موبايل!

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
بچه ها من این برنامه my explorer رو دی ال کردم ، نصبم کردم ، حالا بعضی قسمتا رو می شناسه ، مثلا توی قسمت calls که میرم مشکلی نداره و شماره هامو میاره ، ولی توی contacts که میرم ارور زیر رو میده ، چیکار باید بکنم ؟؟ :

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بچه ها من این برنامه my explorer رو دی ال کردم ، نصبم کردم ، حالا بعضی قسمتا رو می شناسه ، مثلا توی قسمت calls که میرم مشکلی نداره و شماره هامو میاره ، ولی توی contacts که میرم ارور زیر رو میده ، چیکار باید بکنم ؟؟ :
شاید برنامه احتیاج به رجیستر شدن داره؟
جایی واسه رجیستر کردن هست یا خودش میگه رجیستر کن؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من که این برنامه رو هنوز نگرفتم....ولی خب مونا ببین اگه اینفرارد داری با اون هم وصل شو...ببین همین ارور رو می ده؟
یا com ها رو تغییر بده...

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
امین جان اصلا ربطی به رجیتسر نداره ، چون اول برنامه می نوسه که کاملا مجانی هست ،

بهزاد جان من اینفرارد ندارم ، ولی بلوتوث دارم که اونم دست یکی از دوستامه که پسم نداده هنوز
doh.gif

کامشم رو همون اول عوض کردم ، چون اول که اصلا گوشی رو نمی شناخت ، کام رو که عوض کردم بازم گوشی رو شناخت ، ولی حالا این ارور obex رو میده
توی تنظمیاتش این قسمت هست ، ولی من نمیدونم رو چی باید بزارم :

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
سلام.من اگر بخوام p990رو از دبی بخرم چند در میاد یعنی قیمت این گوشی تو دبی چنده (دقیقا چنده)؟؟من که اخر نفهمیدم قیمت این گوشی از 490 گرفته تا... خواهشا یه راهنمایی کنید مارو که این گوشی اونجا چنده و... واگر بخوام اینجا بفروشم میشه خوب فروخت یا نه؟؟ .مرسی

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
چند تا سوال.
يك اينكه برنامه اي واسه پنهان كردن فايلها تو W700i هست يا نه؟
2.يه موبايل توپ تو مايه هاي 500 تا 600 چي پيشنهاد ميكنين.اگه مقايسه بزارين كه ديگه واقعا خجالت زده كردين.در هر حال ممنونم...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
خوب من تا اونجایی که دیدم دوستم نصب کرده بود مشکل نداشت حالا شاید لینکی که امین جان داده مشکل داشته باشه من اگه شد برنامه رو از دوستم می گیریم واستون آپ می کنم اما فکر کنم خود سایت سونی اریکسون برنامه ها و theme مجانی داشته باشه که اینم برنامه هم جز اونا هست من چک نکردم خودتون زحمتشو بکشین به چک کنید این برنامه واسه سونی اریکسون بهترینه و واقعا خیلی خوب جواب می ده;)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
امین جان اصلا ربطی به رجیتسر نداره ، چون اول برنامه می نوسه که کاملا مجانی هست ،

بهزاد جان من اینفرارد ندارم ، ولی بلوتوث دارم که اونم دست یکی از دوستامه که پسم نداده هنوز
doh.gif

کامشم رو همون اول عوض کردم ، چون اول که اصلا گوشی رو نمی شناخت ، کام رو که عوض کردم بازم گوشی رو شناخت ، ولی حالا این ارور obex رو میده
توی تنظمیاتش این قسمت هست ، ولی من نمیدونم رو چی باید بزارم :

سلام

مسلماً با Cable داری وصل می شی
گوشیت هم که k800 هستش اگه اشتباه نکنم

اول از همه چک کن و ببین که این برنامه گوشیت رو ساپورت می کنه یا نه
باید وقتی برنامه رو استارت می کنی یه عکسی از گوشیت بیاره

بهر حال
اول از همه برنامه ی File Manager خود Sony-Ericsson رو که توی CD گوشیت هستش رو نصب کن و ببین اون کار می کنه یا نه (با کابل و یا رابط بلوتوث)
بعد در حین اینکه با File Manager به گوشی وصلی (Icon ش توی Task Tar ت هستش) برنامه ی My Phone Explorer رو run کن و ببین چی میشه

توی setting ش هم از بین com ها، اونایی که اسم Bluetooth و یا USB دارن، اولی (مثلاً COM 4) رو انتخاب کن (البته بستگی داره از چه پورتی وصل بشی که خوب با تغییر تو این مورد پیداش می کنی)
Baudrate رو بزار حداکثر (921600)
OBEX Packetsize رو هم بزار روی 4096

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
فرقي نميكنه ميخوام بدونم كدوم بهتره...
تو این رنج قیمت Nokia n73 . Nokia n80 . Nokia e70 . سونی اریکسون k800 . w900 . هست;)
که من بودم w900 میگرفتم:)
قیمت هاش هم تو این سایت هست:http://www.shop.ir
ولی اگه صبر کنی گوشی خوبی مثل p990 قیمتش میاد پایین و همچنین N93 :)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
توی setting ش هم از بین com ها، اونایی که اسم Bluetooth و یا USB دارن، اولی (مثلاً COM 4) رو انتخاب کن (البته بستگی داره از چه پورتی وصل بشی که خوب با تغییر تو این مورد پیداش می کنی)
Baudrate رو بزار حداکثر (921600)
OBEX Packetsize رو هم بزار روی 4096

سلام
احمد جان...این اعداد و ارقامی که دادی بر چه مبنایی دادی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر