مژده رئیس Actisivion: سال بعد یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) روانه بازار می‌شود.

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
Xbox-720-Wii-U-PS41.jpg

عکس‌های دو کنسول سونی و ماکروسافت واقعی نمی‌باشند.
درود.

شرکت Actisivion که در طی کنفرانس سالی مالی خود خبر از سود 841 میلیون دلار در سال 2013-2012 را داد امروز نیز مژده بزرگی را به گیمرهای جهان ارائه کرد؛ و ان نیز امدن یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) در سال اینده بود. رئیس این شرکت اقای Bobby Kotick در طی یک کنفرانس تلفنی که داشت اذعان کرد، سال بعد ما شاهد امدن یک کنسول برای مجادله با Wii U هستیم، وی معتقد است هر دو کنسول در سال اینده بسیار موفق خواهند بود. ایشان در ادامه سخنان خود چنین این مسئله را بازگو می‌کند.

"در مورد برنامه‌هایی که در مورد نسل بعد کنسول‌ها داریم نمی‌توانم زیاد سخن بگویم، ولی فکر می‌کنم گفتن این مسئله مشکلی نباشد که بعد از امدن کنسول Wii u (این کنسول در همین سال جاری منتشر می‌شود) ما شاهد امدن یک کنسول دیگر خواهیم بود و من بر این عقیده هستم که هردوی این‌ها بسیار موفق عمل کنند."

ان گونه که خبرها و حواشی‌های این چند وقت اخیر نشان از امدن و معرفی شدن یکی از دو کنسول PS4 , 720 را به ما می‌دهد، ایا ما شاهد امدن یکی از این دو در سال بعد خواهیم بود(؟)

mynintendonews

آخرین ویرایش:
گیریم با 1 میلیون تا 1.5 میلیون تونستیم به هزار بدبختی کنسول نسل بعد رو بخریم اونوقت برای بازیهاش چه خاکی تو سرمون بریزیم بدتر اینطوری میشه اینه دق که

فقط باید گه گداری روشنش کنی به صدای فنش گوش کنی بگی اخ جوون قربون صدای فنت:d قربون ارم ps یا xbox جدیدت :d قربون داشبردت:d ندارم 300 بدم پول اورجینال برات.

فعلا که توی E3 2012 خیلی ها که مطمئن بودن معرفی کنسول جدید داریم خیط شدن
اون موقع هم چندتا شرکتها همینو میگفتن

پس اگه این بخواد دلیلتون واسه نیومدن کنسول ها باشه ، تا 100 سال دیگه هم نباید کنسول جدید بیاد !
سال دیگه نمیاد چون پارسال گفتیم میاد و نیومد !
دو سال دیگه نمیاد چون سال قبلش گفتیم میاد و نیومد و .... این پروسه ادامه پیدا میکنه !

هر چیزی یه انتهایی داره ، انتهای این نسل هم نه امسال ، بلکه سال قبل بود و فقط بخاطر سود بیشتر عمرش رو کــِــش دادن !
پارسال هم هیچ شرکت بازی سازی ای نگفت توی E3 کنسول نسل جدید معرفی میشه ، بلکه بعضی ها گفتن PS4 آماده ی معرفی شدن بوده که بخاطر معرفی نشدن X-Box ـه بعدی از انجام این کار خود داری کردن ، حالا درست و غلطش رو من نمیدونم !

در مورد برنامه‌هایی که در مورد نسل بعد کنسول‌ها داریم نمی‌توانم زیاد سخن بگویم
نمیخواد بگی بابا خودمون میدونیم سالی یدونه COD میخوای بدی :دی

آره ولی PS3 در مقابل PS2و PS1 مثل "چیزک" هست:dسونی پسرفت کرد بجای پیشرفت!

اینم در نظر بگیر نسل قبل و قبل ترش با 3rd Party ها ساپورت میشد ولی این نسل یه تنه خودش خودش رو ساپورت کرد :دی این هر چی باشه پسرفت نیست , که بدون 3rd Party ها (حامی های قبلی) موقعیت خودت رو حفظ کنی :دی
از اول بودن سقوط کنی به سوم اسمش حفظ موقعیت نیست
yahoo_4.gif
تو کورس رقابت بمونی هست ! :دی
در ضمن 1 سال هم با یه بنده خدایی فاصله داره ! که مطمئناً با 1 سال بیشتر موندنش می تونه خیلی چیزها عوض بشه :>

آخرین ویرایش:
اینم در نظر بگیر نسل قبل و قبل ترش با 3rd Party ها ساپورت میشد ولی این نسل یه تنه خودش خودش رو ساپورت کرد :دی این هر چی باشه پسرفت نیست , که بدون 3rd Party ها (حامی های قبلی) موقعیت خودت رو حفظ کنی :دی
از اول بودن سقوط کنی به سوم اسمش حفظ موقعیت نیست:d

به هر حال هر چی هست این کنسول ps4 نیست ...

آره ولی PS3 در مقابل PS2و PS1 مثل "چیزک" هست:dسونی پسرفت کرد بجای پیشرفت!

درسته ... ولی به هر حال اکه سکوار انیکس اون عنوان بی ارزشش رو مولتی نمیکرد ... (روی کنسول های سونی ff متای زیر 90 نداشتیم) و همین طور تیکن ...

کلا سکوار انیکس و باندای و کپکام از پشت بد خنجری به سونی زدن و بد موقعی هم این کار رو کردن .... و بحران درست کردن برای ps3 که خودش به خاطر قیمت ابتداییش و کمبود بازی بحران زده بود .

ps3 خوب خودش رو برگردوند و سر پا نگه داشت ... من که به عنوان یه کنسول با استقامت و مقاوم بهش نگاه میکنم ...اگه ps4 هم بتونه به روز های اوج برگرده ... به خاطر شکوهیه که ps3 به جا گذاشته .. و البته تجربیات ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or