مژده رئیس Actisivion: سال بعد یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) روانه بازار می‌شود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
Xbox-720-Wii-U-PS41.jpg

عکس‌های دو کنسول سونی و ماکروسافت واقعی نمی‌باشند.
درود.

شرکت Actisivion که در طی کنفرانس سالی مالی خود خبر از سود 841 میلیون دلار در سال 2013-2012 را داد امروز نیز مژده بزرگی را به گیمرهای جهان ارائه کرد؛ و ان نیز امدن یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) در سال اینده بود. رئیس این شرکت اقای Bobby Kotick در طی یک کنفرانس تلفنی که داشت اذعان کرد، سال بعد ما شاهد امدن یک کنسول برای مجادله با Wii U هستیم، وی معتقد است هر دو کنسول در سال اینده بسیار موفق خواهند بود. ایشان در ادامه سخنان خود چنین این مسئله را بازگو می‌کند.

"در مورد برنامه‌هایی که در مورد نسل بعد کنسول‌ها داریم نمی‌توانم زیاد سخن بگویم، ولی فکر می‌کنم گفتن این مسئله مشکلی نباشد که بعد از امدن کنسول Wii u (این کنسول در همین سال جاری منتشر می‌شود) ما شاهد امدن یک کنسول دیگر خواهیم بود و من بر این عقیده هستم که هردوی این‌ها بسیار موفق عمل کنند."

ان گونه که خبرها و حواشی‌های این چند وقت اخیر نشان از امدن و معرفی شدن یکی از دو کنسول PS4 , 720 را به ما می‌دهد، ایا ما شاهد امدن یکی از این دو در سال بعد خواهیم بود(؟)

mynintendonews

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اول xbox720 میاد بعد سال بعدش ps4 با کلی هیاهو و ادعا و cpu 20 هسته ایش میاد آخرم معلوم میشه که xbox بهتره
این وسط wii u از همه بیشتر فروش میکنه
واقعیت همینه

عجب تراژدی غمناکی !!! یعنی همین نسل رسما تکرار میشه !!! عجب پیش بینی ای :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر