نسخه جدید انجمن های سایت

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اول اینکه خسته نباشید، میدونم چه قدر طول کشیده و چقدر سخت بوده این پروسه، به هر حال؛ یه چند تا نکته هست.

کاربران که از قالب گله می کنند و قبلی رو ترجیح میدن باید بدونید این فقط تغییر قالب و پوسته نیست، ارتقا کلی انجمن که باعث سریع تر شدن و user friendly تر شدن انجمن شده به اضافه option های دیگه.

بعد اینکه اشکان لینک فروم تو صفحه اصلی کار نمی کنه و با 404 مواجه میشه، بعد sub domain خود انجمن هم مشکل داره فکر کنم چون اینه و یکم نا معقول ِ : http://forum.bazicenter.com/forum.php

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خسته نباشین ...
فقط یکم برای منکه چشام کورن زیاد روشنه تم سفیدش ... یسری اشکال کوچیک هم هست که احتمالا بخاطر تازگی انجمنه و حل میشه .

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
قالب سفید دیگه خیلی سفیده یک جورایی من فکر میکنم تو چشم میزنه حالا نمیدونم نظر دیگر دوستان چه طور هست..اگر میشد یکم رنگ سفید رو به حاکستری متمایل میکردیم عالی میشد..
قالب مشکی هم که من دارم استفاده میکنم خیلی خوبه ولی بازهم مشکی هست و مشکلات خودش رو داره..

در مورد ستاره ها هم نمیشه در نگاه اول فرق مثلا 9 ستاره و 10 ستاره رو تشخیص داد و اگر میشد یک راه حل برای تفکیکش پیدا میکردین عالی میشد..
مورد بعدی کادر ستاره ها در قالب مشکی هست که به شکل نارنجی قرار دادین و اصلا باز زرد متفاوت نیست..همچنین کوچکی ستاره ها

784344.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
شدیدا تبریک و خسته نباشید به خاطر تغییرات جدید انجمن خیلی از نظر ظاهری قشنگ شده . واقعا خسته نباشین :x

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کسانی که میگن قالب سفید خیلی روشنه پیشنهاد میکنم یکم از نور مونیتورشون کم کنن :D

خدایی رو آخرین brightness گذاشتین ؟ :D

terova جان حالا خیلی مهمه این ستاره ها اینگدر گیر دادی؟ :-/

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آی خدا پدر و مادرتون رو بیامرزه! اون سیستم قبلی دیگه اشک منو در آورده بود، از هر 5 تا پستم 4 تاشون ارسال نمیشد :|. اصلا وضعیت بدی بود ...

خیلی عالی شده فقط یه مشکلی که هست من الان میرم تو تنظیمات میگه این صفحه وجود ندارد!

کلا خیلی عالی شده خیلی راحت تر شده و سریع تر ...

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
ای کاش میشد از همون قالب قبلی استفاده کرد اصلا و ابدا این قالب به پای قالب قبلی نمیرسه. یه جورایی این قالب جدید منو یاد فروم داغون "پردیس گیم" میندازه!

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اشکان جان یه پیشنهادی ! این قسمتی که تو عکس مشخص کردم بی استفاده افتاده و خب به طبع حیف بی استفاده باشه . مثلا اگه 10 بلاگ ثبت شده آخر رو بهش اضافه کنید فکر نکم بد بشه

xxvjmrz13lr9m7s309u.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر