میر مهنا

1.jpg

درود بر همه باز هم یک بازی ایرانی دیگر

میر مهنا یک بازی اول شخص هست داستان بازی درباره شخصیت واقعی میر مهنا بوده که در دوره کریم خان زند رخ میدهد درقرن 17 میلادی
به گفته سازندگان بازی از فیزیک در این بازی استفاده شده که در نوع خود جالب هست وهمچنین از موشن کپچر برای ساخت انیمیشن های بازی استفاده شده
از نکات دیگر که سازندها به ان اشاره کردندموسقی به کاررفته در بازی هست که به سبک محلی جزایر جنوب کشورمان هست

ا تصاویر

میرمهنا
سازنده: اسپرس پویانما
سبک: اکشن اول‌شخص
پلتفرم: PC،
تاریخ انتشار: نامعلوم

وب سایت رسمی بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: slipkboy

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دوستان به نظر من یا بازی رو اورحینال بگیرید یا اگه فکر میکنید بازی بی ارزشه لااقل دنبال کپی شده و کرک شده (البته اگه کرک شه) نرید. چون واقعا از شأن دوره! عین این میمونه مثلا یکی از کیفیت محصولات یه شرکت راضی نباشه بعد از رو لج بیاد اون محصولات رو بدزدهچون میگه ارزش پولو نداره. البته میدونم قصد هیچکدممون دزدی نست و هیمن معنیو میده.

4.500ًًٌٍٍُُُْ , من خودمم شاید نخرم ولی مطمئنا کپیشو هم نمیخرم.
100% تایید میشه

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
حقیقت هم همینه.کسی مطمئناً اینقدر بیکار نیست این بازی رو کرک کنه.
مشکل ما اینه که میگیم باید از بازی سازهای ایرانی حمایت کنیم.اما به این فکر
نمیکنیم که اگر همینطور ما حمایت کنیم و اینها بازی غزه نمیمیرد بسازند تا صد
سال دیگر هم بازی خوبی ساخته نمیشه.
هر چند 5000 تومان قیمت بالایی نیست اما اگر بازی خوب با داستان خوب
بسازند ده هزار تومان هم قیمت کمی هست.ولی تا زمانی که داستان بازی
اینقدر بی معنی و کلیشه ای و گیم پلی در حد بازی های 12 سال پیش و
هوش مصنوعی (نیازی به مثال زدن نیست،در حد هوش دکتر...) پایین باشند
حتی کپی خریدن این بازی هم به نظر من ارزشش رو نداره.

در خر بگم بنده هم یکی از طرفداران حمایت از بازی های ایرانی هستم.اما وقتی
میبینم بازی هایی این چنین ساخته میشه مطمئناً از حمایت دلسرد میشم و صد در صد
جبهه گیری مخالف میکنم.

نظرات بالا شخصی بود.

پایدار باشید

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تا این جمله رو دیدم ترکیدم=))
بابا یه روحیه ای چیزی بده:d
حقيقتي بيش نبود
چاكريمز قابل نداشت :d
===========================
من اگر ببينم اورج ميخرم !!
اصلا هم ربطي به حمايت و اينا نداره !!
خوشم مياد ارشيو بازي هاي خوب ايراني رو داشته باشم !
همين الان هم پك گرشاسب رو نگاه ميكنم كلي كيف ميده :d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
در کل به نظرم بازی از گرشاسپ که من صد تا ایراد بهش دارم ضعیف تره . مهمترین دلیلشم باگ های فوق العاده زیادیه که بازی داره . کاش بعد این همه وقت بازی تست و باگ گیری میشد اما در کل تو سبک اول شخص یه راهی رو باز کرده و میتونیم بعد از این بازی های بهتری ببینیم .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
توروخدا خجالت بکشید.4500 تومن پولی نیست که باز هم بخواید غیر اوریج شده بازی کنید.به خدا مملکتمون با این کارهای شما به هیچ جا نمیرسه.انقد گدابازی در نیارین.انگار میخواین60هزار تومن بدید.یه کم خجالت خوب چیزیه به خدا.برید نسخه اوریج بازی رو بخرید.این بنده خداها انقدر قیمت بازی رو کم میکنن که بتونن فروش داشته باشن باز هم ایرانی جماعت میخواد مفت خوری کنه.با این مفت خوریها اگه کرایتک هم بیاد توی ایران استودیو بزنه سرنوشت رقت باری خواهد داشت.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
604
نام
سینا
با حرف دوست عزیزمون u.s.a کاملا موافقم.
اخه 4500 تومن چیه که حاضر نیستید پرداخت کنید.
این هنر ما ایرانی ها هستش که مفت خوری کنیم.
همیشه دلمون میخواد یکی دیگه بیاد چیزی توی دهنمون بزاره.
خب اقایون عزیز فقط پوسترش رو توی حالت عادی بهتون یه 3000 هزار تومانی در حالت عادی میچسبونن.
حالا لین بیچاره ها دارن با قاب و دفترچه راهنما هم بهتون میدن حاضر نیستید 5000 هزار تومان پول بابتش
بدید؟!!!!!!!!!!!!!! شما دیگه چطور جماعتی هستید؟!!!!!!!!!!

نمیدونم تا کی قرار این وضعیت مسخره و طرز تفکر مسخره ادامه پیدا کنه!!!!!!!!!!!!!!
اگه توی این مملکت قانون کپی رایت رعایت میشد الان وضعیت بازیسازی کشورمون این نمیشد.
دیگه کسی نمیتونس بگه که با 5000 هزار تومان میرم یه بازی درجه یک خارجی میگیرم.
به خدا قسم 5000 تومان پول چیزی نیست.
شما برای یه بازی مثل AngryBirds که فقط باید از اول تا اخر بازی بزنی یه دوتا جا رو خراب کنی 20 دلار
پول بدی،اونوقت برای این بازی حاضر نیستی 5000 هزار تومان بدید؟!!!!!!!!!!!!

فکر کنم پول پفک و چیپس بعضی از دوستان در طول روز بیشتر از 5000 هزار تومان بشه.

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
من وقتي پرسيدم كه كرك نميشه فكر نميكردم كه 4500 باشه، انصافن قيمت كرك شده ي بازيه ديگه:d . .. من كه خودم اورج ميخرم، فقط 1 سوال: با 4500 تومن، چيزي هم تو جيب سازنده هاي بازي ميره، فكر نكنم كه پول برقشون رو هم بتونن با اين قيمت بدند:-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
من وقتي پرسيدم كه كرك نميشه فكر نميكردم كه 4500 باشه، انصافن قيمت كرك شده ي بازيه ديگه:d . .. من كه خودم اورج ميخرم، فقط 1 سوال: با 4500 تومن، چيزي هم تو جيب سازنده هاي بازي ميره، فكر نكنم كه پول برقشون رو هم بتونن با اين قيمت بدند:-/
دوست عزیز من با یکی از دست اندرکاران ساخت بازی که اتفاقا آدم بسیار خوب و باسوادی بود صحبت کردم و ایشون حسابی از وضع موجود گلایه میکرد.در همین حد بگم که اگر جماعت مفت خور و بی فرهنگ ایرانی این بازی رو کپی بازی نکنن کمک خیلی خیلی زیادی بهشون میشه.

یه صحبتی با جماعت ایرانی دارم.مدیران میتونن اخطار بدن بنم کنن یا پستمو پاک کنن ولی چون به شدت داره اینجور چیزها آزارم میده باید بگم.....

متاسفانه متاسفانه متاسفانه از ماست که بر ماست....
نباید گلایه کنیم
نباید داد بزنیم نباید بگیم چرا این اینجوریه چرا اون اونجوریه
نباید محیط رو مقصر بدونیم
نباید بگیم عوامل بیرونی باعث شد فلان بشه

هرچیزی که اتفاق میفته تقصیر روح گند ایرانیمونه که تو این سایت نمونش زیاده حالا برین تو جامعه ببینین چقدر حالتون بهم میخوره

جماعت بی فرهنگ مفت خور و گندی که همه جوره بازیسازهای زحمتکش ایرانی رو به سخره میگیره و تا نیمه های شب میشینه پای بازی فلان بازیساز اجنبی و کل کل میکنه و عشق میکنه و بعدش دوباره میاد میگه خاک بر سر بازیسازهای ایرانی اوونوقت همین خاک بر سر حتی حاضر نیست فقط 4500تومن(خوب توجه کنید فقط 4500تومن که در این روزگار پشیزی ارزش نداره و من نوعی حتی شرم دارم برای 4500 تومن اسم اوریج رو بزارم )از جیب مبارکش مایع بزاره و آخرش باز هم میاد از همه چی گلایه میکنه و میگه چرا crysis نمیسازن.من بهت میگم چرا نمیسازن.چون لیاقت نداری کرایسس بسازن.اگه برای 4500تومن دنبال بازیه کپی هستی پس وقتی کرایسس هم بسازن که 60تومن هزینه خریدش باشه(البته خیلی بیشتر از 60تومن چون هزینه در ایران بسیار بالاتره)باز هم زیر آبی میری و اخر سر این بنده خداها باید کاسه کوزشونو جمع کنن.

بازیشون چرته؟ قبول... بازیشون گرافیک نداره ؟قبول... ارزش نداره ؟قبول...
ولی تو غلط میکنی میری بازیشونو کپی میخری.نخر.اگر هم میخری کپی نخر مفت خور.کپی میخری بعدش میای مسخره هم میکنی.تو خودت مسخره ترین آدم و بی فرهنگترین آدم هستی.

میدونین چرا مملکت ما پیشرفت نمیکنه؟چون آدمهایی مثل شماها که فقط مفت خوری رو یاد گرفتن و هیچ بویی از حمایت و کمک به یشرفت جامعه نبردن در اطرافمون زیاده.

به امیداینکه روزی همه مردم مفت خور و بی فرهنگ ایران بفهمن با مفت خوری هیچ اتفاقی نمیفته و هرکی در هر پستی و مقامی کاره کوچیک یا بزرگی کرد تشویقش کنیم حمایتش کنیم و یا حداقل اگه هیچ غلطی نمیکنیم سنگ جلو پاش نندازیم.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

دوست عزیز من با یکی از دست اندرکاران ساخت بازی که اتفاقا آدم بسیار خوب و باسوادی بود صحبت کردم و ایشون حسابی از وضع موجود گلایه میکرد.در همین حد بگم که اگر جماعت مفت خور و بی فرهنگ ایرانی این بازی رو کپی بازی نکنن کمک خیلی خیلی زیادی بهشون میشه.

یه صحبتی با جماعت ایرانی دارم.مدیران میتونن اخطار بدن بنم کنن یا پستمو پاک کنن ولی چون به شدت داره اینجور چیزها آزارم میده باید بگم.....

متاسفانه متاسفانه متاسفانه از ماست که بر ماست....
نباید گلایه کنیم
نباید داد بزنیم نباید بگیم چرا این اینجوریه چرا اون اونجوریه
نباید محیط رو مقصر بدونیم
نباید بگیم عوامل بیرونی باعث شد فلان بشه

هرچیزی که اتفاق میفته تقصیر روح گند ایرانیمونه که تو این سایت نمونش زیاده حالا برین تو جامعه ببینین چقدر حالتون بهم میخوره

جماعت بی فرهنگ مفت خور و گندی که همه جوره بازیسازهای زحمتکش ایرانی رو به سخره میگیره و تا نیمه های شب میشینه پای بازی فلان بازیساز اجنبی و کل کل میکنه و عشق میکنه و بعدش دوباره میاد میگه خاک بر سر بازیسازهای ایرانی اوونوقت همین خاک بر سر حتی حاضر نیست فقط 4500تومن(خوب توجه کنید فقط 4500تومن که در این روزگار پشیزی ارزش نداره و من نوعی حتی شرم دارم برای 4500 تومن اسم اوریج رو بزارم )از جیب مبارکش مایع بزاره و آخرش باز هم میاد از همه چی گلایه میکنه و میگه چرا crysis نمیسازن.من بهت میگم چرا نمیسازن.چون لیاقت نداری کرایسس بسازن.اگه برای 4500تومن دنبال بازیه کپی هستی پس وقتی کرایسس هم بسازن که 60تومن هزینه خریدش باشه(البته خیلی بیشتر از 60تومن چون هزینه در ایران بسیار بالاتره)باز هم زیر آبی میری و اخر سر این بنده خداها باید کاسه کوزشونو جمع کنن.

بازیشون چرته؟ قبول... بازیشون گرافیک نداره ؟قبول... ارزش نداره ؟قبول...
ولی تو غلط میکنی میری بازیشونو کپی میخری.نخر.اگر هم میخری کپی نخر مفت خور.کپی میخری بعدش میای مسخره هم میکنی.تو خودت مسخره ترین آدم و بی فرهنگترین آدم هستی.

میدونین چرا مملکت ما پیشرفت نمیکنه؟چون آدمهایی مثل شماها که فقط مفت خوری رو یاد گرفتن و هیچ بویی از حمایت و کمک به یشرفت جامعه نبردن در اطرافمون زیاده.

به امیداینکه روزی همه مردم مفت خور و بی فرهنگ ایران بفهمن با مفت خوری هیچ اتفاقی نمیفته و هرکی در هر پستی و مقامی کاره کوچیک یا بزرگی کرد تشویقش کنیم حمایتش کنیم و یا حداقل اگه هیچ غلطی نمیکنیم سنگ جلو پاش نندازیم.
حسین جان زیاد حرص نخور.این کارا عادیه اینجا...:d:dاز انجامش نباید تعجب کنی اگر دیدی انجامش نمیدن باید تعجب کنی...:d:dدر کل بزرگترین ایراد ما اینه که نمیخواییم اشتباهات خودمونو قبول کنیم و به جای قبول اشتباهاتمون دیگران را متهم میکنیم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اقا خواهشا بی خیال کرک بشوید این بازیمن خودم دیدیم ارزش داره خوب هم ارزش داره دیگه 4000 تومان چی هست به خدا زشته

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
میگید حمایت از بازیساز های ایرانی والا تا وقتی اون وزارت lolشاد تو کار ِ بازیسازی ایران دخالت می کنه اوضاع پیشرفت نمی کنه . به من و شما نیست . چیزهای گنده ترشم اینطور مسائل سرش اومده . سینما مگه تونست زیر سایه این وزارت lolشاد پیشرفت کنه که بازیسازی بتونه ؟

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
usa جان ! حق با شماست ،‌چيزي كه روشنه اينه كه قانون كپي رايت نداريم! خوب وقتي 1 نفر ويندوز ميخره 5000 تومن، Crysis ميخره 3000 تومن، فيلم ميبينه مجاني، ديگه نبايد ازش انتظار داشت به فكر حمايت از توليد كننده و اين حرفا باشه! وقتي توي كشوري زندگي ميكنيم كه تقلب، زرنگي حساب ميشه، چرا بايد فكر خودمون رو الكي ناراحت كنيم؟! شما هم زياد خودت رو ناراحت نكن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
دوستان دقت کردین هر تاپیکی در مورد بازی های ایرانی هست , به جای بحث در مورد بازی به قیمت و کپی رایت و ... پرداخته میشه ؟! این بحث ها هم بد نیست ولی بهتره براش یه تاپیک جدا توش بخش بازی های ایرانی بزنین (البته اگه قبلآ تاپیک زده نشده باشه) و اونجا بحث رو ادامه بدین. اینجا هم همون طور که از اسمش مشخصه تاپیک بازی میرمهنا هست. یعنی گیم پلی و گرافیک و داستان و ... بازی میرمهنا باید مورد بحث قرار بگیره نه قیمت و این جور چیزا .
در ضمن لطفآ دیگه صحبتی در مورد کرک و نسخه کپی و ... نشه.

• Like
Reactions: VahiD_ST

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
در مورد بازی موسیقی و لهجه محلی به دل میشینه
گرافیک بازی هم متوسط هست
گیم پلی میتونست بهتر باشه
بازی هم کوتاه و آسون هست

میگید حمایت از بازیساز های ایرانی والا تا وقتی اون وزارت lolشاد تو کار ِ بازیسازی ایران دخالت می کنه اوضاع پیشرفت نمی کنه . به من و شما نیست . چیزهای گنده ترشم اینطور مسائل سرش اومده . سینما مگه تونست زیر سایه این وزارت lolشاد پیشرفت کنه که بازیسازی بتونه ؟

دوست عزیز واقعا اگر به قول شما وزارت lolشاد کاری نداشته باشه همه چی درسته؟
به فرض که وزارت ارشاد اصلا اجازه بده که بازی ضد نظام بسازن واقعا به نظر شما مشکل همینه؟ ببخشید که رک میگم از هرکس متنفرید با هر نظری موافق یا مخالفید اما منطقی نگاه کنید یه مقدار عمیق تر نگاه کنید
کاربر u.s.a عمده مشکل رو گفتن البته با تند صحبت کردن ایشون موافق نیستم
برای اکثر ما پیچوندن کار و زیر بار قانون نرفتن افتخار حساب میشه. بنده در دوران سربازی دیدم که سرهنگی که روی بیت المال حساس بود و روی نظم جدی بود بین بعضی از مرئوسها منفور بود مرتب در طول روز بعضی از کارکنان روی این که این کار وظیفه من نیست وظیفه تو هست بحث میکردن آدم احساس میکرد مهد کودکه
هر کس رو که در کارش جدی باشه تو سری خور حساب میکنیم و اگر حتی بیشتر از وظایفش کار انجام بده ببو حساب میکنیم
وقتی در اکثر ادارات و ارگانها چه دولتی چه خصوصی همه فکرو ذکرمون اینه که نکنه زیادتر کار کنم نکنه یه فرصت پیچوندن به وجود بیاد من از دست بدم
مثل خاله زنکها پشت سر این و اون صحبت کنیم و زیرآب همدیگر رو بزنیم نباید تعجب کنیم که چرا آنچارتد نمیسازیم
وقتی میانگین مصرف، رانندگی، میانگین ساعت کار مفید، دفع زباله و ... ما با استانداردهای جهانی یکی نیست نباید توقع داشته باشیم فلان بازی تماما با استانداردهای جهانی یکی باشه
با این اوصاف ساخته شدن بازیهایی مثل میرمهنا و گرشاسپ شاهکار محسوب میشه
اگر هرکس اصلاح رو از خودش شروع کنه و منتظر نباشه بقیه شروع کنن دنیا گلستان میشه
ببخشید طولانی شد اما میخواستم منظورم رو از عمیق تر نگاه کردن بگم
اینها مشت نمونه خروار هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر