موبايل!

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
خب بالاخره بازیهای N-Gage II هم کرک شدن ! به امید اومدن بازیهای بیشتر برای این پلتفورم.

اریا همشون که نشدن! هرکدوم رو میخواد یه راهی بری تا کرک شه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
فکر کنم از دیروز همشون کرک شدن ! خودم هنوز زیاد دنبالش نرفتم ولی توی موبایلستان بحثش بود و یه دفعه برای 5 , 6 تا بازی تاپیک کرک شدش رو ساختن. کلآ انگار یه برنامه ای اومده که از طریق اون یه کارایی تونستن بکنن. بازیهایی که تا الآن دیدم کرک شدن اینان :
Asphalt 3
Fifa 08
Block Breaker
System Rush
Creatures Of The Deep
Tetris
Space Impact
Brain Challenge
Snake Subsonic
World Series Of Poker
فکر کنم تقریبآ همشون هستن دیگه !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آخرین قیمت که داشتم 310 بودش.البته زیاد موجود نیست ازش
عجب قیمت دقیقی :D دیروز یکی داشت ولی دست دوم بود میگفت 190 دیگه نو باید حدود 250 اینا باشه دیگه !!:D
این آخرین قیمتت واسه کی بود اون وقت؟ :D خو اگه 300 باشه 50 دیگه میذارم روش p1 میخرم،چه مرضی دارم :D

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
عجب قیمت دقیقی :D دیروز یکی داشت ولی دست دوم بود میگفت 190 دیگه نو باید حدود 250 اینا باشه دیگه !!:D
این آخرین قیمتت واسه کی بود اون وقت؟ :D خو اگه 300 باشه 50 دیگه میذارم روش p1 میخرم،چه مرضی دارم :D
چند روز پیش .شاید قیمت های تهران فرق کنه خو.:D

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
نه همشون کرک شدن فقط system rush یه مشکلی داره که فکر کنم اونم تو همین یکی دو روز ردیف بشه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بهترین کاری که میتونی بکنی اینه!:biggrin1:
مشکل من با p1 اینه که داره با سرعت و شدت بالا خَز میشه!!! منم از گوشی خز خوشم نمیاد!!! w950 رو من حقیقتا تا حالا دست هیچکس ندیدم...

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
مشکل من با p1 اینه که داره با سرعت و شدت بالا خَز میشه!!! منم از گوشی خز خوشم نمیاد!!! w950 رو من حقیقتا تا حالا دست هیچکس ندیدم...

اتفاقا همین امروز صبح, تو یک واگن از مترو دست 2 نفر W950 دیدم! , الان که گفتی یادم افتاد:biggrin1:
.........................
دوستانی که P1 دارن بگن که آیا واسه اونها هم موقع پخش آهنگ , عکس اون Track نمیوفته؟
منظورم اینه که اگر تو Windows media player دیده باشین هر Track برای خودش یک عکسی داره که مثلا میتونه عکس آلبوم اون آهنگ باشه , ولی من توی گوشیم اون عکسه نمیاد و به جاش همون عکس Default واسه خود گوشی هست!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

P1 نخر.فعلا صبر کن.بذار گوشی های جدیدتر سونی اریکسون بیان.G900 یا G700.اینا گوشی های خوبی هستن.
باز هم میگم صبر داشته باش.
من که دیگه از P1 زده شدم. ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
P1 نخر.فعلا صبر کن.بذار گوشی های جدیدتر سونی اریکسون بیان.G900 یا G700.اینا گوشی های خوبی هستن.
باز هم میگم صبر داشته باش.
من که دیگه از P1 زده شدم.
من p1 عمرا نخرم :D اون یه شوخی بود،تو بکس ـه خودمون 4 نفر p1 دارن :D w950 هم به خاطر walkman بودنش میخوام بخرم :love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من p1 عمرا نخرم :D اون یه شوخی بود،تو بکس ـه خودمون 4 نفر p1 دارن :D w950 هم به خاطر walkman بودنش میخوام بخرم :love:

W950 دیگه کم کم از رده خارج میشه.به نظر من اگر P1 نمیخری این رو دیگه اصلا نخر.این رو بر اساس تجربه بهت میگم.

اگر Walkman بودنش برات مهم هست W960 بگیر چون Walkman Touch Player داره که امکانات این Walkman Player خیلی بالاست.
اما اگر دنبال گوشی جمع و جور هستی و Walkman بودن اونقدر ها برات مهم نیست G900 یا G700 بخر.البته G700 از WiFi بهره مند نیست.

sonyericsson-w960-00.jpg

sonyericsson-w960-01.jpg

این رو هم بگم که هدفون همراه W960 خیلی شیک و کارآمد هست. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر