BF3 اینقدر کم رای آورده !!!!:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
همین الان نگاش کردم همین دیشب توی game spot دیده بودمش گرافیک خوبی داره ولی آیا توی کنسولها هم همین گرافیک و خواهیم دید ؟ من که فکر نکنم چون حرف روی بهترین گرافیک کنسولی هست !:)
به خدا منم باور نکردم ماله کنسول باشه هنوزم تو شوکم.ولی فکر میکنم باشه که اگه اینطور باشه اصلا گرافیکهای دیگه به حساب نمیان.فرخ بهتر میتونه بگه اینا ماله کنسوله یا نه ولی من بعید میدونم.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خود سازنده های این بازیا هم گرافیک بازیشونو در حد Crysis 2 نمیدونن ... :-s

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
BF3 كه با 30 فريم فكر نكنم تو گرافيك حرفی برای گفتن داشته باشه و من بخوام يه fps درست و حسابی بازی كنم MW3 رو می گيرم...
RAGE هم تا نياد نمی شه در موردش نظر داد.شماره قبلی هم كه نداشته و موتورش رو هم كه تا حالا روی كنسول نديديم!يهو ديديد اومد با كلی مشكلات گرافيكی داشت.
Crysis2 هم با تمام گرافيكش روی 360 باز جلوی Uncharted 3 زانو می زنه:D
منبع؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
:|باز تو نظر دادی.crysis 2 نسخه ی کنسولیش افتضاحی بیش نبود حالا هر چقدر بگی برات دلیل میارم.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
:|باز تو نظر دادی.crysis 2 نسخه ی کنسولیش افتضاحی بیش نبود حالا هر چقدر بگی برات دلیل میارم.

آره خوب به خاطر همین به نظر اکثر سایت ها بهترین گرافیک تا به امروزه !!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر