میر مهنا

1.jpg

درود بر همه باز هم یک بازی ایرانی دیگر

میر مهنا یک بازی اول شخص هست داستان بازی درباره شخصیت واقعی میر مهنا بوده که در دوره کریم خان زند رخ میدهد درقرن 17 میلادی
به گفته سازندگان بازی از فیزیک در این بازی استفاده شده که در نوع خود جالب هست وهمچنین از موشن کپچر برای ساخت انیمیشن های بازی استفاده شده
از نکات دیگر که سازندها به ان اشاره کردندموسقی به کاررفته در بازی هست که به سبک محلی جزایر جنوب کشورمان هست

ا تصاویر

میرمهنا
سازنده: اسپرس پویانما
سبک: اکشن اول‌شخص
پلتفرم: PC،
تاریخ انتشار: نامعلوم

وب سایت رسمی بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: slipkboy

drsephalex

کاربر سایت
Aug 4, 2011
8
اصلا عالیه خوبه همه اشتباه میکنن شما درست میگین .
بابا این همه باگ ماشاالله هزار ماشاالله همه نوع باگی بگی داشت .
واسه ی گیمر گیم پلی مهمه . ببینید صدا قسمت مهمی از بازی داره ...... گیرز ها وارم صدا نمیداشت از 6-7 بالا تر نمیگیرفت !!! الان همه بازی های خوب دنیا صدا دارن . از سال 1990 صدا گزاری دارن . بخدا سگ Hitman 47 صداش شرف داشت !!
یکی بیاد بگه این تیکه که قرمز کردم یعنی چی ؟
کاملا پشیمون از خرید این بازی و اصلا به پایه گرشاسپ نمیرسه .
بازی سازا ایرانی بیشتر از گرافیک کار نکن !!! گیم پلی مهمه !!! حد اقل با یک Game Engine درست حسابی بسازن !! با این تعداد کم بازی ساز و کپی رایت بازی سازی سخته درست ولی حالا شما بازی 2D هم بسازین خوب باشه عالیه . کسی نگفت بیان COD بسازین . Word of Goo , Limbo ... این همه بازی 2D خوب هست !!

من که باش مشکلی ندارم بازیش آسونه و خیلیم جوری که تو میگی بد نیستش

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
من که باش مشکلی ندارم بازیش آسونه و خیلیم جوری که تو میگی بد نیستش
من نمیدونم چرا دیگه اصلا نمیتونم بازیش کنم . دیگه نظر خودته . گرشاسپ انتظار من رو نسبت به بازی ایرانی بالا برده ...... باید پیشرفت بشه نه پس رفت . این که اصلا با بازی خارجی قابل مقایسه نیست 0% .
5 تومنم نمی ارزه . ادم 5 تومن میده بازی های PSN و ARCADE Live رو میخره خیلی هم باحال تر از اینا (اینجوری گفتم نگم 5 تومن میدم کرایسس میخرم چون کپی ه )
.......
بچه ها من نمیدونم چرا یک دفعه کاربران 1 پسته پیدا شدن دارن از این بازی دفاع میکنن ؟! فکر میکنن ما چیزیم ؟؟

drsephalex

کاربر سایت
Aug 4, 2011
8
من نمیدونم چرا دیگه اصلا نمیتونم بازیش کنم . دیگه نظر خودته . گرشاسپ انتظار من رو نسبت به بازی ایرانی بالا برده ...... باید پیشرفت بشه نه پس رفت . این که اصلا با بازی خارجی قابل مقایسه نیست 0% .
5 تومنم نمی ارزه . ادم 5 تومن میده بازی های PSN و ARCADE Live رو میخره خیلی هم باحال تر از اینا (اینجوری گفتم نگم 5 تومن میدم کرایسس میخرم چون کپی ه )
.......
بچه ها من نمیدونم چرا یک دفعه کاربران 1 پسته پیدا شدن دارن از این بازی دفاع میکنن ؟! فکر میکنن ما چیزیم ؟؟

first:
man nagoftam bazish aliealie
second :har dafe daram javabeto midam badesh ye postam
بعدشم من هنوزگرشاسپ بازی نکردم که همه تعریفشو میکنن

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اولا قوانین رو رعایت کنید و فارسی بنویسید .
نوشته
5

دیگه چه جوری جوابتو بدم . فلانی 1 پست زده اونم اومده گفتی بازی انقدر که میگید بد نبود .
کلا پول خودتونه به خودتون ربط داره من هرچی از بازی دیدم گفتم و پشیمونم که حتی 5 تومن دادم . (نه برای پولش )
برید نظر پر بهار کاربر D-Zel صفر پسته رو ببینید : لینک

آخرین ویرایش:

drsephalex

کاربر سایت
Aug 4, 2011
8
اولا قوانین رو رعایت کنید و فارسی بنویسید .

دیگه چه جوری جوابتو بدم . فلانی 1 پست زده اونم اومده گفتی بازی انقدر که میگید بد نبود .
کلا پول خودتونه به خودتون ربط داره من هرچی از بازی دیدم گفتم و پشیمونم که حتی 5 تومن دادم . (نه برای پولش )
برید نظر پر بهار کاربر D-Zel صفر پسته رو ببینید : لینک
من چکارم به اونه !
من تازه این سایتو پیدا کردم هر روزم توش آن میشم

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خریتی کردیم و برای حمایت از بازیسازان ملی یه بازی ایرانی خریدیم ...
پشت جلدش عنوان بهترین بازی سال، مقام اول بهترین بازی از دیدگاه مفهومی و کسب مقام اول بهترین بازی از دیدگاه هنری درج شده بود ...
ما هم گفتیم حتما بازی شاخیه دیگه ...
درسته صنعت گیم تو ایران نوپا هستش ولی بازیسازان ما باید یکم خلاقیت از خودشون نشون بدن چون اگه بخوان این روند رو ادامه بدند سال های سال طول میکشه که حتی به بازی مثل IGI برسیم ...
ابتدا بگم که این بازی یه تقلید بسیار سطحی و ناشیانه از سری cod بود که با اینکه انتظاراتم از این بازی رو خیلی آورده بودم پایین ولی باز تو ذوقم خورد ...
فضای بازی قرن 17 میلادی رو نشون میده و طبعا اسلحه ها و فضای بازی هم قدیمیه و همین پر شدن اسحله ها که تنوعی توشون هم وجود نداره میره رو اعصاب ...
به هیچ وجه انتظار یه گرافیک بالا رو نداشتم ولی باز نتونستم تحمل کنم و این رو نگم که به هیچ جزئیاتی تو این بازی دقت نشده بود ... اوایل بازی یه فیلم رو نشون میداد که شبیر با پدرش صحبت میکرد و وقتی که تموم شد و وارد بازی شدم دیدم پدر هیچ حرکتی نمیکنه و کلا خشکش زده! فقط یه عکس بود!!
گیم پلی بازی بسیار ضعیف بود ... موقع راه رفتن صدای پاتو به وضوح میشنوی ... به همین خاطر رفتم بیرون و یکم راه رفتم و دیدم تا پامو به شدت زمین نکوبم هیچ صدایی نمیشنفم! هر وقت اسلحتو پر میکنی میتونی 4تا تیر باهاش کنی و با توجه به قدیمی بودن سلاح حداقل یه نیم ثانیه ای باید معطل شی ولی من مثل کلت با پشت سر هم تیر می کنم و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ... کیفیت اسلحه هم وقتی زوم می کردی خیلی میومد پایین.
هوش مصنوعی بازی هم در حد فندق پایینه ... نمیدونم دشمنا دچار عقب افتادگی ذهنین که اینطوریه یا یه دلیل دیگه داره! حالا باز دشمنا یه دوتا تیر بهت می کنند ولی یاران خودت حکم پشم رو دارند ...
صداگذاری بازی هم واقعا افتضاحه ... دشمنا فقط دوتا دیالوگ دارن که بگن و اونم هی قطع و وصل میشه ... بابا یکم زحمت به خودتون میدادین و حداقل 4 - 5 تای دیگه هم تو دهن دشمنا میذاشتین تا کمتر به شعور ملت توهین شه ...
فقط یادتون باشه که تو بازی زیاد فضولی نکنید چون یه وقت میبینی پاتون خشک شده و دیگه قادر به حرکت نیستید!
بچه ها من بازی رو تا مرحله 7 رفتم و دیگه همه رو کشتم و هیچ آدمی هم نیست! هیر جا که میرم کسی نیست و هیچ مسیری رو هم نمیشه ادامه داد! بازی همینجا تموم شد!
اگه آره واقعا دمشون گرم ... بازترین پایان رو در بین کل گیم های تاریخ گذاشتند!
در پایان هم بگم که خیلی دوست داشتم از بازی تعریف کنم ولی واقعا اگه میخواستم تعریف کنم دروغ گفته بود و خدا هم که دروغگوها رو دوست نداره!

• Like
Reactions: ..............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر