موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آره دیگه...

آپدیتش کردم هیچ مشکلی نداره.مشکل از مخابرات هست اونم توی تهران.

منو هاش توی آپدیت جدید فول فارسی میشه.

مشکل زمان SMS هم حل شده.

سرعتش هم خیلی عالی شده.

در ضمن مزیتش نسبت به W960 اینه که قلمش بدنه فلزی داره اما W960 قلمش کامل پلاستیکه.بعد مموری 512 هم که باهاشه و یه قلم اضافی و کیف خوشگل و شارژر پایه ای و یه VIP Card.

دیگه چیشو بگم ؟
اها! یعنی من که تو کرمانشاهم اپدیت کنم مشکلی نداره؟!
البته شنیدم بودم فقط تو چند محله ی تهران مشکل داره (پونک و ونک و....:confused: فکر کنم اینا بود)

میشه یه عکس از وسایل داخل پکش برام بگیری(با دوربین خودش بگیر اونم یه تستی شده باشه:cheesygri)

پ.ن:کیف چرمیش هم مشخص باشه چون واسم مهمه:cheesygri

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اين مشکل آپديت P1 فقط تو تهران نيست حتی يکسری از افراد خارجی هم به اين مشکل برخوردند.امين با گارانتی بخوار بده خودشون آپديت کنند.يه وقت ميبينی از شانسه قشنگت به مشکل خوردا

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اها! یعنی من که تو کرمانشاهم اپدیت کنم مشکلی نداره؟!
البته شنیدم بودم فقط تو چند محله ی تهران مشکل داره (پونک و ونک و....:confused: فکر کنم اینا بود)

میشه یه عکس از وسایل داخل پکش برام بگیری(با دوربین خودش بگیر اونم یه تستی شده باشه:cheesygri)

پ.ن:کیف چرمیش هم مشخص باشه چون واسم مهمه:cheesygri

چشم وقت کنم حتما برات عکس ها ازش می گیرم.فقط کیفش چرمی نیست.کیفش پارچه ای هست و خیلی خوشگله.

با دوربین K850 از گوشی با کل وسایلش برات عکس میندازم. :biggrin1:

اين مشکل آپديت P1 فقط تو تهران نيست حتی يکسری از افراد خارجی هم به اين مشکل برخوردند.امين با گارانتی بخوار بده خودشون آپديت کنند.يه وقت ميبينی از شانسه قشنگت به مشکل خوردا

اول باید CID رو چک کنه ببینه مشکلی برای آپدیت داره یا نه.

بله با گارانتی سیتادل باید بگیره که معتبر ترین گارانتی هم هست ولی گرون میشه.

در ضمن نیازی نیست بده کسی براش آپدیت کنه.خودش به راحتی با Update Service خود SE می تونه آپدیت کنه.بسیار راحت.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
در ضمن نیازی نیست بده کسی براش آپدیت کنه.خودش به راحتی با Update Service خود SE می تونه آپدیت کنه.بسیار راحت.

بله به اين مسئله واقفيم;).
من منظورم از اين حرف اين بود که بده خوده گارانتی براش آپديت کنند تا مشکلی پيش نياد.
موفق باشيد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بله به اين مسئله واقفيم;).
من منظورم از اين حرف اين بود که بده خوده گارانتی براش آپديت کنند تا مشکلی پيش نياد.
موفق باشيد

آره خوب اما اگر خودشم آپدیت کنه و مشکلی پیش بیاد می بره گارانتی ردیف می کنن براش.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
P1 رو با گارانتی سیتادل رو اینجا قیمت کردم 460 ولی تهران رو 400 قیمت کردم!:) به نظرم که 400 مناسبه...

400 تومن عمرا با گارنتی سیتادل پیدا بشه:p
حداقل قیمت تو تهران با گارانتی سیتادل 450 هست البته سیتادل به خاطر این گرونه که یک عدد هندزفیری بلوتوث روی گوشی به مشتریاش میده و الا گارانتی اصلی سونی اریکسون کامتل هست و قیمتش هم 410 الی 412 هست.
بهترین کار اینه که خودت یا یکی از آشناهات برن نمایشگاه مرکزی سونی شماره یک تو جمهوری و از اونجا بخرن.(توجه کن نمایشگاه شماره یک باشه حتما چون سونی نمایندگیهای خصوصی و شخصی هم داره ولی مرکزی شماره یک برای خود کمپانی سونی هست;))
....................................
امین جان بیا دو تا عکس از گوشی خودم واست میزارم:

پ.ن:هرکاری با p1 میکنی بکن فقط خزش نکن:biggrin1:
موفق باشی.
کیوان

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حداقل قیمت تو تهران با گارانتی سیتادل 450 هست البته سیتادل به خاطر این گرونه که یک عدد هندزفیری بلوتوث روی گوشی به مشتریاش میده و الا گارانتی اصلی سونی اریکسون کامتل هست و قیمتش هم 410 الی 412 هست.
بهترین کار اینه که خودت یا یکی از آشناهات برن نمایشگاه مرکزی سونی شماره یک تو جمهوری و از اونجا بخرن.(توجه کن نمایشگاه شماره یک باشه حتما چون سونی نمایندگیهای خصوصی و شخصی هم داره ولی مرکزی شماره یک برای خود کمپانی سونی هست;))

موفق باشی.
کیوان

عزیز سیتادل هرچی باشه گارانتیش زیر نظر الرمس دوبی و خود سونی اریکسون هست.زمانی که P1 تازه اومد تنها جایی بود که P1 رو برد مخابرات و سریال اصلی وارد کشور کرد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین

موفق باشی.
کیوان
سلام
بابته عکس ها دستت درد نکنه:love: قول میدم خزش نکنم:-"

راستی این 400 گفتم از خودم که نگفتم پسر خالم رو فرستادم این قیمت رو بهش دادن:cheesygri

این سیتادل هم تحقیق کردم از همه کارش بهتره حتی تو نت دیدم یکی گوشیش به مشکل برخورده بود این سیتادل یکی بهش نو داده بود که عمرا نمایندگی دیگه ای این کار رو بکنن...

پ.ن:راستی با چه دوربینی عکس گرفتی؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
خواستم بدونم کدوم یک از این دو مدل بهتره و کسی قیمتهاش رو داره
LG-U990
LG-prada

پیام اگر منظورت KU990 Viewty هست که مطمئنا از Prada بهتر هست و قیمتش هم بیشتر هست.توی دوبی گرون هستن این 2 تا گوشی.

من Sony Ericsson K850 رو پیشنهاد می کنم.دوربینش هم که مثل همین KU990 ال جی 5 مگاپیکسل هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
خواستم بدونم کدوم یک از این دو مدل بهتره و کسی قیمتهاش رو داره
LG-U990
LG-prada

viewty اگه اشتباه نکنم با همکاری o2 ساخته شده و کلا امکانات بیشتری داره و خیلی گوشی بهتریه و خب خیلی گرون تره!

پ.ن:راستی p1 با گارانتی سیتادل اینجا 410 هست قیمت کردم الان! پس قیمت 400 تومن تهران درسته...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر