مژده رئیس Actisivion: سال بعد یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) روانه بازار می‌شود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
Xbox-720-Wii-U-PS41.jpg

عکس‌های دو کنسول سونی و ماکروسافت واقعی نمی‌باشند.
درود.

شرکت Actisivion که در طی کنفرانس سالی مالی خود خبر از سود 841 میلیون دلار در سال 2013-2012 را داد امروز نیز مژده بزرگی را به گیمرهای جهان ارائه کرد؛ و ان نیز امدن یک کنسول ( Xbox 720 یا PS4 ) در سال اینده بود. رئیس این شرکت اقای Bobby Kotick در طی یک کنفرانس تلفنی که داشت اذعان کرد، سال بعد ما شاهد امدن یک کنسول برای مجادله با Wii U هستیم، وی معتقد است هر دو کنسول در سال اینده بسیار موفق خواهند بود. ایشان در ادامه سخنان خود چنین این مسئله را بازگو می‌کند.

"در مورد برنامه‌هایی که در مورد نسل بعد کنسول‌ها داریم نمی‌توانم زیاد سخن بگویم، ولی فکر می‌کنم گفتن این مسئله مشکلی نباشد که بعد از امدن کنسول Wii u (این کنسول در همین سال جاری منتشر می‌شود) ما شاهد امدن یک کنسول دیگر خواهیم بود و من بر این عقیده هستم که هردوی این‌ها بسیار موفق عمل کنند."

ان گونه که خبرها و حواشی‌های این چند وقت اخیر نشان از امدن و معرفی شدن یکی از دو کنسول PS4 , 720 را به ما می‌دهد، ایا ما شاهد امدن یکی از این دو در سال بعد خواهیم بود(؟)

mynintendonews

آخرین ویرایش:

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
به احتمال خیلی خیلی زیاد دو کنسول PS4 و XBOX 720 باید در سال 2013 - 2014 عرضه بشن, چون یه جورایی 360 و PS3 به آخر
خط رسیدند و تفاوت گرافیکیشون با PC آشکاره.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نینتندو هم که بازار کژوال رو ترکوند حالا دندون تیز کرده برای هاردکور ها:|
مایکرو هم با XBlive زد آنلاین رو ترکوند و با kinect میخواد مثلا کژوال بترکونه:|
امیدوارم سونی با قدرت شروع کنه نسل بعد رو;این نسل که عملا سوم شد:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
PS4 ـه :D
شرایط مشابه نسل قبل میشه :D از اونجایی که سونی سر عرضه ی 3 تِر زد با دیرتر عرضه کردنش , عمراً دوباره تکرارش نمیکنه (خودشون هم گفتن اینبار دیرتر کنسول بیرون نمیدن) :D از طرفی مثل نسل قبل به خاطر عرضه ی زودتر , کنسولی ضعیف تر از ماکرو خواهند داشت , ولی با برنامه نویسی و کاربری راحت تر (نسبت به 3) :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب خبر خوبی بود . من که خیلی حال کردم با خبر امید وارم فقط قیمتش بالا زیاد نباشه که با این وضع دلار بتونیم بخریم وگرنه مجبور میشم بدم یکی برام بیاره که اینجوری کلی باید کل کل کرد (سن و سال و بچه و.... :d).

من که از هر دو استقبال میکنم این نسل جفتشون رو داشتم واقعا لذت بخش بود بازی های هر دو واقعا آدم نمیتونه از بازی های انحصاری روی هر کدام از این دوتا بگزره امید وارم این نسل که (با GEOW شروع کردم با یک بازی عالی دیگه هم تمامش کنم ):d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
باو ول کنید اون بنده خدا رو چقدر ترولش کردید
حالا یک نفر هم واقعیت رو گفت ناراحت شدید :d
در کل من که ری wii U خیلی خوشبین شدم برید فروم های خارجی رو بخونید همه از همون گیم پدش کلی تعریف میکنن و مثل شما بهش نمیگن سینی:|
من که دوست دارم ps4 معرفی بشه اصلا با ایکس باکس حال نمی کنم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یه چیزی میگم میتونید سند کنید :D یعنی رو این حرفم شک ندارم :D طبق شایعات گذشته که یکی از کارمندای سونی گفته بود دیر عرضه کردن کنسول به ضرر سازنده هست . مطمئن باشید اینبار کنسول ps4 زودتر عرضه میشه و کنسولی Xbox نسل بعد هم تو میانه های سال یا 3 ماهعه اول 2014 عرضه میشه با لانچ تایتل شاید Halo5 مشترک با 360 و اگه نباشه شاید Forza5 .

یه تعداد دوستان هم هنوز تو خواب تشریف فرما باشند که فکر بکند سال بعد از کنسولهای نسل جدید خبری نیست ! واقعا نمیدونم این یه تعداد تو کدوم عالم سیر میکنند ؟! طرف بازیساز اومده میگه ( که البته اولین بار نیست کلی بازیساز گفته !) سال بعد کنسول نسل بعد داریم اینها هنوز تو کفه اینن که تازه کنسول خریدند و خدای نکرده کنسولشون از چشم می افته :lol:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینکه جی باشه مهمه:-/ یا اینکه ما بتونیم ازش استفاده بکنیم یا نه8->

احتمالاً هرچی باشه قیمتش 5 میلیونه:laughing::laughing::laughing:

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
این کنسول به نظرم ربطی به مایکرو و سونی نداره.این دو شرکت فعلا چیزی نمیخوان معرفی کنن
هرچند که مایکروسافت یک تبلت با سخت افزار بسار قوی مخصوص بازی معرفی کرد.
حال میده هیچی به عنوان کنسول جدید معرفی نشه این اکتیویژن ضایع شه که دیگه شکر نخوره!!:d

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 AM ارسال شده بود ----------

یه چیزی میگم میتونید سند کنید :D یعنی رو این حرفم شک ندارم :D طبق شایعات گذشته که یکی از کارمندای سونی گفته بود دیر عرضه کردن کنسول به ضرر سازنده هست . مطمئن باشید اینبار کنسول ps4 زودتر عرضه میشه و کنسولی Xbox نسل بعد هم تو میانه های سال یا 3 ماهعه اول 2014 عرضه میشه با لانچ تایتل شاید Halo5 مشترک با 360 و اگه نباشه شاید Forza5 .

یه تعداد دوستان هم هنوز تو خواب تشریف فرما باشند که فکر بکند سال بعد از کنسولهای نسل جدید خبری نیست ! واقعا نمیدونم این یه تعداد تو کدوم عالم سیر میکنند ؟! طرف بازیساز اومده میگه ( که البته اولین بار نیست کلی بازیساز گفته !) سال بعد کنسول نسل بعد داریم اینها هنوز تو کفه اینن که تازه کنسول خریدند و خدای نکرده کنسولشون از چشم می افته :lol:

فعلا که توی E3 2012 خیلی ها که مطمئن بودن معرفی کنسول جدید داریم خیط شدن
اون موقع هم چندتا شرکتها همینو میگفتن

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
بریم pc هامون رو ارتقاء بدیم ازهر چیزی مهمتر چون قدرت خرید هیچ یک از کنسول ها رو نخواهیم داشت و دیگه قید هک رو کلا بزنیم

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
هر چی مخواد باشه فقط خدا کنه هک شه همین!!
نه برای اینکه بشه باهاش بازی کرد،چون مطمئن باشید اگر هم بیاد قیمتش اینقدر بالاست که حتی طرفش هم نمیشه رفت(ps3 و xbox با دلار 900 تومنی اولش بالای یه تومن بودند دیگه دلار چهار هزار تومنی چی میخواد بشه خدا میدونه!!) بلکه منظور من اینه که اگه هک نشه مطمئنا برای بازیهای pc هم با توجه به هک نشدن کنسولها قفلهایی نظیر DRM UBI رو پیاده میکنند که امثال من و شما دیگه باید به طور کامل از صنعت گیم خداحافظی کنیم!!!
الانم اگه زیاد به قفلهای pc گیر نمیدن و شرکتهایی نظیر ubi بیخیال این قفلهاشون شدن فقط و فقط به خاطر هک شدن کنسولهای این نسله،میگن اگه ظرف بخواد کپی بازی میره سراغ کنسول دیگه نمیاد روی pc با این همه دردسرش!!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نینتندو هم که بازار کژوال رو ترکوند حالا دندون تیز کرده برای هاردکور ها:|
مایکرو هم با XBlive زد آنلاین رو ترکوند و با kinect میخواد مثلا کژوال بترکونه:|
امیدوارم سونی با قدرت شروع کنه نسل بعد رو;این نسل که عملا سوم شد:(

عزیزم سونی هم زد هاردکور رو ترکوند ... ;;):>

.......غیر ممکنه کنسول سال بعد مال سونی باشه ... ps3 تازه سال بعد سال رویاییشه ...

و از طرفی سونی تو E3 هم گفت مهم نیست که چه موقع کنسول رو میدیدم مهم اینه که بهترین کارمون رو انجام بدیم ...

و از طرفی هنوز معلوم نیست اصلا سونی کنسول جدید بده(یا کنسولی که خودش بازی سطح بالا اجرا کنه ) ... و امکانش هست سیستم ابریش رو راه اندازی کنه ...

البته تا اونجا که من یادمه اپل و ولو هم میخواستن کنسول بدن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر