موبايل!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
رضا جون من یه مشکل دارم ببینم میتونی حل کنی یا نه؟؟
من تا 2 روز پیش به راحتی با ایرانسل به اینترنت متصل میشدم از 2 روز پیش وقتی میخام برم اینترنت وقتی Dial رو میزم بعد از چند ثانیه ارور 734 و میگه
734 . پروتكل كنترل لينك Ppp خاتمه يافته است .

این مشکل از چیه؟؟؟ حالا من با browser خود گوشی میتونم برم ولی با PC نمیشه! مشکل از کجاست؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

اینجا کسی SE P990 داشته یا کار کرده ؟
گوشی خوبیه ؟ صرف نظر از دوربین در مقایسه با N73 کدوم بهتره ؟

برنامه و بازیهای غیر جاوا برای P990‌ گیر میاد‌ راحت ؟

کار کردن باهاش راحته ؟

وضعیت خز شدنش چجوریه ؟‌ :biggrin1:

سایزش چی ؟ تو جیب جا می‌گیره ؟‌ :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین

یکم کار کردم باهاش به نظر منم n73 خیلی خوش دستتره و کارباهاش راحتتره!!

کار کردن باهاش راحته ؟

شاید من باهاش مشکل داشتم ولی واسه ی من خیلی سخت بود;)

خز که نشده ولی n73 داره خز میشه..:biggrin1:

جا که میگیره ولی همش احساس میکنی رو پات یه قلمبه در اومده و اگه قدرت بدنیت خوب نباشه امکان چپ کردنت هست!!!!!!:)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ببخشید آقا بهزاد گفتم شاید بدردتون بخوره
دوربین ۳ مگاپیکسل از نول کارل زیس

http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/NokiaNseries//12.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/NokiaNseries//13.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/NokiaNseries//17.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/NokiaNseries//20.jpg

نقاط قوت گوشی:
۱. صفحه نمایش با کلاس
۲. داشتن سیمبین سری ۶۰
۳. دوربین ۳.۲ مگاپیکسل با اتوفوکوس
۴. داشتن بلوتوث و درگاه مادون قرمز
۵. داشتن جستجوگر وب فوق العاده

نقاط ضعف گوشی:
۱. نداشتن Wi-Fi
۲. همراه نداشتن حافظه جانبی با گوشی

مشخصات کامل گوشی:
- شبکه: UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
- اندازه: ۱۱۰*۴۹*۱۹ میلی متر
- وزن: ۱۱۶ گرم
- تنوع رنگ: سفید و قرمز - نقره ای و بنفش
- نوع صفحه نمایش: TFT
- ابعاد صفحه نمایش: ۳۲۰ در ۲۴۰ پیکسل (با ۲۵۶۰۰۰ رنگ)
- دوربین ۳.۲ مگاپیکسل با اتوفوکوس از نوع کارل زیس
- ابعاد عکس: ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل
- قابلیت فیلم برداری
- دفتر چه تلفن
- قابلیت ثبت مکالمه
- دارای ۴۲ مگابایت حافظه داخلی و حافظه جانبی از نوع miniSD (همراه گوشی حافظه ای نیست.)
- پشتیبانی از جاوا Java MIDP 2.0
- سیمبین Symbian S60 3rd edition
- پخش MP3/AAC
- ملودی زنگ: Polyphonic (64 channels), MP3
- طریقه ارسال پیغام: SMS, EMS, MMS, Email
- مرورگر WAP 2.0/xHTML
- دارای بلوتوث
- دارای درگاه مادون
- داشتن GRSP و EDGE و 3G (حداکثر انتقال با سرعت ۳۸۴ کیلوبیت در ثانیه)
- دارای ویبره
- نوع باتری: Standard battery, Li-Ion 1100 mAh (BP-6M )
- مصرف باتری (در حالت آماده باش: ۳۵۰ ساعت) (در حالت مکالمه: ۶ ساعت)
- اینم دو عکس از دریچه دوربین این گوشی که با بهترین کیفیت گرفته شده:
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/Nokia_N73/F//29.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/Nokia_N73/F//09.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

دوربین دو مگاپیکسلی به همراه فوکوس اتوماتیک، روش ماکرو و فلاش LED
اسلات کارت حافظه از نوع Duo/PRO Duo
واکمن پخش کننده Mp3 و رادیو FMاستریو به همراه RDS
پشتیبانی 3G به همراه مکالمه تصویری، GPRS و HSCSD
پشتیبانی Wi-Fi 812.11b
صفحه نمایش لمسی TFT با درجه وضوح QVGA (240×320 پیکسل)
بلوتوث استریو 2.0، پورت مادون قرمز و پشتیبانی USB 2.0
صفحه کلید QWERTY
128 مگابایت حافظه Flash و 64 مگابایت حافظه RAM
سیمبیان 9.1 OS
معایب اصلی
ناسازگاری با با کاربردهای سیمبیان UIQ قدیمی تر
فقدان پشتیبانی EDGE
ضبط کننده ویدیویی با درجه وضوح QVGA (320×240)
ناخوانا بودن صفحه نمایش در نور مستقیم خورشید
رقبای اصلی گوشی های هوشمند سری P سونی اریکسون، نوکیا 9300 و 9500 می باشند. ویندوز موبایل ها بواسطه کاربردهای بیشماری که دارند جای ویژه ای را در قلب دوستاران گوشی های هوشمند باز کرده اند. اخیراً گوشی های هوشمند Symbian S60 نوکیا مانند E70 نیز از رقبای قوی گوشی های سونی اریکسون شده اند.
پکیج P990 شامل: یک کابل USB، یک تکیه گاه روي میز (Desk Stand)، هدست استریو، یک قلم، یک پوشش جایگزین و کارت حافظه 64 مگابایتی از نوع PRO Duo می شود. البته این پکیج بستگی به کشوری دارد که از آن خریداری می کنید.
سوني اريكسون P990i منحصر به اروپا، خاورميانه، آمريكا و آسياي لاتين است كه با صفحه كليد عددي روسي مي باشد و P990a براي شمال و آمريكاي لاتين است كه با باند GSM 850MHz كار مي كند. P990i چيني، مخصوص هونگ كونگ، تايوان و سنگاپور و در آخر P990c منحصر به چين مي شود. دو مدل اول تنها داراي حروف لاتين هستند در حاليکه دو مدل بعدي داراي صفحه كليد با حروف چيني مي باشند.
ساختمان
ظاهر سوني اريكسون P990شبیه به مدل های پیشین یعنی P800، P900 و P910 می باشد. P990 ابعادی معادل 21×57×114 میلی متر و ضخامتی در حدود 26 میلی متر دارد. وزن این گوشی 115 گرم است که همسان با مدل قبلی می باشد. مهمترین تفاوت بین P990 و P910 این است که در P990 صفحه کلید QWERTY دقیقاً روی ساختمان خود گوشی جاسازی شده نه روی قسمت متحرک آن.
بیشترین قسمت سطح گوشی منحصر به صفحه نمایش بزرگ آن که ابعادی برابر 41×56 میلی متر ("76/2) دارد، می شود. در پایین صفحه نمایش، قسمت تاشوی صفحه کلید عددی، قرار دارد. در بالای صفحه نمایش دوربین VGA برای مکالمه تصویری تعبیه شده است. در کنار این دوربین، روزنه اسپیکر و کمی دورتر هم LED جای گرفته که رویدادهای مختلف را بصورت چشمک زدن به شما اطلاع میدهد.
در قسمت چپ گوشی یک کلید میانبر برای پخش کننده موسیقی، Jog Dial، یک کلید سخت افزاری Back و کلید کشویی قفل کننده، جاسازی شده اند. حرکت به سمت پایین کلید کشویی قفل کننده، سبب قفل شدن صفحه کلید می شود و هیچ تفاوتی نمی کند که قسمت تاشوی صفحه کلید عددی باز باشد یا بسته.
یکی از خصیصه های خوب P990، کلید کاربردی میانبر پخش کننده موسیقی است که برای کاربران بسیار لازم و مورد استفاده است. این کلید را می توانید طوری تنظیم کنید که با فشار آن پخش کننده موسیقی یا رادیو FMفعال شود و این بسته به میل خودتان دارد.
در قسمت بالای گوشی، پورت مادون قرمز که بوسیله یک نوار باریک مشکی رنگ پوشیده شده، را خواهید یافت. قلم گوشی نیز در این قسمت تعبیه شده است.
سمت راست گوشی کلید میانبر Opera web browser، کلید میانبر دوربین و پوشش اسلات کارت حافظه قرار دارند. کلید web browser قابل تنظیم برای باز کردن web browser، منوی اصلی، پخش کننده مدیا، ضبط کننده صدا، مدیریت کارها یا کاربردهای ویدیویی می باشد. زمانی که قسمت تاشوی صفحه کلید عددی بسته است، فشار بر روی کلیدهای میانبر دوربین، LEDو را روشن می کند که به عنوان یک فلاش دوربین عمل می کند. این راه بسیار مناست برای استفاده از LED به عنوان یک لامپ عکاسی است. مدل های جدید سونی اریکسون از کارت حافظه M2Memory Stick Duo استفاده می کنند.
قسمت پایینی گوشی روزنه میکروفن و Fast Portسونی اریکسون جای گرفته اند.
در قسمت پشتی P990، پوشش لنز دوربین که بحالت چرخشی است، بلندگوی هدست و فلاش LED واقع شده اند. پوشش دوربین بوسیله یکه حرکت دایره ای باز می شود البته این پوشش خیلی هم جدید نیست و در مدل های دیگر سونی اریکسون هم بکار رفته است. با باز کردن این پوشش کاربردهای دوربین بصورت خودکار باز می شوند و این مکانیزم کاملاً شبیه به مدل های سونی اریکسون K750 و K800 که طراحی متفاوتی نسبت به هم دارند، می باشد.
همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، قلم در قسمت بالایی گوشی پنهان شده و به بوسیله وارونه کردن آن راحتی قابل دسترس است.
باتری
باتری P990 از نوع BST-34 Li-Polymer با گنجایش 1120 mAh می باشد. این باتری تأمین کننده 400 ساعت حالت آماده در شبکه های GSM و 300 ساعت در شبکه های 3Gمی باشد. کل زمانی که این باتری برای مکالمه تصویری تأمین می کند 1 ساعت و 40 دقیقه است در حالی که زمان مکالمه تا 9 ساعت در شبکه های GSM و 3 ساعت در شبکه های 3G می باشد. زمانی که از ویرایشگر ایمیل ها با نور پیش زمینه روشن استفاده می کنید یا با هدست به موسیقی گوش می دهید این باتری تا 9 ساعت دوام می آورد.
صفحه کلید
صفحه کلید عددی شامل یک D-pad 5 جهته، دو کلید نرم و دو کلید Back و کلید C می شود. از آنجایی که کلیدها به اندازه کافی بزرگ و به خوبی جاسازی شده اند، نوشتن پیام بسیار راحت است. تمام کلیدها تاحدی نامتناسب و رنگ آبی روشن می شوند. قسمت تاشوی صفحه کلید عددی حتی زمانی که گوشی را با یک دست نگه داشته باشید، بدون هیچ مشکلی باز می شود. با باز کردن آن صفحه کلید QWERTY با کلیدهای پلاستیکی کوچک نمایان می شود. نور پیش زمینه این کلیدها به رنگ آبی روشن است و با اینکه نسبتاً کوچک هستند اما با انگشت های بزرگ نیز به راحتی قابل استفاده هستند. به هر کلید دو حرف اختصاص داده شده است: یک حرف و یک نشانه. نوشتن تمام نشانه های خاص و نشانه های عددی بوسیله فشار همزمان با کلید ALTصورت می گیرید.صفحه کلید همچنین یک SPACEBAR دارد که با فشار طولانی بر روی آن، کاربردهای گوشی فعال می شوند. دو کلید پیکان و یک کلید CAPS LOCK نیز وجود دارد. کاربردهای DEL و BACKSPACE و هچنین OK و ENTER بوسیله یک دکمه فعال می شوند. در این صفحه کلید، هیچ کلیدی به عنوان BACK وجود ندارد اما می توانید از کلید Back کناره سمت چپ گوشی به این منظور استفاده کنید.

منبعhttp://www.irplaces.com

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام

برنامه و بازیهای غیر جاوا برای P990‌ گیر میاد‌ راحت ؟

کار کردن باهاش راحته ؟

بهزاد جان:(( من تا چند روز پيش p990 داشتم اينجا مشهد تقريبا خز شده و از نظر نرم افزاري بهترين اسمارت فون;) باگ نرم افزاري زياد داره مگر تاريخ توليد از مارچ به بعد باشه قديمي ها با آپديت هم رفع نميشه;) برنامه جاوا هم زياد داره n73 me حدود 1 ماه پيش داشتم شديدا خز در خز:-" اما سيمباين ورژن 3 فوق العاده داره دوربين p990 از نظر من كيفيتش بالاتره چون 30 فرم در ثانيه فيلم ميگيره اما n73 20فرم در ثانيه در حال حاضر تو سوني ها الان w900 فوق العاده هست كه بسيار كم ياب الانم به اميد خدا اگه هوس نياد سراغم w900 دارم:love: ;)

من تا 2 روز پیش به راحتی با ایرانسل به اینترنت متصل میشدم از 2 روز پیش وقتی میخام برم اینترنت وقتی Dial رو میزم بعد از چند ثانیه ارور 734 و میگه
734 . پروتكل كنترل لينك Ppp خاتمه يافته است
جواد جون مدلشو دوست نداري بگي چون SE و NOKIA بودنش فرق ميكنه;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خب با توجه به اینکه الان N73 خیلی خیلی گرون شده و توی علاالدین 570-80 قیمت میدن، و با توجه به اینکه من P990 با قیمت خوب سراغ دارم، خریدن P990 به صرفه هست ؟

یا صبر کنم تا N73 ارزون بشه (‌که معلوم نیست کی بشه)‌ بهتره ؟

پ.ن:‌ امین اگه تا 10 مین دیگه یه جواب درست و حسابی ندی 3 روز بن می‌شی :biggrin1:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
خب با توجه به اینکه الان N73 خیلی خیلی گرون شده و توی علاالدین 570-80 قیمت میدن، و با توجه به اینکه من P990 با قیمت خوب سراغ دارم، خریدن P990 به صرفه هست ؟

پ.ن:‌ امین اگه تا 10 مین دیگه یه جواب درست و حسابی ندی 3 روز بن می‌شی :biggrin1:

من یکی از دوستای نزدیکم P990 داره ، گوشیه خوبیه .. یعنی واقعا چیزه درست حسابیه ولی مشکل خوش دست نبودن رو داره و کار باهاش یکمکی مشکله .. یعنی باهات را نمیاد زیاد ، صداشم یکم نسبت به گوشهایی که الآن داره عرضه میشه یکم ضایعه :biggrin1: ( یه نکته ! من دوستم P990 ـش بعد از یه مدت ریستارت میکرد خود به خود نمیدونم چرا ! البته رو یه مورد نمیشه نظر داد ) خلاصه این پیشنهادات من بود ... دوربینشم 2 مگا پیکسله یعنی ضعیفتر از n73 ...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوربینشم 2 مگا پیکسله یعنی ضعیفتر از n73 ..
حالا خوبه همین بالا نوشته 3.2 مگاپیکسل!
خیلی زوره آدم خط داشته باشه ولی گوشی درست و حسابی نداشته باشه!
حالا رنج قیمتم معلوم شد:
400-500
فقط هم سونی اریکسون! (دیگه بهم ثابت شده نوکیا هرچی باشه=خز!!)
دوستان یه مدد و یاری برسونن گوشیهای خوب! و کارآمد! (شکلش هم مهم نیست....)
باتشکر...

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
یکم کار کردم باهاش به نظر منم n73 خیلی خوش دستتره و کارباهاش راحتتره!!

شاید من باهاش مشکل داشتم ولی واسه ی من خیلی سخت بود;)

خز که نشده ولی n73 داره خز میشه..:biggrin1:

جا که میگیره ولی همش احساس میکنی رو پات یه قلمبه در اومده و اگه قدرت بدنیت خوب نباشه امکان چپ کردنت هست!!!!!!:)
با سلام فقط p990 ...اول اینکه گوشیهای سونی خز نمیشن دوم در صحبت دوربین ضعیفتر داره کنار هم بذار ببین و فقط نوکیا افت قیمت داره چون رفیقم داره و تند تند هنگ میکنه

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
w810i.... توی امضام هست دیگه!!
جواد جان چند راه داره ببين حل مبشه چون به ابن مشكل خيلي بر خوردم با اين راه حل ها درست ميشه;)
1:نصب كردن OPERA براي گوشي از سايت www.opera.com نرم افزار opera mini for mobil java رو دانلود كن با اين تست كن
2:گوشي رو رسيت فكتوري كن بعد تو تنظيمات اينترنت يك اكانت با نام Gprs بساز و تاييد كن باز هم تست كن
3:اگر باز هم نشد و براي همه سايت ها اين پيغام رو ميداد مشكل از خط يا سيستم ايرانسل براي شماره شماست و بايد با امور مشتركين تماس بگيري:(
موفق ميشي ميدونم:love:
البته جوابت رو برعكس دادم براي mobil عليرضا جان پايين توضيح داده...
من دوستم P990 ـش بعد از یه مدت ریستارت میکرد خود به خود نمیدونم چرا !
اين همون مشكل باگي كه گفتم و وقتي SEP990 ميخري بايد فريمورش از R1A7 به بعد باشه;)

من P990 رو پيشنهاد ميكنم آخه حداقل امكانات و صفحه نمايش فوق العاده اي داره;) مشهد الان 495000 اونجا هم قيمت همينطوري؟؟

آخرین ویرایش:

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Behzad

سلام
7165.gif
[ بعد از چند ماه اومدم يه پست بزنم
birgits_snill.gif
]

خوب ببين به طور کلی میخوای يه گوشی بگيری بين 520.000 - 580.000 ، من سعی میکنم تمامی موارد لازم پيرامون P990 و N73 رو بگم با توجه به استفاده ام از این 2
4628.gif

اول از همه میريم سر قيمت P990 و N73 ، به طور کلی P990 همچنان داره سير نزولی قيمت رو طی میکنه تا جايی که گويا با گارانتی متفرقه به 490.000 هم رسيده [ يعنی ارزونتر از P910 !! ] ولی به طور کلی با گارانتی سيتادل همچنان قيمت ش بالاست
126fs3281379.gif
و البته ایرافون P990 رو به قيمت 520.000 عرضه میکنه ، P990 کلا در 2 حالت عرضه میشه يکی با هندزفری بلوتوث يکی بدون اون (!) که بعضی فروشنده ها هندزفری رو جدا میفروشن يا کلا مبلغی کم میکنن و به خريدار نمیدن
251.gif
پارساتل هم تقريبا 525.000 عرضه میکنه این گوشی رو ، اما N73 همونطوری که میدونی بازار شديدا چپ & قيچی ای داره يعنی قيمتش دقيقا به همون روز [ حتی همون ساعت ] بستگی داره
ugly002.gif
، تقاضا ش بيش از حد زياد هست و به طور کلی از 475.000 تا 575.000 بهت قيمت میدن [ برای خود N73 نه مدل ME ]
به طور کلی الان پارساتل فکر میکنم 480.000 عرضه میکنه و ایرافون فنلاندی رو حدودا 560.000 میده
126fs3281498.gif
، جديدا چينی N73 هم گويا در بازار ديده شده ولی فکر نمیکنم هنوز همگير شده باشه ، خود من قبل از عيد يه N73 بدون گارانتی [ طبقه 5 Aladdin ] خريدم 480.000
frantic.gif
، الان هم بری همون طبقه پنج يا حتی داخل خود Aladdin فکر میکنم بدون گارانتی و البته سريال اصلی همون حدود قيمت پيدا کنی
kurby2.gif

اما حالا يه توضيحاتی پيرامونشون ، مشخصات کلی و اصلی گوشيهارو که میدونی ولی عملا اگر بخوای بدونی با خريد این 2 چه چيزی به دست میاری و تفاوت هاشون کجاست میشه گفت به این صورت
hiker.gif
:

مزايای P990 :

1: صفحه نمايش P990 اولين نکته ای هست که به چشم میاد ، يه صفحه نمايش با ابعاد بينظير و با کيفيت فوق العاده ، به طوری از کارکردن باهاش لذت میبری
birgits_snill.gif

2: کيبورد P990 ، کیبوردش واقعا راحت و قابل کرکردن هست و میشه گفت جنبه دکور رو نداره واقعا کار راه انداز و بينظير عمل میکنه
3: پخش Mp4 و Mp3 ، به طور کلی P990 فايلهای Mp4 [ تصويری مثل فيلم ، موزيک ويدو و .. ] رو اگر اصولی کانورت بشن [ که برنامه مخصوص ش هم موجوده ] عالی پخش میکنه ، مثل يک برليان ! چيزی در حد يک PPC و از نظر پخش موسيقی از هندزفری هم واقعا با کيفيت و قوی عمل میکنه
mornincoffee.gif

4: دوربين 2 مگاپيکسل واقعا عالی ، دوربين P990 چيزی فراتر از 2Mp هست به نظر من ، در نظر داشته باشه حين عکس برداری با در اختيار داشتن چنين صفحه نمايشی عکاسی + کيفيت در چه لولی قرار میگيره ، در کل P990 کار يک دوربين دستی همراه رو برات انجام میده
tooth.gif

5: پردازش مناسب بازيهای جاوا
mf_ymca.gif

6: سيستم عامل ش يعنی UIQ 3.0 ، حالا UIQ 3.0 کلی بحث داره و هم در قسمت مزايا و هم در قسمت معايب قرار میگيره ، به این دليل مزيت به حساب میاد که واقعا کار کردن باهاش لذت بخش هست
7: ساپورت A2DP داره برای استفاده از هندزفری بلوتوث مثل Ds970 که واقعا لذت بخش هست
4chsmu1.gif

معايب P990 :

1: بزرگترين عيبی که P990 داره [ عيبی که شايد 60 ، 70 درصد از کسانی که گوشی رو فروختن همين بوده ] اسپيکرش هست ، به طور کلی اسپيکر فوق العاده ضييفی داره [ نسبت به W ها و حتی نسبت به P910 ] ، البته این ضعف قدرت پخش باعث افت کيفيت نشده ، به طور کلی این رو بدون هر گوشی که الان دستت هست اسپيکرش بلندتر و قويتر از P990 خواهد بود !!
dancing1.gif

2: سيستم عامل ش ، حالا عيبی که UIQ 3.0 داره نبود برنامه ، بازيهای زياد هست ، چون خودم زياد دنبالش بودم میتونم دقيق نام ببرم به طور کلی و روی هم رفته [ فعلا ] بيش از 12 برنامه و 22 بازی نمیتونی داشته باشی روی UIQ 3.0 که مفيد باشن
eek7.gif
، حالا اگر خواستی لينک چند سايت رو میدم که توش دقيقا برنامه بازيهای UIQ 3.0 هست و چون خيلی کم هستند سری دستت میاد به چه صورته
23t06dg.gif
3: مشکلات پايداری P990 ، به طور کلی P990 در ورژنهای [ Firmware ] های اوليه ناپايداری شديدی داشت ، اما روز به روز Firmware های جديد عرضه میشن و مشکلات رو رفع میکنن و به طور کلی اگر P990 خريدی اولين کار Update کردن Firmware هست !
3110.gif

جمع بندی : خوب به این ترتيب تو با خريد P990 به چه چيزی میرسی !؟
hessam4.gif

پاسخ : يه گوشی شيک [ از نظر من ] که میتونه 1: نقش يک Mp4 Player بينظير رو برات ایفا کنه با پخش فايلهای تصويری 2: يک Mp3 Player خوب با هندزفری خودش يا خريد يک چيزی مثل Ds970 براش 3: يک اسمارت واقعی که کار رو هنگام فرستادن SMS راحت میکنه
pinkglassesf.gif
و اگر از خدماتی مثل Data يا GPRS استفاده کنی کار با P990 رو لذت بخش میکنه 4: يه دوربين عکس برداری واقعا مناسب جهت گرفتن عکس 5: يه سيستم عامل که رفته رفته داره کاملتر میشه و برنامه ، بازيهای بيشتری براش عرضه میشه
imslow.gif

اما حالا میريم سراغ N73 :
hippie4.gif

مزايا :

1: دوربين 3.2 مگاپيکسل واقعا خوب
square.gif

2: اسپيکر بينظير [ کلا من هميشه تست اسپيکر گوشيهای مختلف رو صورت میدادم ، هرگوشی که دستی در " اسپيکر " داره رو يا داشتم يا تست کردم اگر 5300 و 6233 رو در نظر نگيريم [ چون نداشتم ] میشه گفت N73 بلندترين اسپيکر رو داره
9.gif
يعنی از این نظر کمبودی نخواهی داشت
3: سيستم عامل سيمبين ش که برنامه بازيهای مخصوص خودش رو داره
smoking.gif

معايب :

1: يکی از بزرگترين معايب N73 به نظر من Joy-Stick ش هست ، به طور کلی Joy-Stick که N73\ داره کمی بيش از حد بلند هست در نتيجه با کار طولانی مدت و يا بد کار کردن [ کشتی گرفتن
kar.gif
] میشکنه ، چند مورد N73 که Joy-Stick نداشتن رو هم من ديدم
2: سرعت N73 با استفاده از مموريهای ارزون زياد جالب نيست ، به طور مثال 1 گيگ کينگستون تقلبی که روش هست اگر بخوای SMS هات رو بخونی واقعا منصرف میشی
279.gif

3: کيپد ش کلا يجوری هست ، به نظر من زياد لذت بخش نيست
wha[1].gif

نتيجه گيری : با خريد N73 به چه چيزی میرسيم !؟
پاسخ : يه گوشی که بهمون 1: دوربين 3.2 واقعا خوبی میده که کار يک دوربين ديجيتال کوچيک رو هم انجام میده 2: يه اسپيکر فوق العاده قوی بهمون میده و البته کيفيت نسبتا خوبی هم از هندزفری میده 3: يه سيستم عامل جهت بازيها و برنامه های خاص خودش رو بهمون میده

کلا اینا تجربيات استفاده من بود ، حالا اگر موضوع ، گوشی ، سوال چيزه ديگری بود مطرح کن
این پست به جبران این چند ماه
bliss.gif

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
734 . پروتكل كنترل لينك Ppp خاتمه يافته است .

این مشکل از چیه؟؟؟ حالا من با browser خود گوشی میتونم برم ولی با PC نمیشه! مشکل از کجاست؟

شما ديگه نمیتونی به روش قبلی وصل بشی ، Access Point ایرانسل عوض شده و کلا بايد برای هر کيلوبايت 3 تومان بدی !
4628.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر