موبايل!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان توی تهران یک جای مطمئن میگین که بشه گوش ازش با قیمت مناسب خرید؟
من میخوام Omnia یا 5800 express music بخرم.یک راهنمایی میکنید که کدومش بهتره؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
omina دوربینش 5 مگاپیکسل و سیستم عاملش هم ویندوز موبایل هست.قیمتش هم از نوکیا بیشتره
5800 دوربینش ۳.۱۵ مگاپیکسل هست و سیستم عاملش هم سیمبین سری 60 هست.
omina خوبه،اگر سیستم عامل ویندوز بخواین و دوربین خوب.قیمتش یکم بالاست.
5800 با توجه به امکاناتی که داره قیمتش خوبه،پخش موزیکش هم شنیدم خوبه.
جفتشون خوبن : د ی...بستگی به انتظاراتتون از دستگاه داره

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
iPhone 3G الان تو ایران چنده (16MB و 32MB) ؟ ( قیمت iPod رو هم اگر دارید بگید (Touch) )
معایب iPhone به جزء BlueTooth چیه ؟
iPhone ها کلاً همشون Lock هستن ؟
آپدیت فرمور هاش راحته ؟ ( از PSP که سخت تر نیست ؟ )
کلاً iPhone میرزه ؟

ممنون میشم اگر جواب بدید ...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
iPhone 3G الان تو ایران چنده (16MB و 32MB) ؟ ( قیمت iPod رو هم اگر دارید بگید (Touch) )
کلاً iPhone میرزه ؟

iphone کلا به درد ایرانیها نمیخوره چون که اکثر کارهاش با وب هستش!و اینترنت که...!
اینجا مشخصاتشو بخون خودت متوجه میشی:
http://118mobile.ir/ItemsList.aspx?BrandId=41

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام ببخشيد ميخواستم بگم كه فكر كنم گوشيم ويروسي شده(n73) مموري گوشيم(phone memory) الكي الكي پر ميشه!مثلا 1 مگابايت اهنگ توش بو پاك كردم بعد فضاي خاليه گوشي شد 1.5 مگابايت اما بعدش دوباره شد 100 كيلوبايت!كسي ميتونه كمك كنه؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سلام ببخشيد ميخواستم بگم كه فكر كنم گوشيم ويروسي شده(n73) مموري گوشيم(phone memory) الكي الكي پر ميشه!مثلا 1 مگابايت اهنگ توش بو پاك كردم بعد فضاي خاليه گوشي شد 1.5 مگابايت اما بعدش دوباره شد 100 كيلوبايت!كسي ميتونه كمك كنه؟
گوشی رو به صورتMS وصل کن به PC و با انتی ویروس اسکن کن اگر جواب نداد بگو تا یه انتی ویروس مخصوص خودِ گوشی معرفی کنم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
رامین به نظر من اگه اهل دوربین هستی از 5800 بگذر چون دوستم داره دوربینش خوب نیست که یه جوری رو اعصابمه (چون خودمم میخواستم بگیرم )
اگه میخوای همین Omnia مگه چشه ؟:biggrin1: خیلی نازه !!
تازه اگه بودجت میرسه برو HTC HD بگیر خداست لعنتی :biggrin1: خیلی باحاله من دارم پول جمع میکنم بگیرمش فکر کنم 850 باشه ولی میارزه لا مذهب:love:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کلاً iPhone میرزه ؟

ایفون رو کلا بیخیال شو به دردسراش نمیرزه . تنها نکته مثبتش مولتی تاچ بودنشه . بجز بلوتوث فوروارد نشدن مسیج . نداشتن فبلمبرداری . کیفیت پایین عکس و تعویض نشدن باطری معایبشه . همه لاک هستن و باید لاک بشن . قیمتش هم به نسبت کاراییش خیلی بالاست و نمیرزه .

رامین به نظر من اگه اهل دوربین هستی از 5800 بگذر چون دوستم داره دوربینش خوب نیست که یه جوری رو اعصابمه (چون خودمم میخواستم بگیرم )
اگه میخوای همین Omnia مگه چشه ؟:biggrin1: خیلی نازه !!
تازه اگه بودجت میرسه برو HTC HD بگیر خداست لعنتی :biggrin1: خیلی باحاله من دارم پول جمع میکنم بگیرمش فکر کنم 850 باشه ولی میارزه لا مذهب:love:

البته من اچ دی دارم وباید بگم عکسش در نور روز خیلی عالیه ولی در نور کم و داخل خونه خیلی ضعیفه . فیلمبرداریش هم که زیاد جالب نیست . ولی تا دلت بخواد صفحش و سرعتش فوق العادس و همچنین قیافش .
اومنیا رو بیخیال بشی بهتره چون کیفیت صفحش افتضاحه و همچنین رمش خیلی کمه و مشکل ایجاد میکنه .
5800 که افتضاحی بیش نیست .
قیمت اچ دی اگه گیر بیاری زیر 900 نیست چون یاس کم وارد کرده و قیمتش هم بالاست ولی پرشین تلکام که که 860 میداد تموم کرده و معلون نیست کی وارد کنه واسه همین خیلی کمیاب شده و گرون .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

رامین جان شک نکن بین این دو گوشی اومنیا بهتره ولی اگه از من میشنوی دایموند بخر هم فوق العاده شیکه و مشخصات فنی فوق العاده ای داره به نسبت قیمت و اندازش .
قیمتش بین 570 تا 600 تومن با گارنتی اصلیه . هارد داخلی 4 گیگ ( قابل ارتقا نیست چون ورودی مموری نداره) .رم 195 و سی پی یو 528 . دوربین 3 مگا پیکسل . صفحه 2.8 اینچ با کیفیت فوق العاده . منوی تاچ فلو 3d با کاربرد عالی . دو رنگ سفید و مشکیش موجوده . بنظر من این ppc با این مشخصات و کیفیت ساخت و مهمتر از همه این وزن و اندازه ای که داره یه شاهکاره .

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
البته من اچ دی دارم وباید بگم عکسش در نور روز خیلی عالیه ولی در نور کم و داخل خونه خیلی ضعیفه . فیلمبرداریش هم که زیاد جالب نیست . ولی تا دلت بخواد صفحش و سرعتش فوق العادس و همچنین قیافش .
البته پسر داییم Hd داره خریده 890 (البته نمیدونم برا کدوم شرکته ) منم قبول دارم عکسش تو محیط باز خیلی خوبه ولی تو فضای اتاق هم با نور مناسب عکس مناسبی میندازه
در ضمن منم همین تریپ شکل و سرعتش رو دیدم خاطر خواش شدم واقعا نازه :love:
یعنی فعلا گیر نمیاد تو علاالدین ؟:confused:
خب به نظرت تا اواخر اسفند چقد کاهش قیمت داره ؟ چون اون موقع میخوام بگیرم !

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته پسر داییم Hd داره خریده 890 (البته نمیدونم برا کدوم شرکته ) منم قبول دارم عکسش تو محیط باز خیلی خوبه ولی تو فضای اتاق هم با نور مناسب عکس مناسبی میندازه
در ضمن منم همین تریپ شکل و سرعتش رو دیدم خاطر خواش شدم واقعا نازه :love:
یعنی فعلا گیر نمیاد تو علاالدین ؟:confused:
خب به نظرت تا اواخر اسفند چقد کاهش قیمت داره ؟ چون اون موقع میخوام بگیرم !

واقعا کمیاب شده و اونم بخاطر اینه که شرکت پرشین تلکام جنسشون تموم شده و معلوم نیست کی بیاد . بعضی فروشنده ها هم که دارن سوء استفاده میکنن و هر قیمتی میخوان میدن . جالبه بدونید که من سه هفته پیش میخواستم بخرم یکی دو تا از مغازه ها قیمت مناسبی دادن (860) بعدش که گوشی رو باز کردن و ... موقع فاکتور نوشتن میگفتن که این گوشی باید لاکش باز بشه و حدود 100 تومن هزینش میشه :eek: واقعا نمیدونم اینا مردم رو بلانسبت خر فرض کردن ؟!
بهر بدبختی بود یدونه از نمایندگی شماره 1 پرشین تلکام گیر اوردم تو علا الدین . بعیده که گیر بیاری اگه گیر هم بیاری عمرا زیر 900 بدن . قیمت این گوشی 865 تومنه و نباید بیشتر پول بدی . البته اگه بار پرشین برسه ممکنه کاهش کمی داشته باشه مثلا 20 تا 30 تومن (البته شاید) ولی تا یکی دو ماه آینده انتظار کاهش خیلی زیادی رو نداشته باشید نهایتا 100 تومن اونم باز معلوم نیست چون اگه دوباره کم بشه بجای افت قیمت افزایش پیدا میکنه .
من بعنوان یه دوست بهت پیشنهاد میکنم که به دایموند هم فکر کنی چون بنظر من با اون سایز و اندازش بعنوان یه ppc یه انتخاب عالی میتونه باشه .من موقع خرید hd بین این گوشی و دایموند خیلی دودل بودم و همین الان هم به دایموند خیلی علاقه دارم چون نسبت به hd خیلی کوچکتر . سبکتر و حمل و نقلش راحتتره . hd درسته که خیلی ظریفه ولی پهناش زیاده که البته بخاطر صفحه 3.8 اینچش طبیعیه و بهمین دلیل حمل و نقل و جاسازیش توی جیب با مشکلاتی همراه . هر چند که همین صفحه موقع فیلم دیدن و وبگردی آخرت هر چی صفحس .

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من بعنوان یه دوست بهت پیشنهاد میکنم که به دایموند هم فکر کنی چون بنظر من با اون سایز و اندازش بعنوان یه ppc یه انتخاب عالی میتونه باشه .من موقع خرید hd بین این گوشی و دایموند خیلی دودل بودم و همین الان هم به دایموند خیلی علاقه دارم چون نسبت به hd خیلی کوچکتر . سبکتر و حمل و نقلش راحتتره . hd درسته که خیلی ظریفه ولی پهناش زیاده که البته بخاطر صفحه 3.8 اینچش طبیعیه و بهمین دلیل حمل و نقل و جاسازیش توی جیب با مشکلاتی همراه . هر چند که همین صفحه موقع فیلم دیدن و وبگردی آخرت هر چی صفحس .
میدونی اولین چیزی که باعث شه من خیلی دنبال HD باشم همین Lcd 3.8 هستش که خیلی هم باحاله و لی همون طور که گفتی حمل ونقلش برام میتونه سخت باشه ولی چیکار کنم که خیلی دلبسته این شدم :love:
و این قابلیت Flo هم خیلی جذابه Vibrant TouchFLOTM 3D user interface :love:
البته با دیاموند هم خیلی حال میکنم ولی خب چون یه مدتی N95 8 گیگ داشتم و صفحه 2.8 برام عادی شده و کیفیت دوربین 3.2 هم زیاد برام جالب نیست
البته خدایی هر کی ببینه دیاموند رو تو کفش میمونه دقیقا مثل HD
htc-diamond-mobile.jpg

مهدی جان حتما رو حرفات فکر میکنم و تصمیم میگیرم
فعلا 600 تومن تو دستو بالم هست باید تا اسفند صبر کنم بقیش جور بشه
در کل مرسی به خاطر راهنمایی ;)

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
زیاد به دوربین HD دل نبندین :Dاگه برای دوربین می خواین خرید کنید فقط برید طرف omnia.
راستی من گوشی رو گرفتم 860 با گارانتی یاس.بعد که گوشی رو تست کردم 3 تا پیکسل سوخته داشت.خلاصه رفتیم نمایندگی.گفتن باید حداقل 5 تا پیکسل سوخته داشته باشه:eek:.دادم به یکی از اشنا ها که تو کار قطعات کامپیوتر و PPC ,... هست و اونم رفت یه آشنا پیدا کرد تو یاس.بعد از یه هفته پاس دادن به هم دیگه بالاخره یه برگه بهش دادن که بره از انبار یدونه نو بگیره :D
بعد که میره انبار می بینه جا تره و HD نیست :D
گفتن فعلا موجود نداریم...اینم از شانس ماست دیگه.باز خوبه راضی شدن که تعویض بکنن.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
زیاد به دوربین HD دل نبندین :Dاگه برای دوربین می خواین خرید کنید فقط برید طرف omnia.
راستی من گوشی رو گرفتم 860 با گارانتی یاس.بعد که گوشی رو تست کردم 3 تا پیکسل سوخته داشت.خلاصه رفتیم نمایندگی.گفتن باید حداقل 5 تا پیکسل سوخته داشته باشه:eek:.دادم به یکی از اشنا ها که تو کار قطعات کامپیوتر و PPC ,... هست و اونم رفت یه آشنا پیدا کرد تو یاس.بعد از یه هفته پاس دادن به هم دیگه بالاخره یه برگه بهش دادن که بره از انبار یدونه نو بگیره :D
بعد که میره انبار می بینه جا تره و HD نیست :D
گفتن فعلا موجود نداریم...اینم از شانس ماست دیگه.باز خوبه راضی شدن که تعویض بکنن.

منم گفتم دوربینش در نور کم خیلی افتضاحه ولی توی نور روز فوق العادس و میشه گفت از اومنیا هم بالاتره . اینو هم بگم اگه بحث دوربین باشه اصلا نباید طرف ppc رفت .
اتفاقا مال من هم یدونه پیکسل سوخته داره . البته خیلی باید دقت کنی تا ببینیش . پرشین تلکام هم گفت باید 6 تا داشته باشه تا تعویض کنیم . البته یکی دو تا پیکسل سوخته واسه lcd به این عظمت چیزی نیست و میشه گفت کاملا عادیه .
پس یاس هم تموم کرده !!! عجب بازار مسخره ای شده !!! ولی هیچ کس فکر نمکیرد انقدر فروش کنه واسه همین کم آوردن .
راستی دوست عزیز پیکسلهای سوخته گوشی شما چطوری بود ؟ مال من یه نقطه خیلی ریز به اندازه سر سوزنه که توی زمینه مشکی مشخصه و مثل این میمونه که صفحه سوراخ شده و نور زیر صفحه از اون قسمت بیرون میزنه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر