موبايل!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من موندم هی P1 رو توصيه ميکنيد چی چی نسبت به W950 يا حتی P990 جز يه 64 مگ رم اضافه و يه دوربين 3 مگا پيکسلی اضافه داره.بعد هی ميگيد از رده خارج شده.خو اينا که فرقی ندارند با هم.تازه W950 يه واکمن کامل هستش با 4 گيگ حافظه داخلی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من موندم هی P1 رو توصيه ميکنيد چی چی نسبت به W950 يا حتی P990 جز يه 64 مگ رم اضافه و يه دوربين 3 مگا پيکسلی اضافه داره.بعد هی ميگيد از رده خارج شده.خو اينا که فرقی ندارند با هم.تازه W950 يه واکمن کامل هستش با 4 گيگ حافظه داخلی

1.من اصلا P1 رو توصیه نکردم و نمی کنم.
2.گوشی W950 کلا از رده خارج هست چون Frimware دیگه براش نمیاد.
3.W960 هم به خاطر Walkman بودن پیشنهاد دادم.
ممکنه کسی که می خواد بخری دوربین هم براش مهم باشه... ;)
W950 هم فاقد دوربین هست.در ضمن سرعت و قدرت گوشی P1 بیشتر از W950 هست.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من اصلا P1 رو توصیه نکردم و نمی کنم.

من منظورم با شخص خاصی نبود.منظورم اين بود کسايی که طرفداری اين گوشی رو ميکنند بايد بدونند که P1 يه کپی از رو همين W950 و M600 و P990 هستش (حالا با یه فرق های کوچیک) درست مثل K750 و W800 و W810 ,...

W960 هم به خاطر Walkman بودن پیشنهاد دادم.
:confused:
من چیزی گفتم؟؟

گوشی W950 کلا از رده خارج هست چون Frimware دیگه براش نمیاد.
چون FW نميآد که نشد از رده خارج.به 6600 ميگن از رده خارج:D

ممکنه کسی که می خواد بخری دوربین هم براش مهم باشه...
W950 هم فاقد دوربین هست.در ضمن سرعت و قدرت گوشی P1 بیشتر از W950 هست.

خو بله ولی اين جا جواد گفت دنبال W950 هستش که خو اونم حتماً از قبل قيد دوربين رو زده.و تفاوت سرعت و قدرت اين 2 تا گوشی هم در حد 64 مگ رم اضافه هستش و لا غير.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من منظورم با شخص خاصی نبود.منظورم اين بود کسايی که طرفداری اين گوشی رو ميکنند بايد بدونند که P1 يه کپی از رو همين W950 و M600 و P990 هستش (حالا با یه فرق های کوچیک) درست مثل K750 و W800 و W810 ,...

:confused:
من چیزی گفتم؟؟

چون FW نميآد که نشد از رده خارج.به 6600 ميگن از رده خارج:D

خو بله ولی اين جا جواد گفت دنبال W950 هستش که خو اونم حتماً از قبل قيد دوربين رو زده.و تفاوت سرعت و قدرت اين 2 تا گوشی هم در حد 64 مگ رم اضافه هستش و لا غير.

وقتی مایکروسافت دیگه از Win Me یا 98 پشتیبانی نمی کنه یعنی از رده خارج نیست ؟

خوب سونی اریکسون هم پشتیبانی از این گوشی رو گذاشته کنار دیگه.به همین دلیل اگر باگ هم توی Frimware حال حاضر گوشی پیدا بشه دیگه خبری از حل مشکل توسط سونی اریکسون نیست.پس این هم میشه از رده خارج.

---
جواد جان از من می شنوی اصلا گوشی Touch Screen رو ببوس بذار کنار.یه گوشی بخر که راحت باشی باهاش.من که از این P1 خیری ندیدم.LCD ش هم که ضعیف شده در حد کف دمپایی... :arrowd:
می خوام بعد از مدت ها اگر خدا بخواد بزنم تو برند Nokia...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
وقتی مایکروسافت دیگه از Win Me یا 98 پشتیبانی نمی کنه یعنی از رده خارج نیست ؟

خوب سونی اریکسون هم پشتیبانی از این گوشی رو گذاشته کنار دیگه.به همین دلیل اگر باگ هم توی Frimware حال حاضر گوشی پیدا بشه دیگه خبری از حل مشکل توسط سونی اریکسون نیست.پس این هم میشه از رده خارج.

---
جواد جان از من می شنوی اصلا گوشی Touch Screen رو ببوس بذار کنار.یه گوشی بخر که راحت باشی باهاش.من که از این P1 خیری ندیدم.LCD ش هم که ضعیف شده در حد کف دمپایی... :arrowd:
می خوام بعد از مدت ها اگر خدا بخواد بزنم تو برند Nokia...
چه ربطی داره.اين 2 تا ويندوز مال نسل گذشته سيستم عاملند.
وقتی ميگند از رده خارج که ديگه نرم افزار براش نياد ... که ديگه به کار نياد... اکثر گوشی های هم رنج قيمتيش از اون بهتر باشند که به هيچ وجه اينا صادق نيستش.FW هم که فعلاً باگ خاصی نداشته و آخرين FW تقريباً مشکلات رو بر طرف کرده
انتظار نداری که شرکت سازنده تا 4 5 سال گوشی رو از نظر آپديت FW ساپورت کنه؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چه ربطی داره.اين 2 تا ويندوز مال نسل گذشته سيستم عاملند.
وقتی ميگند از رده خارج که ديگه نرم افزار براش نياد ... که ديگه به کار نياد... اکثر گوشی های هم رنج قيمتيش از اون بهتر باشند که به هيچ وجه اينا صادق نيستش.FW هم که فعلاً باگ خاصی نداشته و آخرين FW تقريباً مشکلات رو بر طرف کرده
انتظار نداری که شرکت سازنده تا 4 5 سال گوشی رو از نظر آپديت FW ساپورت کنه؟؟

این رو کلی گفتم.بالاخره وقتی مشکلی پیش بیاد و دیگه فریموری نباشه قابل حل هم نیست... ;)
کلا چون گوشی قدیمی هست من اصلا پیشنهادش نمی کنم.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من 300تا بودجه دارم که میخوام از شر سونی فعلا راحت بشم.
یه گوشی تا 300 میخوام مخصوص بازی یعنی بشه باهاش راحت بازی کرد از انگیچ II هم پشتیبانی کنه و خوش دست باشه و دکمه هاش مناسب باشن و زیر فشار بتونه دووم بیاره . امکانات دیگش مثل موزیک و دوربینش هم خوب باشه . صفحه اش هم بزرگ باشه .
راستی کیفیت LCD 16میلیون با دویست هزار خیلی فرق داره ؟
نوکیا باشه و ترجیحا سری N
ممنون

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب کلاینت جدید n-gage یا همون ng2 الان فقط از n81 n81(8gb) n82 n95 n95(8gb پشتیبانی میکنه البته قراره واسه n73 n93 و n93i هم بیاد ولی در حال حاضر فقط اونا ng2 ساپورت هستن که همشون بالای 350 تومن هستن به جز n81 که حدودا 330 340 تومن هستش.
فرق 16 میلیون با 262 هزار رو هم میتونی با دیدن یه mp4 متوجه بشی مخصوصا تو صحنه های شلوغ کاملا مشخصه.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان اگه من یه N800 از دوبی بیارم باید تو ایران رجیستر کنم یا نه ؟

بستگی به شانست داره.ممکنه نیاز داشته باشه ممکنه نداشته باشه.باید سریالش رو توی همون فروشگاه برداری و بفرستی یکی برات توی این موبایل فروشی ها چک کنه ;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بستگی به شانست داره.ممکنه نیاز داشته باشه ممکنه نداشته باشه.باید سریالش رو توی همون فروشگاه برداری و بفرستی یکی برات توی این موبایل فروشی ها چک کنه ;)
پدرام جان خودت آشنا داری ؟ شمارشو PM کن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان خودت آشنا داری ؟ شمارشو PM کن

نه والا آشنا ندارم.

n96 و xperia x1 کی میاد توو ایران؟؟؟

N96 توی 3 ماهه سوم 2008 میاد.Xperia X1 هم قرار بود همین روزا بیاد که عقب افتاد.شاید 3 ماهه سوم بیاد.در غیر این صورت تا قبل از سال 2009 مطمئنا وارد بازار میشه.

n96 فکر کنم سه ماهه آخر 2008 میاد که احتمالا مهر برسه ایران شاید هم زودتر.

اواخر 2008 میشه 3 ماهه چهارم.اما اینطوری که توی GSMArena زده توی 3 ماهه سوم میاد یعنی اگر اشتباه نکنم جولای به بعد میشه. ;)

------
دوستان گوشی SE G900 هم وارد بازار شده.کسایی که دنبال گوشی Touch Screen هستن انتخاب خوبی هست.

se-g900-00.jpg

se-g900-01.jpg

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اواخر 2008 میشه 3 ماهه چهارم.اما اینطوری که توی GSMArena زده توی 3 ماهه سوم میاد یعنی اگر اشتباه نکنم جولای به بعد میشه.
بله درسته حواسم نبود سه ماهه سوم درسته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر