نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
خب این دوستمون میگه HBC پاک شده و نمیتونه بازی کپی اجرا کنه. خب مگه نمیتونه از چنل هایی که ثابت هستن(مثل نئوگاما) برای اجرای بازیها استفاده کنه؟ چه دلیلی داره که از طریق راه طولانی تر بازیها رو اجرا کنه؟!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خب این دوستمون میگه HBC پاک شده و نمیتونه بازی کپی اجرا کنه. خب مگه نمیتونه از چنل هایی که ثابت هستن(مثل نئوگاما) برای اجرای بازیها استفاده کنه؟ چه دلیلی داره که از طریق راه طولانی تر بازیها رو اجرا کنه؟!
چون با آپدیتی که کرده فایهای سیستمی رو که همه فایلهای تنظیم شده (هک شده برای اجرای بازیهای کپی) بودند رو پاک کرده و الان دوباره همه برگشتند به حالت دست نخورده کارخونه ای!!! Neogamma فقط یه لودر هستش که در صورت نبود فایل سیستمی کاری نمی تونه بکنه. مراحلی که توی صفحه قبل برای دوستمون گذاشتم تازه اول ماجراست و راهی برای شروع هک کنسول. باید بعدش فایلهای سیستمی مربوط رو هم که قبلا توی پستهای قدیمی ترم گذاشته بودم دانلود و با همون دستورالعمل ها نصب کنه تا دوباره کنسولش کپی خور بشه یعنی تمامی ios های لازم باید از نو نصب و جایگزین فایلهای کارخونه ای بشن. همچنین انواع شبیه سازها، پلیرهای صوتی و تصویری، و انواع برنامه ها و لودرهای دیگه هم از طریق همین Homebrew Channel نصب میشن.

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
با خود Homebrew Channel خیلی کار کردم.خصوصا بخاطر شبیه ساز ها و پلیرهای صوتی و تصویری

یه سری چنل قبلا دانلود کردم اما کاربرد دقیقش رو نمیدونم چیه. شما اطلاعی داری؟ به چه دردی میخورن؟

http://s5.picofile.com/file/8122969342/Untitled.jpg

- - -ویرایش - - -

این عکس چنل ها

Untitled.jpg

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
تشکر ویژه جهت انتقال بی دریغ اطلاعات

سلام دوست گرامی
همون طور که احسان جان هم گفتند نباید اپدیت می کردی. بگذریم کاریه که شده. ابتدا بگم هک wii یه جورایی ریسک داره اما اگر مراحل درست اجرا بشوند انشاال... بریک شدن در کار نخواهد بود. مخلص کلام که مسوولیت اینکار با انجام دهنده هستش.
سیستم منوی کنسول شما الان 4.3 و طبق فرمایش شما هم ریجن U هستش. برای انجام هک باید روی کنسول Homebrew Channel نصب بشه. برای سیستم منوی شما چند روش وجود داره که یکیش رو اینجا می گذارم. قبل از شروع کار حتما چک کنید که تاریخ توی کامپیوتر و کنسول دقیقا تنظیم شده و یکی باشه. کارت اس دی هم با فرمت fat32 فرمت شده باشه.

1. ابتدا برنامه Wilbrand Launcher رو از لینک زیر دانلود کنید:

Wilbrand Launcher

2. بعد از دانلود فایل فشرده رو باز کنید و برنامه Wilbrand Launcher در کامپیوتر اجرا کنید. یه پنجره باز میشه که به ترتیب از بالا باید این اطلاعات رو وارد کنید:
ابتدا مک آدرس کنسول رو وارد کنید. برای به دست آوردن مک آدرس wii شما پس از روشن کردن کنسول به این مسیر برید: Settings به Internet به Console Information و در اون جا MAC Address رو نگاه کنید. این اعداد رو در قسمت مربوطه در برنامه Wilbrand Launcher در کامپیوتر وارد کنید.

3. در قسمت System Menu Region ریجن سیستم رو انتخاب کنید که برای شما U هستش.

4. در قسمت System Menu Firmware هم گزینه 4.3 که مال کنسول شما هستش رو انتخاب کنید.

5. تیک گزینه Bundle the Hackmii Installer for me رو بردارید.

6. تیک Copy directly to device رو بذارید و از قسمت روبروش آدرس محلی که فایل ذخیره بشه رو بدین.

7. در پایان روی تب Create exploit کلیک کنید تا فایل ساخته بشه.

8. فایل ساخته شده رو در روت کارت اس دی (محیط اصلی کارت) کپی کنید.

9. برنامه hackmii رو از لینک زیر دانلود کرده و فایل فشرده رو باز کنید و فایل موجود در اون رو توی روت کارت اس دی (محیط اصلی کارت) کپی کنید:

hackmii_1.1.0

10. حالا کارت اس دی رو توی کنسول بگذارید و سپس دستگاه رو روشن کنید. در صفحه اصلی wii وارد Messageboard شده و به تاریخ روز قبل (Yesterday) بروید. روی نامه سبز کلیک کنید. برنامه Hackmii Installer لود خواهد شد.

11. حالا عدد 1 رو روی ویموت بزنید و پس از مدتی (قدری باید صبر کنید) صفحه ای پدیدار میشه. حالا HomeBrew Channel و Bootmii رو نصب کنید.

- - -ویرایش - - -

احسان جان لطف داری ولی بابا ما کجا هک کجا!!!

آقا دست شما درد نکنه واقعا لطف کردین HBC نصب شد!!!
الان فقط یک مشکلی دارم! اونم اینه که قبلابا برنامه neo gamma r7 بازی های کپیو میاوردم اما الان وقتی اجراش میکنم سیستم هنگ میکنه و یک صفحه سیاه بالا میاد، دیگه با ریموت نمیشه سیستمو خاموش کرد حتما باید مدت زیادی انگشتم روی دکمه پاور باشه! لطفا راهنمایی کنید
سپاس

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
قبلا کنسول من هک شده بود و هوم برو چنل نصب بود بعد از آپدیت هوم برو چنل پاک شد و دیگه بازی های کپی رو اجرا نکرد!
الانم که هوم برو چنل رو با کمک شما نصب کردم توسط همون نئوگاما قبلی (آر7) بازی های کپی اجرا نمیشه
اصلا وقتی رو نئوگاما کیلیک میکنم صفحه سیاه میشه وهنگ میکنه!
لطفا راهنمایی کنید

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
شما وقتی هوم برو چنل رو دوباره نصب کردی، بعدش دوباره نئوگاما رو نصب کردی یا نه؟
شاید باید دوباره نئوگاما رو نصب کنی

- - -ویرایش - - -

با خود Homebrew Channel خیلی کار کردم.خصوصا بخاطر شبیه ساز ها و پلیرهای صوتی و تصویری

یه سری چنل قبلا دانلود کردم اما کاربرد دقیقش رو نمیدونم چیه. شما اطلاعی داری؟ به چه دردی میخورن؟

- - -ویرایش - - -

این عکس چنل ها

Untitled.jpg

آپ . هرکی میدونه جواب بده

eneah

کاربر سایت
Sep 6, 2010
16
شما وقتی هوم برو چنل رو دوباره نصب کردی، بعدش دوباره نئوگاما رو نصب کردی یا نه؟
شاید باید دوباره نئوگاما رو نصب کنی

- - -ویرایش - - -

آپ . هرکی میدونه جواب بده
نه محدد نصب نکردم از قبل مونده!
اما مشکل چیزه دیگه ایه
فکر کنم فایل های WAD باید مجدد نصب بشه اما نه فایل هاشو دارم ن روش نصبشو بلدم

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
برای نصب فایل های wad ، اول باید برنامه ی wad manager رو دانلود کنی و بعد بریزی توی SD و بعدش هم باید چنل نئوگاما رو فایلش رو بریزی توی SD و بعد از طریق برنامه ی wad manager نصبش کنی( wad manager و نئوگاما رو سرچ کنی فایلش پیدا میشه)
این کمک میکنه : How to Install the WAD Channel on the Wii

اگر هم word نصب نداری. متنشو اینجا میزارم

1
Put an SD card into your computer.

2

Click on "Start," select "My Computer" and right-click on the SD card.

3

Select "Format" from the menu, and click on the box "FAT32" to format the SD card to be recognized by the Wii.

4

Click on "Quick Format," and select "Format" to format the SD card.
5

Navigate to the File Trip website, and click on "Download selected version" to download WAD Manager to your computer.
6

Extract the file to a directory on your computer.
7

Create a folder on the root of your SD card, and name it "WADS."
8

Place your WAD files in the WADS folder that you want to install to the Wii main menu as a channel.
9

Create a folder on the root of your SD card named "Apps" if you do not already have one.
10

Place the WAD Manager file into the "Apps" folder by dragging and dropping the file.
11

Insert the SD card into your Wii console, and power it on.
12

Go to the Homebrew Channel, and press "A" to start the channel.
13

Browse for the WAD Manager, and press "A" on the channel to launch it.
14

Use the directional pad to select "IOS249" from the "Select IOS" prompt.
15

Choose the SD card as the device for the WAD Manager program to browse for your WAD files.
16

Click on the specific WAD file you would like to install, cursor down to "Install WAD" and press "A."
17

Wait for the installation to finish. Larger WAD files can take several minutes.
18

Reboot the Wii by pressing the "Home" button on the Wiimote.
19

Return to the Wii main menu to see your newly installed WAD channel.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آقا دست شما درد نکنه واقعا لطف کردین HBC نصب شد!!!
الان فقط یک مشکلی دارم! اونم اینه که قبلابا برنامه neo gamma r7 بازی های کپیو میاوردم اما الان وقتی اجراش میکنم سیستم هنگ میکنه و یک صفحه سیاه بالا میاد، دیگه با ریموت نمیشه سیستمو خاموش کرد حتما باید مدت زیادی انگشتم روی دکمه پاور باشه! لطفا راهنمایی کنید
سپاس
خواهش می کنم. خدا رو شکر که تا اینجای کار رو به خوبی پیش بردید. اون Neogamma رو بی خیال شو فعلا. کنسول شما حالا تازه آماده هک شدن هستش!!! چون در این مرحله باید تازه ios های لازم جایگزین (و برخی اضافه) بشن و تا اینکار انجام نشه هیچ بازی رو نمی تونید اجرا کنیذ.

هک کردن نرم افزاری Wii

توصیه میشه قبل از این کار از کنسول بک آپ بگیرید (با همون Bootmii که مرحله قبل نصب کردید) که بعدا مشکلی خدای نکرده پیش نیاد. هک نرم افزاری کنسول Wii روی همه مدلهاش جواب میده البته به غیر از مدل مینی. این آموزش حتی روی کنسولهایی که از قبل هم چه نرم افزاری و چه سخت افزاری کپی خور شده باشند هم جواب میده. همچنین برای همه نسخه ها از 3 گرفته تا 4.3 قابل اجراست.

کارت SD رو کامل فرمت کنید. هیچ فولدری توش نسازید. فایلهای فشرده زیر رو دانلود و محتویاتشون رو به ترتیب توی کارت بریزید:

پسورد فایلها: www.wiihacks.com

1. این فایل رو دانلود کنید و پس از دانلود با آدرس دادن SD کارت از حالت فشرده درش بیارید. یعنی کلیه محتویاتش رو بریزید توی SD کارت.
ModPack

2. این فایل رو هم که برای آپدیت IOS های دستگاه هستش دانلود کنید و بعد از باز کردن محتویاتش رو بریزید توی SD کارت. اگر موقع ریختن فالها توی SD کارت پیام داد که Overwrite کنه اوکی کنید.
IOS Update

3. این یکی فایل رو هم دانلود کنید و توی SD کارت بریزید.
RVL-Shopping-v21

کارت SD رو بگذارید داخل Wii . حالا Wii رو روشن کنید و بعد وارد Homebrew Channel (یا به اختصار HBC) شوید. بعد Wiimod رو اجرا کنید و سپس با استفاده از کلید جهت روی ویموت بیایید پایین رو گزینه Wad Manager و با دکمه A انتخابش کنید. محتویات پوشه Wad درون SD کارت حال قابل رویت هستند. دکمه 1 روی ویموت بزنید (یعنی انتخاب همه فایلها) و بعد هم دکمه A. تمامی 30 عدد فایل wad باید نصب شوند!
حالا در همون منو گزینه IOS Update رو پیدا کنید و با دکمه A انتخابش کنید و بعد با دکمه 1 همه فایل ها رو انتخاب و بعد با دکمه A همه 25 تا فایل آپدیت باید نصب بشن.

بعد از اتمام موفقیت آمیز از برنامه خارج شوید (با دکمه Home). حالا توی محیط Homebrew Channel برنامه Priiloader رو انتخاب و ورژن 0.7 رو نصب کنید. (این برنامه برای اطمینان هستش ولی خیلی بدرد بخوره)

نصب برنامه های مورد نیاز برای انواع کارها روی Wii مثل اجرای بازیها و ...... !!!!!!

بعد از نصب کامل موارد بالا دستگاه رو خاموش کنید. کارت SD رو در بیارید و دوباره فرمتش کنید. حالا فایل زیر رو دانلود کنید و محتویاتش رو مستقیم بریزید توی SD کارت.
ap-v5
حالا SD کارت رو بذارید توی Wii و روشنش کنید و از طریق برنامه Homebrew Channel برید نصبشون کنید!

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه سری چنل قبلا دانلود کردم اما کاربرد دقیقش رو نمیدونم چیه. کسی میدونه به چه دردی میخورن؟

این عکس چنل ها

Untitled.jpg

برنامه های زیادی برای Wii هست اونها رو دانلود کنید. اینها چیز خاصی تیستند:

Check Mii Out Channel
برای به اشتراک گذاشتن Mii های کاربران و رقابت در مشهوریت آنهاست!!!

Everybody Votes Channel
برای رای دادن کاربران به سوالات انتخابی هستش.

Internet Channel
همون بروزر اپرا برای بازدید و گشت و گذار اینترنتی (زبان فارسی رو ساپورت نمی کنه و اجازه دانلود فایل هم نمیده)

Netflix Channel
امکان استریم کردن فایلهای ویدیویی به Wii رو در اختیار کاربر می گذاره (اکانت Netflix نیاز داره)

Legend of Zelda skyward sword save data update channel
برای آپدیت فایل سیو این بازی

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
ممنون بابت توضیح
من تمام برنامه های Wiibrew رو دانلود کردم. انصافا برنامه های خوبی بودن.خصوصا شبیه سازها و پلیرها

ما چون دستگاهمون کپی خور شده، از امکانات wi-fi چه استفاده هایی میتونیم کنیم تا دستگاه بریک نشه؟
چون من خودم تا حالا آنلاین باهاش کاری نکردم پرسیدم. مثلا میشه با مودم wi-fi ماریو کارت آنلاین بازی کرد؟ به اون قطعه ای که باهاش به اینترنت وصل میشه هم حتما نیازه؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
ممنون بابت توضیح
من تمام برنامه های Wiibrew رو دانلود کردم. انصافا برنامه های خوبی بودن.خصوصا شبیه سازها و پلیرها

ما چون دستگاهمون کپی خور شده، از امکانات wi-fi چه استفاده هایی میتونیم کنیم تا دستگاه بریک نشه؟
چون من خودم تا حالا آنلاین باهاش کاری نکردم پرسیدم. مثلا میشه با مودم wi-fi ماریو کارت آنلاین بازی کرد؟ به اون قطعه ای که باهاش به اینترنت وصل میشه هم حتما نیازه؟

خواهش می کنم. هیچ وسیله خاصی برای وصل شدن به اینترنت نمیخواد. خودم از اپرای Wii برای جستجوی اینترنتی، توی Usb Loder کاور بازیها رو دانلود می کنم و .... . فقط امکان آپدیت آنلاین کنسول رو توی تنظیمات از قبل غیر فعال کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر