نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان من کاملا در این مورد اماتور هستم و تا حالا انلاین بازی نکردم..با تغییر دی ان اس یه کارایی کردم و وارد اکانت میشم ولی وقتی میرم مولتی پلیر میگه باید اکانت گلد بخری میشه یکی به زبان ساده و مرحله به مرحله لطف کنه راهنمایی کنه...کردیت کارت که نداریم...بعدشم این که میگفتن انلاین بازی کردن رایگانه چی بود پس...یعنی هرماه باس ده دلارداد؟میدونستم که نمیخریدم کنسول رو خخخخ
شما برای آنلاین بازی کردم باید گلد بخری از یک ماهه هست تا دو ساله و بعد میتونی انلاین بازی کنی . نیازی هم به کردیت کارت نداری.ضمنا الان بقال سر کوچه تون هم بهت یه پفک رایگان نمیده بعد انتظار داری رایگان انلاین بازی کنی؟!

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

dr_majid57

کاربر سایت
Feb 10, 2012
10
شما برای آنلاین بازی کردم باید گلد بخری از یک ماهه هست تا دو ساله و بعد میتونی انلاین بازی کنی . نیازی هم به کردیت کارت نداری.ضمنا الان بقال سر کوچه تون هم بهت یه پفک رایگان نمیده بعد انتظار داری رایگان انلاین بازی کنی؟!

اول ممنون از راهنمایی دوست عزیز دوم این که چون شنیدم سونی ۴ ها مشکلی ندارن و راحت انلاین میزنن و ایکس باکس بخاطر امریکایی بودن واسمون دردسر درست کرده سوال کردم...در ضمن از سن پفک خوری ما خیلی وقته گذشته خخخخ

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اول ممنون از راهنمایی دوست عزیز دوم این که چون شنیدم سونی ۴ ها مشکلی ندارن و راحت انلاین میزنن و ایکس باکس بخاطر امریکایی بودن واسمون دردسر درست کرده سوال کردم...در ضمن از سن پفک خوری ما خیلی وقته گذشته خخخخ
البته من با لحن شوخی گفتم :) ولی نه دوست عزیز سونی هم پلاس انلاینش رایگان نیست و تقریبا هم قیمت گلد مایکروسافته. ولی شما در صورت اینکه مشترک سرویس انلاین سونی یا مایکروسافت بشی علاوه بر بازی آنلاین میتونی ماهانه ( ایکس باکس وان ۴ بازی / پلی استیشن چهار ۲ بازی ) رایگان بازی کنی که مزیت بسیار خوبی است .

dr_majid57

کاربر سایت
Feb 10, 2012
10
البته من با لحن شوخی گفتم :) ولی نه دوست عزیز سونی هم پلاس انلاینش رایگان نیست و تقریبا هم قیمت گلد مایکروسافته. ولی شما در صورت اینکه مشترک سرویس انلاین سونی یا مایکروسافت بشی علاوه بر بازی آنلاین میتونی ماهانه ( ایکس باکس وان ۴ بازی / پلی استیشن چهار ۲ بازی ) رایگان بازی کنی که مزیت بسیار خوبی است .

بازهم ممنون از پاسختون دوست من..فعلا تو همین سایت فروش گیفت عضو شدم ولی نمیدونم دقیقا باید چکار کنم باید بگردم ببینم فیلم اموزشی چیزی هست..۳۰ یورو واسه ۳ ماه یعنی حدودا ۴۵۰هزار تومن!نمیدونم ارزشش رو داره اونم منی که خیلی اهل انلاین بازی کردن نیستم...ولی میگن وقتی تجربه کنی دیگه رها نمیکنی ....

