موبايل!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوستان من حدود 300 تومن بودجه دارم...
چی پیشنهاد میکنید (و گوشی هم در حال حاضر ندارم!!)
خیلی فوری به عنوان یک دوست جواب بدین!
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
از گوشيت چه انتظار هايی داری??
ایول سرعت!
هیچی....
موزیک پلیر مناسب
رابط کاربری سریع،امکانات ارتباطی،دوربین ساده، حافظه قابل تعویض
و چون اینارو همه موبایلها دارن خزیسم و زیبایی رو هم اضافه کنین.
در در جه اول Se
بعد نوکیا و موتورولا

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
ایول سرعت!
هیچی....
موزیک پلیر مناسب
و چون اینارو همه موبایلها دارن خزیسم و زیبایی رو هم اضافه کنین.
در در جه اول Se
بعد نوکیا و موتورولا
ببخشید تو کار بزرکان دخالت می کنم ولی گفتم اگه نظر بدم ضرر نداره.
من از SE
p990رو پیشنهاد می کنم.(که ابته شدیدا خز شده)و همچنین w950 که شیراز حدود 300 تومنه ولی متاسفانه دوربین نداره.
و از نوکیا n73 و n80 و همچنین 5700 رو پیشنهاد می دم.
ببخشید برا شما مهمه که موبایلتوتن سیستم عامل sybian داشته باشه یه اگه java هم باشه اشکالی نداره؟
چون گفتید حدود 300 تومن من اینایی که پیشنهاد دادم همین حدوداست 50تومن بالاتر حدودا.

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
آقا رضا اون کاری که گفتین رو کردم. دمتون گرم sms های فارسی خونده میشن. :love:

فقط 4 تا مورد :
+ فونت انگلیسی گوشی تغییر کرد و یه مقدار ریز تر شد . ( که مشکل چندانی نیست اتفاقا ظریف تر و قشنگ تره! )
+ دکمه های کیبرد انگلیسی بعضی هاشون بجای علایم روشون ، یه خط تیره نشون میداد. مثلا Enter و BackSpace
+ نمیشه کاری کرد که این کیبرد از زیره همون کیبرد مجازی خود ِ گوشی قابل دسترسی باشه ؟
+ نمیتونه فونت فارسی رو وقتی بنویسیم بخونه !؟!؟ :biggrin1: (این دیگه تابلوئه نمیشه! )

خواهش میکنم کاری نکردم منم اینجام 100 تا بپرس
نرم افزار توی پیوست رو رو گوشی نصب کن تاریخ گوشی رو اگه پیغام داد تغییر بده بعد سرعت اجرایی گوشیت به طور قطع 3 برابر میشه

:eek:

مثل اینکه یادتون رفت نرم افزار رو پیوست کنید !

اما برای اون مشکل بالا باید فرمتی رو که روی p990 میریزی ریزولیشن زیر 320 باشه و فرم رت 15 همچنین تایم حداکثر 4 دقیقه و فقط با total عمل کانورت رو انجام بده

موقع کانورت ، خروجی رو همیشه میذارم MP4 for iPod چون خودش 320*240 هستش.
ولی فریم رو نمیذاشتم روی 15. فریم فکر کنم روی 30 یا 29 بود . بعضی از فایل هایی هم که خونده میشدن فریمشون فکر کنم 29 بود. جدا یعنی بالاتر از 15 فریم ساپورت نمیشه؟
تایم 4 دقیقه هم که دیگه خیلی سِتَمه :eek:

نمیشه با نصب پلیر یا انجام کار خاصی این مشکل 15 فریم و 4 دقیقه رو برطرف کرد؟

خواهش میکنم کاری نکردم منم اینجام 100 تا بپرس
:biggrin1:
حتما ! شما فقط امر بفرمایید من سوال زیاد دارم بپرسم ! :biggrin1: :blushing:

+ نمیشه کاری کرد که مثل w850 توی همون لیست ویدئو ها که میریم، preview هم نشون بده ؟ اگه منظورم رو نرسوندم بگید کامل تر توضیح بدم .

+ نرم مشابه paint نیست که مثلا روی صفحه نقاشی کنیم و سیو کنیم ؟ ( میدونم میشه یه صفحه سفید ذخیره کرد و با استفاده از نرم افزار ویرایشگر اینطوری کار رو راه انداخت . ولی دنبال یه نرم افزار ِ قوی تر میگردم. مثلا چند تا قلمو و رنگ و اسپری و اینا (مثل paint ِ ویندوز ) )

+ آها راستی یه سوال اساسی ! بازیهای مخصوص p990 که تمام صفحه اند. حالا مثلا بازی Worms ـش رو مثال میزنم.
وقتی در گوشی بسته باشه که یکسری گزینه ها و نمایشگر سلامتی و جهت باد و زمان و . . . میرن زیره دره گوشی و غیر قابل خوندن میشن.
از طرفی اگر در باز باشه خیلی کار ها نمیشه کرد . مثلا اگر در بسته باشه با زدن 1 میتونید دوربین رو حرکت بدید. ولی اگر در باز باشه باید اول Alt رو بزنیم و بعد 1 که خوب سرعت عمل رو میگیره !
اکثرا بازی ها اینجورین. مثلا street basketbal هم اینطوری خیلی اذیت میکرد اصلا نمیشد بازی کنی.
خوب مشکل از گوشیمه ؟ یا سازنده بازی ؟ یا خودم ؟! :biggrin1:

خیلی ممنون از اینکه وقتتون رو میذارید و جواب میدید

پ.ن. ممد تو هم p990 بگیر !

بای

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
نه...990 بهیچوجه....تجربه Psp بهم نشون داده...خز هم شده دیگه!!!
آقا W850 چطوره؟؟؟
گوشی خوبیه.ایرادی که داره اینه که دوربینش autofocus نداره.اینم لینک reviewیgsmarena از این گوشی.
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w850-review-114.php
بخشید من این قیسمت صحبتتون رو نفهمیدم تجربه psp چیو به شما نشون داده.
p990گوشی به شدت قویه و امکانات خیلی زیادی داره که نسبت به قیمتش خیلی عالیه.فقط تنها ایرادش همین خز شدنشه.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
گوشی خوبیه.ایرادی که داره اینه که دوربینش autofocus نداره.اینم لینک reviewیgsmarena از این گوشی.
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w850-review-114.php
بخشید من این قیسمت صحبتتون رو نفهمیدم تجربه psp چیو به شما نشون داده.
p990گوشی به شدت قویه و امکانات خیلی زیادی داره که نسبت به قیمتش خیلی عالیه.فقط تنها ایرادش همین خز شدنشه.
البته من هم اينجا نظر خودم رو ميگم .
p990 رو حالا دست هر ننه قمري ميبيني . بيشتر به خاطر مانيتورش مي رن مي خرن وگرنه به هر كدومشون بگي آقا چند درصد از امكانات گوشيتو فقط مي توني نام ببري مي گه درصد يعني چه ؟ در ضمن صداي چنداني هم نداره و دوربينش هم كيفيت نداره . (اينو هر كي خريده بعدش ازش ابراز نارضايتي كرده)

من به شما با اين خصوصياتي كه ميگين w850 رو پيشنهاد مي دم . نداشتن autofucas اصلا و ابدا به كيفيت عكسش لطمه اي نمي زنه . من خودم الان w850 دارم .
از تمامي امكاناتاش راضيم و خداييش هيچ چيز كم و كسر نداره .
مديا پلير عالي و كيفيت صداي بالا و در عين حال شفاف
مونيتور با كيفيت بالا
دوربين دو مگاپيكسل با كيفيت بالا
و خلاصه هر چي كه مي خواستم داخلش داره . مديريت خوب فايل ها و call ها و sms ها .
spy call هم خودش داره .
من به شما اين رو پيشنهاد ميدم كه الان قيمت روزش با گارانتي اصلي 325 تومان و گارانتي متفرقه حدود 290 تا 300 و بدون گارانتي هم 280 تومانه .

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
كسي يه بلك ليست برا w850 سراغ داره ؟

بلک ليست برای جاوا وجود نداره
موزیک پلیر مناسب

خوب دوستان بالا جوابت رو دادن.شما با توجه به چيز هايی که مد نظرتون هست چند تا انتخاب داريد p990 , w850 , 5700 nokia ,w880 ,w950
p990رو که خودتون رد ميکنيد.
فرق w850 & w880 اينه که w880 اتوفوکوس هم داره و خوب يه گوشی خيلی باريک هستش

اگر از دوربين بگزريد بهترين انتخاب ميتونه w950 باشه که از اين نظر بهترين موزیک پلير با 4 گيگ حافظه هستش

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
آقا رضا الان خوده شما w950 و p1 رو به چه قيمتی ميديد؟؟

w950=460000
p1=TBA

سلام من N73 music edition دارم پک فارسی نداره.از کجا باید دانلود کنم؟؟

نه اصلا و ابدا نداره!
اما از مدل هاب جدبد سری N از این پس با فارسی فابریک وارد یشن از جمله N76 , N95 , N77

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر