معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
پس خوب شد پیچوندمش /:) پیکش اومد دمه در بهش گفتم از اینجا رفتیم :cheesygri . اینایی که Gross میده 25 تومن خوبه ؟ کسی خریده ؟
همون real هست دیگه که همون میده 25
خیلی هم خوبه با اوریجنال مایکروسافتش هم زیاد فرق نمیکنه!

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
بچه ها يه تعمير گاه خوب سراغ داريد
كنسول من خراب شده و به ملكوت اعلا پيوسته .كنسول من UCبود با ترانس وصل ميشد
يكي از اقوام ....(هر چي فحشه برسه بهش ) بدون ترانس زد دستگاه مرد :(
تو رو خدا كمك كنيد بردم پشت شهر داري طبقه زير زمبن اي ن پاساژ بزرگه
ميگه 200تا 250 خر جشه
يارو ميگه دستگا ه هتو با يك coreدر حد نو تاق ميزنم
يا يه پولي بده (200 تومانبده) يه asia/j ببر .
شما يا يك فروشگاه به من معرفي كنيد ؟
يا بگيد دستگاهمو تعمير كنم يا با j و مقداري پول تعويض كنم؟
تو رو خدا كمكم كنيد فقط فوري

داش منم همین بلا سرم اومد, فروشگاه تقی زاده تو همون زیر زمین پاساژ لباف تعمیر میکنه با 10 تومن ناقابل(فقط ترانست چند تا مقاومت و ایناش ترکیده!) ولی من ریسک نکردم ترانس تعمیری اونجا رو بزنم به دستگاه واسه همین از همونجا 1 آدابتور 110 گرفتم 32 تومن! آداپتوراش ماله دستگاهاییه که 3 چراغ شدن so اصله اصله!

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
من می دونم چرا یگانه elite رو اینقدر ارزون می ده
چندتا احتمال وجود داره
1-الایت های سوخته رو می خره و این قیمت می ده!:)
2-به محض اینکه خاصی دستگاه رو بخری می گه ((اشتباهی شده قیمت این دستگاه یک میلیونه!)):)
3-ps3 های 20 گیگ رو به جای الایت می فروشه پشت 20 هم یک ((1)) می زاره!!:)
4-این اخری که احتمالشم خیلی زیاده اینه که دستگاههای premium رو رنگ می کنه و به جای الایت می فروشه!!!:laughing:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آقا این یگانه فروشگاهش کجاس؟
خوب شما که میدونید این اینقدر کل.شه خوب برید آقا قرار بزارید یه شکایت خوشگل کنید در مغازشو پلمپ کنن دل هممونم خنک میشه:laughing:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
آقا این یگانه فروشگاهش کجاس؟
خوب شما که میدونید این اینقدر کل.شه خوب برید آقا قرار بزارید یه شکایت خوشگل کنید در مغازشو پلمپ کنن دل هممونم خنک میشه:laughing:

بابا خدارو خوش مياد مردم رو از نون درآوردن ميندازيد بابا بزاريد كارشو بكنه اين كارهايي هم كه ميكنه فعلا دودش به چشم خودش رفته چون وقتي الان صحبت از يگانه ميشه همه ميگن اصلا حرفشو نزن بنظر من اين براي يگانه از صد تا شكايت و اين جور حرفها بدتره
موفق باشيد

civilization

کاربر سایت
Feb 16, 2007
32
سلام

آقا یک فروشگاه درست و حسابی تو اصفهان معرفی کنید؟ میخوام یه دونه core بخرم. به نظر شما قیمت nextgen 320000 خوبه؟ بهتر نیست از طریق پست از تهران بخرم؟ این همه در این مورد بحث کردید بالاخره کدوم فروشگاه مطمین و با انصاف است؟:confused::confused::confused:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
به خدا اين فروشگاها هركدومشون يه جوري اوسمون كردن(با عرض معذرت از كسايي كه بهشون برخورد كرد!) فكر مي كنن با يه مشت بچه آب نبات بدست طرفن!!!

من امروز كل كرجو گشتم اصلا نمي دونستن XBOX چيه چه برسه XBOX 360;)

بعد دربست گرفتم اومدم توپخونه.راستش رو بخواييد ايناهم بدتر از كرجي ها بودن چون اونا نمي دونستن ولي اينا فكر مي كردن كه مي دونن ولي اينا هم خودشون نمي دونستن كه من مي دونم نمي دونن:cheesygri

خلاصه اينجاهم كلي گشتم تا به بازيرايانه رسيدم كه اصلا نداشت(بازي 360 رو مي گم) رفتم پيش فتحي مغازشو كه ديدم فكر كردم كارگاه اهنگريه! ولي نه بچه خوبيه...لهجيه با حاليم داره ولي نامرد COJ رو جاي THE DARKNESS رنگ كرد انداخت بهم اومدم خونه هنوزم باورم نمي شه با همچين افرادي طرفيم!

پيش شادي هم رفتم ولي قاطي كردم نزديك بود با كله برم تو سر سه چهار تا سرتقي كه اونجا نشسته بودن خيلي پرو بودن.دفعه بعد حالشونو ميگيرم.:biggrin1:

ولي بغل دست شادي يه مغازه بود كه بنظر مي يومد نسبت به بقيه هم معلوماتش بيشتره وهم مغازش فقط مخصوص بازي هاي 360 بود ولي من خريت كردم از فتحي خريدم.راستي اون تپله كي بود اونجا...خيلي باحال بود:)

لپ كلام همشون يه *****(هرجور راحتيد پرش كنيد) فقط حواستون جمع باشه كه زياد بهشون رو نديد و زياد به چرندياتشون گوش نديد نمونش اين بود كه يكي از مغازه دارا به من گفت(مثلا سي دياي من اصل مالزي ولي براي فلاني چينيه مالزيه دستگاهتو خراب مي كنه به خاطر همينه كه من مي دم 8 تومن اون مي ده 6 تومن:-":cheesygri)خنده داره نه؟!كار خودتون رو بكنيد اينقدرم نگيد فلاني خوبه فلاني بده چون هركدومشون يه جور شيشه خورده دارن.تنها چيزي كه ندارن احتمالا وجدانه.

خوب اين مطالبو براي كسايي گفتم كه مي خوان از توپخونه خريد كنن.حواستون جمع باشه.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بچه ها جونه من سریع ادرسه هرچی مغازه تو اصفهان بلدینو بدین
دمتون گرم

همشهری عزیز تو اصفهان مغازه ی خوبی واسه خرید X360 پیدا نمیشه . یعنی اصلا نرو دنبالش چون همشون گرون فروش و بی انصاف هسن مخصوصا پاسکال تو مجتمع پارک :cool:
شما اگه میخوای X360 بخری یا از اقا هومن بخر یا از NextGen . (از طریق پست)
این 2 جا بهرین جاها و مطمئن ترین جاها واسه خرید X360 هسن (تو کل ایران) ;)
چه از نظر سلامت و چه از نظر قیمت کنسول :love:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر