معرفی و گفتگو درباره بازیهای قدیمی (Retro) (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

محبوب ترین کنسول خانگی کلاسیک

• Atari 2600

• NES

• Sega Genesis

• Super Nintendo

• Sega Saturn

• Playstation 1

• Nintendo 64

• Dreamcast

• Playstation 2

• Gamecube

• XBOX

Results are only viewable after voting.
aGpqnL5_460s.jpg

حقیقت :D

در ادامه از پست های رابین ویلیامزی ، اینجا ایشون درحال بازی ground zero texas هستن با کنسول سگا سی دی.

1C95BA4A-8E88-463F-A74F-E077D4EE1414.jpeg

انگار مثلا رفته مثل ادم بالغ با زنش مهمونی بعد تو اتاق بچه ها کنسول پیدا کرده بیخیال بقیه مهمونها شده نشسته مثل بچه ها داره بازی میکنه.

لذتی که این بازی و دیدن intro اون داشت به همراه لذت رفتن ایران به جام جهانی بعد از سالها واقعا وصف نشدنی بود. همینجوری این ویدیو رو دیدم و گفتم باهاتون به اشتراک بذارم به یاد خاطرات گذشته

بازی Burn : Cycle
این بازی تو سبک cyberpunk هست
از سوررئالیسم ( فرا واقع گرایانه ) استفاده شده
و از سبک ها اشاره کلیک و ادونچر تو بازی استفاده شده

این بازی 1994 برای pc یعنی ویندوز و mac os و کنسول philips cdi عرضه شد
باری full motion video هست

img_20220222_200632_694_vntq.jpg

Burn Cycle (stylized as Burn:Cycle) is a 1994 surrealist cyberpunk point-and-click adventure video game for the CD-i that incorporates full motion video. The game's star, Sol Cutter, is a computer hacker and small-time data thief whose latest steal at the beginning of the game comes with a nasty sting. The Burn Cycle virus has been implanted in his head and has given him a two-hour real-time deadline to find a cure before his brain deteriorates completely. The player must guide Sol out of Softech and into the Televerse in order to find his cure. Various obstacles and games stand in his way, and there is the overarching realisation that Burn Cycle has been planted by someone with malicious intent. Finding this within the time limit completes the game.

burn2_(3)_5pdj.jpg

bc-cover-copy-c_dfet.jpg

آخرین ویرایش:
نه بازی نکردم😁

Crt نسل آخر قدیم که کاملاً فلترون با بهترین کیفیت تصویر و صدای دالبی و hd tv بودن
چه شود😎😍
خودم داشتم
پشتش نوشته بود 1080i اگر درست یادم باشه و اشتباه نکنم

گفتم نسل آخر قدیم چون crt هنوز تولید میشه
با بهترین کیفیت و پورت hdmi
اما ایران نمیاد
خودت هم بخوای بیاری یه قیمت وحشتناکی پیدا می‌کنه 😁
اتفاقا فلترون نمی پسندم :D فقط اون قدیمی قلمبه‌ها با ورودی AV :-" مخصوصا پارس 😍
1652458938284.png

نمیدونم این بازی رو یادتون میاد یا نه :D

اون روزا که تازه کامپیوتر خریده بودیم خیلی اینو بازی میکردم

بازی روی CRT کلا چیز دیگه ای هست. به زودی باید یه TV دست و پا کنم :-"

من خودم حس میکنم بازی های رترو روی کنسول های قدیمی با این تی وی های crt کیفیت خیلی بهتری داشتن. الان GOW را دارم میرم روی PS4 اون حس (گرافیکی) روی TV قدیمی را نمیده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or