• Like

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
بازهم ممنون از پاسختون دوست من..فعلا تو همین سایت فروش گیفت عضو شدم ولی نمیدونم دقیقا باید چکار کنم باید بگردم ببینم فیلم اموزشی چیزی هست..۳۰ یورو واسه ۳ ماه یعنی حدودا ۴۵۰هزار تومن!نمیدونم ارزشش رو داره اونم منی که خیلی اهل انلاین بازی کردن نیستم...ولی میگن وقتی تجربه کنی دیگه رها نمیکنی ....
شما واسه اینکه ببینی اهلش هستی یا نه یک بازی بگیر که مولتی پلیر داشته باشه مثلا ...call of duty ...battlefield ....rainbow six یا هر چیز دیگه بعد یه گلد 14 روزه بخرید که زیاد هم قیمتش نشه تست کنید دو هفته بازی کنید

• Like

miladxtra

کاربر سایت
Nov 21, 2018
10
سلام
دوستان چند روزیه که ایکس باکس وان خریدم
توی شاپ که بودم دیدم یه تبلیغ زده جوین ایکس باکس لایو گلد 1$ برای 1 ماه
ولی هرکاری میکنم نمیشه خرید
دوتا گیفت کارت یک دلاری خریدم اکانتمو شارژ کردم ... چه از طریق خود ایکس باکس چه از طریق PC به مشکل میخورم
میشه کمکم کنید <3

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام
دوستان چند روزیه که ایکس باکس وان خریدم
توی شاپ که بودم دیدم یه تبلیغ زده جوین ایکس باکس لایو گلد 1$ برای 1 ماه
ولی هرکاری میکنم نمیشه خرید
دوتا گیفت کارت یک دلاری خریدم اکانتمو شارژ کردم ... چه از طریق خود ایکس باکس چه از طریق PC به مشکل میخورم
میشه کمکم کنید <3
کردیت کارت میخواد
با ساپورت صحبت کن با گیفت اکانتت برات میخره

• Like
Reactions: miladxtra

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
برای خرید گلد و یا گیم پس باید کردیت کارت در اکانتت ثبت شده باشه و این سیستم مایکروسافت است.

الزاما لازم نیست.
منم فکر میکردم نمیشه ولی اگه بالانس اکانت کافی باشه برای گلد و گیم پس به ساپرت که بگین میخره براتون
من همین چندروز پیش به ساپرت گفتم خیلی سریع خودش برام خرید 1$ از حسابم کم کرد

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
جواب سوال یک : بله کردیت کارد می خواد ، راه حل : من با مستر کارد مجازی آنی حلش کردم
جواب سوال دو : بستگی به ریجن گیفت کاردی که می خرید داره اگر آمریکا باشه باید آمریکا رو انتخاب کنید و آدرستون هم آمریکا باشه + آی پی موقع ردیم کردن کد گیفت کارد
جواب سوال سه : من مستقیما به پریز برق وصلش کردم و تبدیل سه به دو هم احتیاجه
اگه کد بخرن که دگ نیازی به کردیت کارت نیست همون رو ریدیم میکنن
برای گیفت کارت ها هم فرقی نداره اگه مثلا ریجن امریکا باشه شما یورو بخری همچنان ریدیم میشه همون مقدار

miladxtra

کاربر سایت
Nov 21, 2018
10
الزاما لازم نیست.
منم فکر میکردم نمیشه ولی اگه بالانس اکانت کافی باشه برای گلد و گیم پس به ساپرت که بگین میخره براتون
چطور به ساپورت سایت مایکروسافت بگم برام اکانت گلد یک دلاری بخره ؟

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
چطور به ساپورت سایت مایکروسافت بگم برام اکانت گلد یک دلاری بخره ؟
تو بخش ساپرت به ساپرت بخش اکانت وصل بشین
بهش بگین میخواین گلد بخرین تو حسابتون پول هست ولی کردیت کارت ندارین یا خودش پیشنهاد میده از طرفت با پول تو حسابت بخره برات یا خودت بهش بگو
مالیات هم در نظر بگیرین البته یا یه ادرس بزنین که مالیات نداشته باشه من الاسکا زدم

• Like
Reactions: miladxtra

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
تو بخش ساپرت به ساپرت بخش اکانت وصل بشین
بهش بگین میخواین گلد بخرین تو حسابتون پول هست ولی کردیت کارت ندارین یا خودش پیشنهاد میده از طرفت با پول تو حسابت بخره برات یا خودت بهش بگو
مالیات هم در نظر بگیرین البته یا یه ادرس بزنین که مالیات نداشته باشه من الاسکا زدم
این واسه بازی های رایگان گلد هم صادقه؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
الزاما لازم نیست.
درسته با ساپورت صحبت کنی همیشه خیلی کمک میکنند ولی من روش معمول رو گفتم که نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر