مژده رئیس Actisivion: سال بعد یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) روانه بازار می‌شود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Xbox-720-Wii-U-PS41.jpg

عکس‌های دو کنسول سونی و ماکروسافت واقعی نمی‌باشند.
درود.

شرکت Actisivion که در طی کنفرانس سالی مالی خود خبر از سود 841 میلیون دلار در سال 2013-2012 را داد امروز نیز مژده بزرگی را به گیمرهای جهان ارائه کرد؛ و ان نیز امدن یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) در سال اینده بود. رئیس این شرکت اقای Bobby Kotick در طی یک کنفرانس تلفنی که داشت اذعان کرد، سال بعد ما شاهد امدن یک کنسول برای مجادله با Wii U هستیم، وی معتقد است هر دو کنسول در سال اینده بسیار موفق خواهند بود. ایشان در ادامه سخنان خود چنین این مسئله را بازگو می‌کند.

"در مورد برنامه‌هایی که در مورد نسل بعد کنسول‌ها داریم نمی‌توانم زیاد سخن بگویم، ولی فکر می‌کنم گفتن این مسئله مشکلی نباشد که بعد از امدن کنسول Wii u (این کنسول در همین سال جاری منتشر می‌شود) ما شاهد امدن یک کنسول دیگر خواهیم بود و من بر این عقیده هستم که هردوی این‌ها بسیار موفق عمل کنند."

ان گونه که خبرها و حواشی‌های این چند وقت اخیر نشان از امدن و معرفی شدن یکی از دو کنسول PS4 , 720 را به ما می‌دهد، ایا ما شاهد امدن یکی از این دو در سال بعد خواهیم بود(؟)

mynintendonews

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بابا اینا که گفته بودن حداقل 2 سال بعد از عرضه ی کنسولهای نسل بعد این نسل رو هم ساپورت میکنن!!تا 2 سال بعد از عرضه ی کنسولهای نسل جدید هم پول واسه خریدشون جمع میشه و هم یکیشون هک میشه!!
ناراحت نباشید;;)خدا اینقدر بزرگه هوای ما جهان سومیهارو هم داره:x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بابا اینا که گفته بودن حداقل 2 سال بعد از عرضه ی کنسولهای نسل بعد این نسل رو هم ساپورت میکنن!!تا 2 سال بعد از عرضه ی کنسولهای نسل جدید هم پول واسه خریدشون جمع میشه و هم یکیشون هک میشه!!
ناراحت نباشید;;)خدا اینقدر بزرگه هوای ما جهان سومیهارو هم داره:x

خــداوند ِ محترم با پرت کردن ما توی یه کشور جهان سومی به اندازه کافی هوامونو داشته ! بیشتر از این هوامونو داشته باشه زحمت میشه واسش !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پارسال هم هیچ شرکت بازی سازی ای نگفت توی E3 کنسول نسل جدید معرفی میشه ، بلکه بعضی ها گفتن PS4 آماده ی معرفی شدن بوده که بخاطر معرفی نشدن X-Box ـه بعدی از انجام این کار خود داری کردن ، حالا درست و غلطش رو من نمیدونم !
اره يادم اومد افشين
اون زمان يكي از استوديو هاي فرست پارتي سوني قرار بود بازيشو كه لانچ تايتل ps4 بود رونمايي كنه ولي با رونمايي نكردن ps4 خيلي بد خورد تو پرش و ناراحت شد
اون زمان فك كنم احسان چوجي هم گفت 20 دقيقه از كنفرانس رو كشكي وقت تلف كردن
بهرحال اميدوارم اين دفعه سوني زودتر رونمايي كنه
فوقش مثه همين نسل با يه فيفا اونم بصورت ديجيتالي وشريكي سر ميكنيم ديگه ما كه مشكلي نداريم:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
درسته ... ولی به هر حال اکه سکوار انیکس اون عنوان بی ارزشش رو مولتی نمیکرد ... (روی کنسول های سونی ff متای زیر 90 نداشتیم) و همین طور تیکن ...

کلا سکوار انیکس و باندای و کپکام از پشت بد خنجری به سونی زدن و بد موقعی هم این کار رو کردن .... و بحران درست کردن برای ps3 که خودش به خاطر قیمت ابتداییش و کمبود بازی بحران زده بود .

ps3 خوب خودش رو برگردوند و سر پا نگه داشت ... من که به عنوان یه کنسول با استقامت و مقاوم بهش نگاه میکنم ...
نه اتفاقا اگه تجربه ی PS1,2 و اسم سونی روی ps3 نبود; PS3 میخورد زمین ! مقاومت که به کنار!
اگه ps4 هم بتونه به روز های اوج برگرده ... به خاطر شکوهیه که ps3 به جا گذاشته .. و البته تجربیات ...
نینتندو (wii u) و مایکروسافت(+live+kinect+surface+win8) خیلی قوی برای نسل بعد ظاهر شدند بعید میدونم که سونی این وسط بتونه کاری کنه ولی خوب نمیشه پیش بینی کرد هنوز امید به سونی هست:d
محترم با پرت کردن ما توی یه کشور جهان سومی به اندازه کافی هوامونو داشته ! بیشتر از این هوامونو داشته باشه زحمت میشه واسش !
اینا همش امتحان الهیه و صبر فردا صحر است و بزک نمیر خربزه با پاییز میاد و یه چیزایی تو همین مایه ها:|
تو کورس رقابت بمونی هست !
biggrin1.gif

در ضمن 1 سال هم با یه بنده خدایی فاصله داره ! که مطمئناً با 1 سال بیشتر موندنش می تونه خیلی چیزها عوض بشه
این توی کورس رقابت موندن منو بدجوری یاد SEGA میندازه;نمیدونم چرا؟:d

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
خوشم میاد فن های مایکروسافت هنوز نیومده دارن کنسول ps4 رو ترول میکنن:))
در مورد قیمت بازی ها هم این مژده رو بدم که سونی یه حساب خاصی روی بازی های free2play باز کرده.قبلا هم عده زیادی بازیساز گفته بودن که نسل بعد کنسول ها حتما باید تعداد زیادی بازی f2p داشته باشه.همین الانم 2 تا بازی f2p خوب توی psn هست.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
سلام بر کنسول 4 میلیونی.. در آن روزی که لانچ شد... در آن روزی که به لباف آمد و در آن روزی که پشت ویترین قرار گرفت تا دل جماعت را آب کند...

بازی ها هم لابد میشه 300-400 هزار، ناقابل :>

Pirate خوران گرامی توجه فرمایید، کشتی PC در حال حرکت می باشد (چوب پنبه برای پر کردن سوراخ های آن همراه داشته باشید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر