موبايل!

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
آقا بین N95 8gig و N96 کدوم رو پیشنهاد میکنید (اون 8 گیگ حافظه اضافه برام مهم نیست)
صدای کدومشون بهتره؟
اگه از آخرین قیمت این 2 تا (بدون گارانتی) هم اطلاع دارین بگین ممنون میشم

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
اکسپریا گوشیه خوبیه و تنها اشکالش اینه که بعد از مدتی فنرهای کیبوردش دچار اشکال میشن .
یعنی مشکل از خود دستگاس یا اگه بد استفاده بشه اینطوری میشه؟
----
n96 با n95 زیاد تفاوت ندارن،قیمت n96 یک جورایی الکی بالاست و زمان مکالمش هم کمتره.
tv live n96 فکر نکنم زیاد تو ایران کاربرد داشته باشه!...یکی از تفاوت هاش با n95 هست.
چون ازشون استفاده نکردم نمیدونم در کل کدوم بهتره!فقط یک سری اطلاعات پراکنده!: د ی

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
من شدیدن طلبه شدم یه ppc بگیرم فقط لطفا بگید touch pro بهتره یا touch hd
من هم زیاد اهل برنامه نصب کردنم هم عکس انداختن!!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا بین N95 8gig و N96 کدوم رو پیشنهاد میکنید (اون 8 گیگ حافظه اضافه برام مهم نیست)
صدای کدومشون بهتره؟
اگه از آخرین قیمت این 2 تا (بدون گارانتی) هم اطلاع دارین بگین ممنون میشم

بی شک ان 95 8 گیگ یه چیز دیگست . ان 96 فقط خوشگلتره وگرنه خیلی گوشی پر ایرادیه .
قیمت ان 96 حدود 600 تا 630 تومنه در نوسانه . ان 95 8 گیگ هم 440 تومن .

یعنی مشکل از خود دستگاس یا اگه بد استفاده بشه اینطوری میشه؟
----

مشکل از کیفیت ساخته . بهر حال اولین تجربه سونی اریکسونه و این چیزا طبیعیه . هر چند از نظر فنی گوشی خیلی خوبیه چون HTC زیر پر و بالشو گرفته .

من شدیدن طلبه شدم یه ppc بگیرم فقط لطفا بگید touch pro بهتره یا touch hd
من هم زیاد اهل برنامه نصب کردنم هم عکس انداختن!!

دوست عزیز شک نکن HD یه چیز دیگس من خودم کلی با این گوشیا ور رفتم و آخر HD رو انتخاب کردم . هر دو گوشی مشخصات فنی مشابهی دارن .توی PPC اندازه صفحه خیلی مهمه . وقتی 3.8 اینچ صفحه با رزولیشن 800*480 رو ببینی خودت متوجه میشی چی میگم اصلا با 2.8 اینچ پرو قابل قیاس نیست اینو مخصوصا هنگام استفاده از قابلیت تاچ و اینترنتش میتونی حس کنی .

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
بی شک ان 95 8 گیگ یه چیز دیگست . ان 96 فقط خوشگلتره وگرنه خیلی گوشی پر ایرادیه .
قیمت ان 96 حدود 600 تا 630 تومنه در نوسانه . ان 95 8 گیگ هم 440 تومن .

.

حرفهای مهدی تایید میشه.

king-x360 بین اون دوتا n95 8g رو انتخاب کنی بهتره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
در راستای صحبت ها مهدی لینک Review گوشی HTC Touch HD رو میذارم.البته معایبی که توی لینک مذکور نوشته شده فقط جهت خندست... :biggrin1:

نمی دونستن چه ایرادی بگیرن از خودشون یه سری چیزای خیلی جزئی در آوردن...

Code:
http://www.gsmaria.com/Reviews/Review.aspx?review=220

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
فکر کنم تا یک ماه دیگه تمام مملکت ایران HTC Touch HD به دست باشن : د ی
حیف زیادی بزرگه : د ی (یکم!)
-----
کیفیت عکسای 5800!شاید چون خودم k660 دارم از نظرم این بد نیست!...اما همه میگن بیسیار بده

لینک

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فکر کنم تا یک ماه دیگه تمام مملکت ایران HTC Touch HD به دست باشن : د ی
حیف زیادی بزرگه : د ی (یکم!)
-----
کیفیت عکسای 5800!شاید چون خودم k660 دارم از نظرم این بد نیست!...اما همه میگن بیسیار بده

لینک

تا نوکیا هست عمرا htc خز بشه :biggrin1:
یه دلیل خز نشدنشون هم قیمتشه چون افت قیمتش مثل بقیه برندها نیست که بعد از 6 ماه از 700 تومن بشه 300 تومن ;)
دلیل دیگش هم سیستم عاملشه چون خیلیا از اسم ویندوز میترسن :cheesygriو دیگر دلیل خز نشدنش اینه که ملت همش بدنبال دوربین و فیلمبردارین که خدا رو شکر ppc توی این زمینه خودشو کشیده کنار :love:
کیفیت عکس 5800 اصلا جالب نیست جالبتر اینکه لنز کارل زایس هم روشه :sick:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خیلیا از اسم ویندوز میترسن
یکم زیادیه برا من : د ی...فکر نکنم زیاد بلد باشم استفاده مفید ازش کنم : د ی
کلا موبایل برای sms دادن و عکس گرفتن ساخته شده (نظر من : د ی)
کیفیت عکس 5800 اصلا جالب نیست جالبتر اینکه لنز کارل زایس هم روشه
دوربین x1 بهتره پس؟
کلا اون مشکل فنرهای کیبوردش اونقد هست که آدم نخواد بخره؟!
یعنی مثلا بعد یک مدت دکمه هاش میزنن بیرون : د ی؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یکم زیادیه برا من : د ی...فکر نکنم زیاد بلد باشم استفاده مفید ازش کنم : د ی
کلا موبایل برای sms دادن و عکس گرفتن ساخته شده (نظر من : د ی)

دوربین x1 بهتره پس؟
کلا اون مشکل فنرهای کیبوردش اونقد هست که آدم نخواد بخره؟!
یعنی مثلا بعد یک مدت دکمه هاش میزنن بیرون : د ی؟

فکر میکنی واست زیادیه چون وقتی باهاش کار کنی خیلی واست جذاب و دوست داشتنی میشه . یه جورایی از اون محیط عامیانه و سطحی سیستمهای جاوا و سیمبیان بیرون میای .
واقعا شما دوست نداری موبایلتون کارهای روزمره و متفرقه دیگه ای واستون انجام بده ؟ البته اگه اداری باشید و یا کلا با امورات اداری و محاسباتی سر و کار داشته باشید میفهمید که ویندوز موبایل در حقیقت یه میز کار تو جیبتونه . بگذریم از جنبه های تفریحی و سرگرمی های متنوع این سیستم عامل که واقعا دوست داشتنین .
منم قبلا موبایل رو واسه عکس گرفتن میخریدم ولی بعد از کلی ضرر مالی فهمیدم که نباید به دوربین موبایل دل خوش کرد و رفتم یه دوربین canon با کیفیت عالی خریدم و کیفیت بالای دوربین موبایل رو از خواسته هام حذف کردم. اینرو هم بگم در محیط های باز و جاهایی که نور مناسبی دارن hd یکی از بهترین و شاید بشه گفت بهترین 5 مگا پیکسلی های بازاره . ولی در نور کم خیلی بد عمل میکنه مخصوصا اینکه فلاش هم نداره .
از نظر sms دادن هم شک نکن که موبایلهای لمسی بهترین گزینه واسه sms بازهاست . من بشخصه با موبایلهای معمولی خیلی کند sms میدادم و بیشتر اوقات حوصله نوشتن پیام رو بصورت طولانی نداشتم ولی با خرید hd پیام فرستادن واسم خیلی دوست داشتنی شده مخصوصا اینکه توی یه چشم بهم زدن به اندازه یه کتاب میتونم بنویسم :biggrin1:
اکسپریا دوربین خوبی داره ولی بهتر از اومنیا نیست و میشه گفت بین اومنیا و htc قرار گرفته .
کیبوردش هم خیلی مشکلش حاد نیست و در صورت استفاده نادرست و طولانی مشکل واسش پیش میاد ولی در صورت مراعات کردن مشکلی نداره .
مشکل کیبورد هم ربطی به دکمه هاش نداره بلکه فنر های دو طرفش که وظیفه باز و بسته کردن کیبورد رو به عهده دارن دچار مشکل میشن .

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خیلی ممنون بابت راهنمایی
هنوز نمیدانم چی بگیرم که سال بعد دوباره نخوام موبایل بگیرم : د ی...ولی قیمت x1 خوب داره میاد پایین،همینطوری ادامه بده شاید بخرمش : د ی
----
Nokia 6208c

nokia-6208c-00.jpg

دوربین : 3.15 MP
وزن : 120.1 g
13 MB حافظه داخلی
3G و wlan نداره.
زمان به کار بودن : بیش از 300 ساعت
زمان مکالمه ک بیش از 3 ساعت و نیم
----
شکلش خیلی بده!...حالا چرا نوکیا همینطوری داره تاچ میده بیرون؟!!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
این تشخیص دست خط به چه کاری میاد
برای نوشتن sms میتونید ازش استفده کنید،همون طور که رو ورق میخواین بنویسید مثلا!
برای دادن آدرس و کشیدن شکل هم به درد میخوره.
sa40.jpg

با قلم موبایل میشه این کارو کرد.
----
Motorola A3100
motorola-a3100.jpg

دوربین : 3.15 MP
3G و wlan دارد.
رنگ : مشکی
زمان آماده باش : بیشتر از 298 ساعت
زمان مکالمه : بیشتر از 20 ساعت و 48 دقیقه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این touch flo 3d چیه؟؟؟؟
ممنون
یه منوی سه بعدی و منحصر به فرد از htc هستش .

خیلی ممنون بابت راهنمایی
هنوز نمیدانم چی بگیرم که سال بعد دوباره نخوام موبایل بگیرم : د ی...ولی قیمت x1 خوب داره میاد پایین،همینطوری ادامه بده شاید بخرمش : د ی
-
شکلش خیلی بده!...حالا چرا نوکیا همینطوری داره تاچ میده بیرون؟!!

قیمت که بیاد پایین خز شدن رو بدنبال داره پس دنبال گوشیهایی که قیمتشون زود افت میکنه نباشید .
نوکیا گندشو درآورده بدجوری داره خراب میکنه .مخصوصا بعد از اینکه محصولات خودشو توی چین تولید میکنه . همینطوری ادامه بده رتبه اول رو به یه برند دیگه میده .
الان بازار گوشیای لمسی و تاچ رو میپسنده و کاربرا دنبال راحتی در استفاده و امکانات خوبی مثل صفحات لمسی و تاچ هستند (موفقیت اپل مدیون همین تکنولوژی بود) ولی نوکیا تجربه ای در تولید این نوع گوشیا نداره و به همین خاطر نمیتونه پیشرفت خوبی در این زمینه داشته باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر