موبايل!

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
خدمت شما دوست عزيز UPDATE K750I

1- گوشي رو به طور كامل شارژ كنيد. براي اين كار به حدود 20% باتري نيازه ولي تا حالا كار از محكم كاري عيب نكرده.
2- درايورهاي زير رو دانلود كنيد. اون ها رو unZip كنيد و مسير رو به خاطر بسپريد.
K750_USB_Drivers.zip

D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver.zip

3- اگه قبلا چيزي مربوط به گوشي (اعم از نرم افزار و درايو) نصب کرديد اون رو unInstall کنيد. (براي اطمينان)
4- گوشي رو خاموش كنيد. كابل USB رو تنها به کامپيوتر (و نه به گوشي) وصل کنيد. دکمه C بر روي گوشي رو پايين نگه داشته و در همون حين كابل USB رو به گوشي وصل كنين. تا روشن شدن گوشي دكمه C رو فشرده نگه داريد. پس از روشن شدن، سيستم براي نصب Decive جديد از شما كسب تكليف مي كنه. از طريق محتويات دايركتوري K750_USB_Drivers مراحل نصب رو كامل كنيد.

5- كابل رو از گوشي جدا كرده و مجددا وصل كنيد. اين بار هم سيستم از شما براي نصب وسيله جديد سئوال مي كنه. از طريق محتويات فولدر D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver مراحل نصب رو تكميل كنيد.
6- نرم افزار PC Suit رو از دورن CD همراه گوشي به طور کامل نصب کنيد.
7- به آدرس زير رفته و مراحل دانلود و نصب رو ادامه بديد:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp...ps1_1&pid=10242

7-1- پس از انتخاب عبارت Get started Now. گزينه Automatic verification mode رو انتخاب کنيد. تمام گزينه هاي مربوط به صفحه به بعد رو انتخاب و به صفحه بعدش بريد. پيغامي از شما در مورد اجازه اجرا و دسترسي اپلت هاي جاوا سئوال مي کنه. اجازه دسترسي بديد. پس از تاييد آخرين نسخه نرم افزار Sony Ericsson Update Service(SEUS) شروع به نصب مي کنه. پنجره مرورگر رو تا انتهاي کار نبنديد.

7-2- پس از پايان دانلود فايل که نسخه آخر اون (1.19) حدود 18 مگابايته اون رو نصب کنيد. بازم پنجره مرورگر رو تا انتهاي کار نبنديد.

7-3- پس از نصب، مرورگر نسخه SEUS رو چک مي کنه و پس از اون از شما مي خواد که تمام برنامه ها ي ديگه رو ببنيد (محض احتياط) و چک کنيد که گوشي روشن و به سيستم متصل ـه. بعد از تاييد مرحله بعد که دانلود فايل مربوط به Firmware ـه آغاز ميشه. نرم افزار مربوط به SEUS که تازه نصب کرديد باز ميشه و دانلود نهايي رو شروع مي کنه. اين مرحله با خطوط تلفن حدود يک و نيم ساعت و با خطوط broadband حدود 10 تا 20 دقيقه طول ميکشه. بازم پنجره مرورگر رو نبنديد.

7-4- بعد از پايان دانلود مرحله نهايي که همون نصب update ـه شروع ميشه که اين مرحله حدود 10 دقيقه طول ميکشه.

7-5- گوش رو خاموش کرده، از کابل جدا کنيد و دوباره روشن اش کنيد. اين بار زمان بيشتري طول مي کشه تا گوشي روشن بشه. از گوشي به روز خود لذت ببريد.

چند توصيه:

- اگر از خطوط تلفن استفاده مي کنيد و ISP شما در ساعات 12 ظهر و 12 شب ارتباط شما رو قطع مي کنه (نمي دونم چرا ولي هنوز بعضي شرکت ها اين کار رو مي کنن) اين کار رو موکول به ساعتي بکنيد که مشکلي به وجود نياد. در بدترين حالت شما به 3 ساعت زمان نياز داريد. پس 9 صبح و 9 شب به بعد زمان مناسبي براي اين کار نيست.
- قبل از شروع کار از تمام اطلاعات روي گوشي يه BackUp بگيريد. بازم کار از محکم کاري چي؟ .... عيب نمي کنه.
- تحت هيچ شرايط اعتماد به نفس تون رو از دست نديد و پنجره مرورگر رو هم نبنديد.
- و بالاخره هميشه نسخه کاملي از Java Virtual Machine روي سيستم تون نصب داشته باشد.
پايان

در ضمن دوست عزيز اون فايل ها داخل سي دي k750 هست نصب كن و نكته مهم اينكه بعد از آپديت احتمال 80% اگر گوشي شما سريال اصلي نباشد به اصطلاح CHANGE باشد گوشي شما از حالت رجيستر شبكه خارج ميشود و فقط با باكس فلش SE TOOLS چنج ميشود پس قبل از آپديت به سريال اصلي بودن خود توجه كنيد ممنونم Rezaigi2004;) :love:

;) ;) ;)

سلام
دوست من گوشی من چنج هست حالا چی کار کنم اپدیت نکنم
ممنون

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
خب اینم عکسای W880 !! گوشی فوق العاده شیکه ! یعنی اگه 2 روز دستتون باشه یه 10 -20 تا دختر میان شمارتونو میگیرن ازتون :biggrin1: طراحی جالب و نازک ..

gsmarena_ofic001.jpg

gsmarena_ofic002.jpg
gsmarena_ofic005.jpg

Main features

* Ultra slim design (9.4 mm thin)
* 2 megapixel camera
* Memory card slot with hot swap functionality
* 3G support with video calls
* Walkman 2.0 music player
* Bluetooth 2.0 with A2DP stereo audio profile
* Multi-tasking support
* TrackID music service
* 1GB Memory Stick Micro M2 included in the package
* Included headset has a standard 3.5 mm audio adapter

Main disadvantages

* No FM radio
* No Infrared port
* Camera has no autofocus
* No EDGE
* Records video in ancient QCIF (176 x 144 pixels) resolution only

More Info :

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w880-review-127.php

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
پیمان(علی):biggrin1: قیمتش چنده؟!
خودت گرفتی دستت؟! من که اصلا خوشم نیومد:)

آره خو !! گرفتم دستم که میگم ! قیمتش اینجا 1900 درهمه ( شاید ارزونتر هم پیدا شه ) یعنی تقریبا 440 تمن اینا :biggrin1: نه گوشیی جالبیه ! در ضمن شما که میگی W810 قشنگتره ! خب W810 الآن بشدت دوران خز بودن رو میگزرونه ، یعنی آدم گوشی که 2 روز اومده تو بازار رو ول کنه و اونو بگیره ، تاز طراحی W810 دیگه خسته کننده شده ، کلا این گوشی خیلی ظریفه و خشگل و خوش استیل و خوش هیکل و ناز و اااااااااا :biggrin1: و خوبیش اینه که تا حالا زیاد ازش نخریدن یعنی اگه داشته باشیدش بشدت انگشت نماست :biggrin1:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
شما کلا گوشی رو به چشم گوشی نمیبینی به چشم .....:biggrin1:
این خز بودن هنوز همچین سراغ w810 نرفته فعلا w750 و w800 خز هستن فعلا فقط تو کف devil my cry هستم که قراره برای موبایل بیاد چه حالی میده

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
N73

با سلام خدمت دوستان و خوره های گوشی و ... بچه ها من یک گوشی نوکیا N73 معمولی دارم
و 465 تومان خریدم میخواستم بدونم درسته که N73 موزیک ادیتیشن نزدیک به 100 تومن از معمولی گرونتره؟؟:eek: :eek: و اینکه ارزش داره گوشیمو با N73 موزیک ادیتیشن عوض کنم؟:confused: با توجه به اینکه مدل معمولی رو میشه به موزیم ادیتیشن تبدیل کرد;) البته اینم میدونم که لوازم جانبی مدل موزیک بیشتره اما میخواستم بدونم به جز لوازم دیگه چه فرقی دارن؟ و کلا" می ارزه عوض کنم یا نه
توضیح بدید ممنون میشم:cheesygri :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر