نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

taba1129

کاربر سایت
Jul 27, 2013
9
کمک

quote_icon.png
نوشته شده توسط dani8gb
سلام دوستان
اینجا قصد دارم نصب HBC را با یکی از بهترین و راحت ترین روش ها اموزش دهم

-قابل نصب بروی همه ی فریمور ها به ویژه 4.2
-راحت تر و بی دردسر تر و...
-قابل نصب بروی wii های کره ای و بدون نیاز به زلدای ژاپنی
-...

بریم سر اصل مطلب:

1. sdرا بهpc متصل کرده و در صورت وجود پوشه private ان را به privateold تبدیل کنید
  2. اگر 4.2 دارید این فایل و اگر 4.1 به پایین دارید این فایل را دانلود کنید و سپس بعد از انزیپ پوشه PRIVATE رو در روت SD کپی کنید.
  3. از اینجا فایل HackMii Installerرو دانلود کنید و بعد از انزیپ کردن فایل instaler.elf رو به boot.dol تغیر بدید و در sd root بریزید.(به اینترنت متصل نباشید)
  4. SDرا درون ویی نگذارید و در منو روی جایی که نوشته WII بروید از اونجا هم به Data Management بعد به Channels و از اون بالا بهSD .حالا SD را درون WII بگذارید و در پنجره ای که باز میشه YES رو بزنید.
  5. وقتی فایل لود شد شما یک بار 1 رو بزنید و در صفحه ی بعدی A تا کانتینیو بشه .بعد از گزینه ی اولی INSTAL HOMEBREW CHANNEL رو انتخاب کرده و نصب کنید
  6. بعد از منو و EXIT خارج شوید.
    وقتی WII شما REBOOT شه میبینید که HBC داره میدرخشه

سلام
آقا من تازه یه ویی گرفتم
صفر صفر هم هستم
می خواستم دوستان در مورد این اصطلاحات منو روشن کنن
1-فریمور دستگاه رو از کجا بفهمم چنده؟
2-یه رم sdگرفتم این پوشه ها (private ان را به privateold)رو همین جوری باید بسازم با نیو فلودر یا؟
3- این کار رو چه جوری انجام بدم(فایل instaler.elf رو به boot.dol تغیر بدید و در sd root بریزید)
یعنی فقط پسوند فایل رو عوض کنم و sd root رو باید خودم بسازم یا؟

دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
سلام
آقا من تازه یه ویی گرفتم
صفر صفر هم هستم
می خواستم دوستان در مورد این اصطلاحات منو روشن کنن
1-فریمور دستگاه رو از کجا بفهمم چنده؟
2-یه رم sdگرفتم این پوشه ها (private ان را به privateold)رو همین جوری باید بسازم با نیو فلودر یا؟
3- این کار رو چه جوری انجام بدم(فایل instaler.elf رو به boot.dol تغیر بدید و در sd root بریزید)
یعنی فقط پسوند فایل رو عوض کنم و sd root رو باید خودم بسازم یا؟

دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید

سلام

1.تو منوی اصلی وی برو تو تنظیمات (آچار) گوشه صفحه زده فریمویر رو.
2.چون تازه SD گرفتین پس خالیه و فولدر Private توش نیست!!
3.فایلی که دانلود کردین و آنزیپ کردین توش یه فایل به اسم installer.elf داره که به boot.dol تغییر نام بدین و مستقیم بریزینش تو اس دی.

بعد از نصب HBC بکاپ یادتون نره
همه ی مراحل هم مو به مو و با دقت انجام بدین تا مشکلی پیش نیاد و خدا نکرده بریک نشین

موفق باشین

taba1129

کاربر سایت
Jul 27, 2013
9
سلام

1.تو منوی اصلی وی برو تو تنظیمات (آچار) گوشه صفحه زده فریمویر رو.
2.چون تازه SD گرفتین پس خالیه و فولدر Private توش نیست!!
3.فایلی که دانلود کردین و آنزیپ کردین توش یه فایل به اسم installer.elf داره که به boot.dol تغییر نام بدین و مستقیم بریزینش تو اس دی.

بعد از نصب HBC بکاپ یادتون نره
همه ی مراحل هم مو به مو و با دقت انجام بدین تا مشکلی پیش نیاد و خدا نکرده بریک نشین

موفق باشین

ممنون بابت راهنمایی تون
با موفقیت hbc رو نصب کردم
wii من ورژن e4.2 هست و نمی تونم با bootmii بک آپ بگیرم چون این گزینه رو ندارم INSTALL BOTMII AS BOOT2
لینک هایی هم که واسه دانلود preloader , hack.ini گذاشتن دیگه معتبر نیس
خواهشاً در این مورد هم راهنمایی کنید
که چطور بک آپ بگیرم
ممنون

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
با سلام
دوستان عزیز بنده چند روزیه که کنسول وی خریدم، 2روز پیش پیام آپدیت اومد منم تایید کردم بعد از اینکه آپدیت شد HBC پاک شده و بازی های کپی خور اجرا نمیشن!!!
حالا من طبق آموزش شما پیش میرم از همون اول وقتی فایل هارو (مثلا فایل boot.dol) میریزم در مسیر SD:\\apps و یا مسیر هایی در پوشه های مختلف،وقتی SD وارد کنسول میکنم رمو میشناسه اما وقتی که در مسیر Data Management / Channels اصلا هیچ فایلی رو نمایش نمیده! فقط پایین سمت راست میزنه blocks open: 60399
نسخه قبلیو نمیدونم اما نسخه جدید 4.3u هستش
قبلا بازیهای کپیو راحت میاورد اما با بازیهای اورجینال مشکل داشت، الان که دیگه کلا تعطیله
خواهشا کمک کنید تا این مشکلو حل کنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با سلام
دوستان عزیز بنده چند روزیه که کنسول وی خریدم، 2روز پیش پیام آپدیت اومد منم تایید کردم بعد از اینکه آپدیت شد HBC پاک شده و بازی های کپی خور اجرا نمیشن!!!
حالا من طبق آموزش شما پیش میرم از همون اول وقتی فایل هارو (مثلا فایل boot.dol) میریزم در مسیر SD:\\apps و یا مسیر هایی در پوشه های مختلف،وقتی SD وارد کنسول میکنم رمو میشناسه اما وقتی که در مسیر Data Management / Channels اصلا هیچ فایلی رو نمایش نمیده! فقط پایین سمت راست میزنه blocks open: 60399
نسخه قبلیو نمیدونم اما نسخه جدید 4.3u هستش
قبلا بازیهای کپیو راحت میاورد اما با بازیهای اورجینال مشکل داشت، الان که دیگه کلا تعطیله
خواهشا کمک کنید تا این مشکلو حل کنم

سلام داداش

مبارکت باشه داداش کنسول دوست داشتنیه من که خیلی دوستش دارم

تو WII ها هک شده وقتی با WIFI به اینترنت وصل شدی پیام آپدیت تایید کنی

WII ها باهم فرق دارن برای بک آپ یه سری بوت می دارن یه سری ندارن بوت می دار ها سری ها قدیمین که راحت بک اپ میشه گرفت و میشه از بک آپ استفاده کرد

الان کپی خورت پریده یا شایدم بریک شده باشه دستگاه

2 تا راه داری یکی اینکه به آیدی highlight پیام بدی تو کار هک کردن وارده میتونه مرحله به مرحله کمکت کنه

یکی هم بری وبلاگ WIIGAME.BLOGFA.COM هم کپی خور میکنه هم WII تعمیر میکنه هم آنبریک میکنه هم بازی میفروشه کارشم عالیه آیدیش تو بازی سنتر alimami ه

آخرین ویرایش:

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
سلام داداش

مبارکت باشه داداش کنسول دوست داشتنیه من که خیلی دوستش دارم

تو WII ها هک شده وقتی با WIFI به اینترنت وصل شدی پیام آپدیت تایید کنی

WII ها باهم فرق دارن برای بک آپ یه سری بوت می دارن یه سری ندارن بوت می دار ها سری ها قدیمین که راحت بک اپ میشه گرفت و میشه از بک آپ استفاده کرد

الان کپی خورت پریده یا شایدم بریک شده باشه دستگاه

2 تا راه داری یکی اینکه به آیدی highlight پیام بدی تو کار هک کردن وارده میتونه مرحله به مرحله کمکت کنه

یکی هم بری وبلاگ WIIGAME.BLOGFA.COM هم کپی خور میکنه هم WII تعمیر میکنه هم آنبریک میکنه هم بازی میفروشه کارشم عالیه آیدیش تو بازی سنتر alimami ه

سلام مجدد
ممنون از پاسختون
گزینه 1 بهتره چون من دوست دارم یاد بگیرم
تا یه جاهایی پیش رفتم !
الان مشکل اصلی من اینه که رمو که میندازم تو دستگاه میشناسه اما فایل هایی که توش میریزمو اجرا نمیکنه و پایین سمت راست مینویسه blocks open 6066 البته عددش متغیره هر دفعه یک عدد مینویسه!
با 3تا رم تست کردم
اس دی توشیبا 8 کیک
مینی اس دی ترنس2 و 8
جفتشونم همین خطارو میده!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام مجدد
ممنون از پاسختون
گزینه 1 بهتره چون من دوست دارم یاد بگیرم
تا یه جاهایی پیش رفتم !
الان مشکل اصلی من اینه که رمو که میندازم تو دستگاه میشناسه اما فایل هایی که توش میریزمو اجرا نمیکنه و پایین سمت راست مینویسه blocks open 6066 البته عددش متغیره هر دفعه یک عدد مینویسه!
با 3تا رم تست کردم
اس دی توشیبا 8 کیک
مینی اس دی ترنس2 و 8
جفتشونم همین خطارو میده!

فدات

نمیدونم مشکل از کجاست

مطمعنی هوم برو چنلت آخرین نسخه هست؟ اگر نیست اول باید هوم برو چنلت به آخرین نسخه آپدیت بشه

بازم مشکلتو با highlight در میون بزار

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
فدات

نمیدونم مشکل از کجاست

مطمعنی هوم برو چنلت آخرین نسخه هست؟ اگر نیست اول باید هوم برو چنلت به آخرین نسخه آپدیت بشه

بازم مشکلتو با highlight در میون بزار

من الان اصلا هوم برو چنلت نصب ندارم !!!
ببینید من یک بازی کپی داخل کنسول قرار دادم که از بخت بده من داخلش یک نرم افزار برای آپدیت کنسول بودم منم تا آپدیتو دیدم کلی خوشحال شدم که شانسو نگا تا کنسولو خریدم آپدیت جدیدش درومده! نگو آپدیت چند سال پیشه صاحب قبلیش چون مشکل پیش نیاد آپدیت نکرده!
خلاصه بدجوری ضد حال خوردم، بعد از آپدیت هوم برو چنلت پاک شده
اگه اون نصب بشه مشکلم حله

- - -ویرایش - - -

ضمنا نسخه کنسول من 4.3 هست که شما پوشه PRIVATE رو تنها برای 4.1 به پایین و 4.2 رو قرار دادین

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من الان اصلا هوم برو چنلت نصب ندارم !!!
ببینید من یک بازی کپی داخل کنسول قرار دادم که از بخت بده من داخلش یک نرم افزار برای آپدیت کنسول بودم منم تا آپدیتو دیدم کلی خوشحال شدم که شانسو نگا تا کنسولو خریدم آپدیت جدیدش درومده! نگو آپدیت چند سال پیشه صاحب قبلیش چون مشکل پیش نیاد آپدیت نکرده!
خلاصه بدجوری ضد حال خوردم، بعد از آپدیت هوم برو چنلت پاک شده
اگه اون نصب بشه مشکلم حله

- - -ویرایش - - -

ضمنا نسخه کنسول من 4.3 هست که شما پوشه PRIVATE رو تنها برای 4.1 به پایین و 4.2 رو قرار دادین

کنسول هک شده نباید آپدیت بشه

تو آپدیت کردی کپی خورت پریده پس اول باید هوم برو چنل نصب کنی تا بتونی wii هک نرم افزاری کنی

آیدی highlight لینک دانلود آخرین فایل ها نصبی داره بهش بگو راهنمایت میکنه من هک کنسول بلدم ولی اطلاعاتم جدید نیست ولی آیدی highlight خیلی وارده تو هک wii

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16

تو آپدیت کردی کپی خورت پریده پس اول باید هوم برو چنل نصب کنی تا بتونی wii هک نرم افزاری کنی

آیدی highlight لینک دانلود آخرین فایل ها نصبی داره بهش بگو راهنمایت میکنه من هک کنسول بلدم ولی اطلاعاتم جدید نیست ولی آیدی highlight خیلی وارده تو هک wii

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
به جناب highlight پیام خصوصی میفرستم امیدوارم وارد این تاپبک بشن و راهنمایی کنن

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
دوستان من فایل PRIVATE برای نسخه 2 میریزم و وقتی وارد اس دی کارت میشم ارور میده
Error#004
an error has occurred.
The system files are corrupted
چرا؟

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
الان یک اتفاق خوب و جدیدو مشاهده کرده
با قرار دادن این فایل پ که از این لینک دانلود کردم http://bannerbomb.qoid.us/aads/aad20_v108.zip
وقتی میری تو قسمت اس دی کارت یک گزینه اضافه شده که تصویر علامت سواله!
اما کازی نمیکنه
بازم این نشون میده که رم کار میکنه و مشکل از فایلا هستن
لطفا راهنمایی کنید که چه فایل هایی رو برای نسخه 4.3 u دانلود و در چه مسیری در اس دی کارت وارد نمایم
سپاس

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
الان یک اتفاق خوب و جدیدو مشاهده کرده
با قرار دادن این فایل پ که از این لینک دانلود کردم http://bannerbomb.qoid.us/aads/aad20_v108.zip
وقتی میری تو قسمت اس دی کارت یک گزینه اضافه شده که تصویر علامت سواله!
اما کازی نمیکنه
بازم این نشون میده که رم کار میکنه و مشکل از فایلا هستن
لطفا راهنمایی کنید که چه فایل هایی رو برای نسخه 4.3 u دانلود و در چه مسیری در اس دی کارت وارد نمایم
سپاس

سلام دوست گرامی
همون طور که احسان جان هم گفتند نباید اپدیت می کردی. بگذریم کاریه که شده. ابتدا بگم هک wii یه جورایی ریسک داره اما اگر مراحل درست اجرا بشوند انشاال... بریک شدن در کار نخواهد بود. مخلص کلام که مسوولیت اینکار با انجام دهنده هستش.
سیستم منوی کنسول شما الان 4.3 و طبق فرمایش شما هم ریجن U هستش. برای انجام هک باید روی کنسول Homebrew Channel نصب بشه. برای سیستم منوی شما چند روش وجود داره که یکیش رو اینجا می گذارم. قبل از شروع کار حتما چک کنید که تاریخ توی کامپیوتر و کنسول دقیقا تنظیم شده و یکی باشه. کارت اس دی هم با فرمت fat32 فرمت شده باشه.

1. ابتدا برنامه Wilbrand Launcher رو از لینک زیر دانلود کنید:

Wilbrand Launcher

2. بعد از دانلود فایل فشرده رو باز کنید و برنامه Wilbrand Launcher در کامپیوتر اجرا کنید. یه پنجره باز میشه که به ترتیب از بالا باید این اطلاعات رو وارد کنید:
ابتدا مک آدرس کنسول رو وارد کنید. برای به دست آوردن مک آدرس wii شما پس از روشن کردن کنسول به این مسیر برید: Settings به Internet به Console Information و در اون جا MAC Address رو نگاه کنید. این اعداد رو در قسمت مربوطه در برنامه Wilbrand Launcher در کامپیوتر وارد کنید.

3. در قسمت System Menu Region ریجن سیستم رو انتخاب کنید که برای شما U هستش.

4. در قسمت System Menu Firmware هم گزینه 4.3 که مال کنسول شما هستش رو انتخاب کنید.

5. تیک گزینه Bundle the Hackmii Installer for me رو بردارید.

6. تیک Copy directly to device رو بذارید و از قسمت روبروش آدرس محلی که فایل ذخیره بشه رو بدین.

7. در پایان روی تب Create exploit کلیک کنید تا فایل ساخته بشه.

8. فایل ساخته شده رو در روت کارت اس دی (محیط اصلی کارت) کپی کنید.

9. برنامه hackmii رو از لینک زیر دانلود کرده و فایل فشرده رو باز کنید و فایل موجود در اون رو توی روت کارت اس دی (محیط اصلی کارت) کپی کنید:

hackmii_1.1.0

10. حالا کارت اس دی رو توی کنسول بگذارید و سپس دستگاه رو روشن کنید. در صفحه اصلی wii وارد Messageboard شده و به تاریخ روز قبل (Yesterday) بروید. روی نامه سبز کلیک کنید. برنامه Hackmii Installer لود خواهد شد.

11. حالا عدد 1 رو روی ویموت بزنید و پس از مدتی (قدری باید صبر کنید) صفحه ای پدیدار میشه. حالا HomeBrew Channel و Bootmii رو نصب کنید.

- - -ویرایش - - -

احسان جان لطف داری ولی بابا ما کجا هک کجا!!!

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
دوستان ببخشید این HOMEBREW CHANNEL که میگید دقیقا کاربردش چیه؟
چون من الان 5 سالی میشه که wii دارم و فقط یکبار بردم برای آپدیت و اطلاعاتم در مورد HOMEBREW CHANNEL کمه.
نکنه منظورتون همون چنلی هست که میشه از طریقش بازیهای Virtual Console رو با کارت SD اجرا میکنه؟؟ اگه همونه که برای اجراهای بازیهای wii که حتما نباید از HOMEBREW CHANNEL استفاده کرد و میشه از چنل نئوگاما بازی رو اجرا کرد.(البته اگه نئوگامای این دوستمون با آپدیت کردن کنسول از بین نرفته باشه. چون برای نصب نئوگاما ، قطعا به HOMEBREW CHANNEL نیاز هست تا بتونه باهاش فایل wad نئوگاما رو نصب کنه)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان ببخشید این HOMEBREW CHANNEL که میگید دقیقا کاربردش چیه؟
چون من الان 5 سالی میشه که wii دارم و فقط یکبار بردم برای آپدیت و اطلاعاتم در مورد HOMEBREW CHANNEL کمه.
نکنه منظورتون همون چنلی هست که میشه از طریقش بازیهای Virtual Console رو با کارت SD اجرا میکنه؟؟ اگه همونه که برای اجراهای بازیهای wii که حتما نباید از HOMEBREW CHANNEL استفاده کرد و میشه از چنل نئوگاما بازی رو اجرا کرد.(البته اگه نئوگامای این دوستمون با آپدیت کردن کنسول از بین نرفته باشه. چون برای نصب نئوگاما ، قطعا به HOMEBREW CHANNEL نیاز هست تا بتونه باهاش فایل wad نئوگاما رو نصب کنه)
Homebrew Channel درگاه ورود به نصب یا اجرای انواع برنامه هایی هستش که در حالت معمول امکان نصبشون فراهم نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر