معرفی و گفتگو درباره بازیهای قدیمی (Retro) (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

محبوب ترین کنسول خانگی کلاسیک

• Atari 2600

• NES

• Sega Genesis

• Super Nintendo

• Sega Saturn

• Playstation 1

• Nintendo 64

• Dreamcast

• Playstation 2

• Gamecube

• XBOX

Results are only viewable after voting.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پست اول تاپیک رو بعد از مدت‌ها به روز کردم. نحوه استفاده از سیستم اچیومنت برای بازی‌های رترو رو به پست اول اضافه کردم + لینک دانلود امولاتورهای مخصوص برای گرفتن اچیومنت‌ها

دوستانی که در سایت ثبت‌نام کردن آیدی بدن که همه رترو بازها همدیگه رو ادد کنیم :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
98408-wwf-wrestlemania-genesis-front-cover.jpg

احتمالا همه این بازی رو یادشون هست. فوق العاده بود مخصوصا وقتی با Undertaker بازی میکردی :D تیم Midway بازی رو ساخته بود. یادم میاد روی سگا هر روز این بازی رو دو نفری بازی میکردم. خیلی کیف داشت :D

214547-wwf-wrestlemania-genesis-screenshot-undertaker-punishes-bret.gif
214540-wwf-wrestlemania-genesis-screenshot-only-eight-wrestlers-are.gif

Vortex 777

کاربر سایت
Feb 15, 2020
28
امروز از سر بي حوصلگى گيتار برقيم رو برداشتم همينطورى شروع كردم به زدن تا به يه چيز مشخصى برسم مثلا! تا اينكه ديدم دارم يچيز اشنايى ميزنم:D با خودم گفتم اى خدا اينو كجا شنيدم يهو انگار مثل برق اومد تو ذهنم كه اقا اين چيزى كه دارم ميزنم چيزى شبيه اهنگ منوى بازى بازى Rock and Roll racing عه ( البته كه سرچ كردم تا اسمش درست يادم اومد:D)، خيلى حس جالبى بود:D.
Rock%20n'%20Roll%20Racing%20(U).png

اين از اون نوستاليژى هاستا برام:D.
Rock%20n'%20Roll%20Racing%20(U).png

پ.ن: اسم اهنگش هم Bad to the Bone هست.
پ.ن: اين لينك اهنگش خواستيد ، اهنگ هاى بيشتر بازى هم تو اين سايت هست
04 Bad To The Bone.mp3 MP3 - Rock n Roll Racing OST - Download Rock n Roll Racing Soundtracks for FREE!
این آهنگ دهه 70ـی از George Thorogood and the Destroyers جزء مشاهیر دنیای راک اند روله. توی فیلم ترمیناتور2 وقتی آرنولد از اون بار میاد بیرون و سوار موتورسیکلت هارلی دیویدسن میشه میزنه! از 20 سال پیش همیشه دوست داشتم ورژن کامل این آهنگو بشنوم دمت گرم. :D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
پست اول تاپیک رو بعد از مدت‌ها به روز کردم. نحوه استفاده از سیستم اچیومنت برای بازی‌های رترو رو به پست اول اضافه کردم + لینک دانلود امولاتورهای مخصوص برای گرفتن اچیومنت‌ها

دوستانی که در سایت ثبت‌نام کردن آیدی بدن که همه رترو بازها همدیگه رو ادد کنیم :D
اد کن وقت کنم اولین بازی ماریو ورلد رو میرم.. hightimes360

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دیروز تولد ٢٠ سالگی یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود! در عجبم کسی ازش صحبتی نکرده :D
بازی spiderman که این تبلیغش رو مربوط به همون دورانه ببینید و غرق در نوستالژی بشید :D
خیلی ماندگار و خفن بود این بازی.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دیروز تولد ٢٠ سالگی یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود! در عجبم کسی ازش صحبتی نکرده :D
بازی spiderman که این تبلیغش رو مربوط به همون دورانه ببینید و غرق در نوستالژی بشید :D
خیلی ماندگار و خفن بود این بازی.
یه نسخه بود که زیر بغلش تار بسته بود و باس آخرشم الکترو بود، اونم بازی ماندگاریه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر