معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من نميدونم که کيا اين فروشگاه رو بزرگ کردن و اين همه اسمشو تو دهن اينو اون انداختن که اينجا مطمئن هست و همه جنس های ما اصل هست و اين حرفا......
چرا واقعاً؟؟؟!!!!!!
دوستان اينا همه سرشون تو يه آخور هست و همشون سر و ته عوضی هستن......پس چرا بيخد ميخواين خيال خودتون رو با اينکه اينجا بپرسين که کجا خوبه و بقيه هم بگن اينجا راحت کنيين؟
شما در مورد چيزی که ميخواين بخرين يکم تحقيق کنين....از چند نفر در مورد اصل و فرع آن بپرسيد و بعد اگر که تحقيقتان درست باشد اگر از بقالی هم بخريد مطمئن هست.....

• Like
Reactions: bardia67m

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
من نميدونم که کيا اين فروشگاه رو بزرگ کردن و اين همه اسمشو تو دهن اينو اون انداختن که اينجا مطمئن هست و همه جنس های ما اصل هست و اين حرفا......
چرا واقعاً؟؟؟!!!!!!
دوستان اينا همه سرشون تو يه آخور هست و همشون سر و ته عوضی هستن......پس چرا بيخد ميخواين خيال خودتون رو با اينکه اينجا بپرسين که کجا خوبه و بقيه هم بگن اينجا راحت کنيين؟
شما در مورد چيزی که ميخواين بخرين يکم تحقيق کنين....از چند نفر در مورد اصل و فرع آن بپرسيد و بعد اگر که تحقيقتان درست باشد اگر از بقالی هم بخريد مطمئن هست.....
منم موافق نیستم فروشگاهی بزرگ بشه و اینا ولی همین که بدونم چند نفر از فلان جا خرید کردن و راضی بودن خوب یه حس اعتماد میده که از اون خرید کنه آدم وگر نه اینو همه میدونن که یه جنسی که وارد میشه همه همونو دارن...

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
کسی فروشگاهی رو نمی شناسه که بازی اوریجینال xbox داشته باشه؟
یا حدالقل سفارش بگیره بیاره؟
بازی های کینکت رو می خوام.

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام میخوام یه آرکید بگیرم.تو پایتخت یه جا آدم حسابی و کلاهبرندار میشه معرفی کنین.اگه میشه زود جواب بدین.

استریو کنج که 2 شعبه داره. (یکیشون بیرون پاساژ) مطمئن‌ترین جاست. ولی خوب به نسبت توپخونه و ... قیمتاش بالاتره.

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوستم چرا کپی نمیگیری ؟
خوب دستگاهم کپی خور نیست :d
آخه کلا حس خوبی نسبت به دوستان فروشنده تو توپخونه ندارم :d
حالا چقدر مگه اختلاف قیمت دارن؟ :-s
زیاد نیست ولی خوب عوضش مطمئنه. کی حس خوبی داره! اونجا اگه آشنا نداشته باشی معدن کلاهبرداراس. به جز یکی دو تا که از بقیه بهترن همه ... :-s
فرید از play-asia بگیر تا الان چند نفر خریدن بازی هم به دستشون رسیده;)
ممنون. می خواستم ببینم کسی هست ارزون تر از اونجا بیاره. 70-80 می شه هر بازی!

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
فرید از play-asia بگیر تا الان چند نفر خریدن بازی هم به دستشون رسیده;)

می خواستم بدونم چه جوری میشه از این سایت خرید کرد ؟ :-/

تا اون جا که من می دونم باید عضو پرمیوم اینجا بشی بعد چی ؟ :-/

در ضمن پول گمرک و اینهاش اضافه میشه ؟ چه جوریه ؟
:-/

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
این فروشگاه مال چه کشوریه؟؟؟
چند روز طول میکشه تا بازی ارسال بشه؟؟؟

می خواستم بدونم چه جوری میشه از این سایت خرید کرد ؟ :-/

تا اون جا که من می دونم باید عضو پرمیوم اینجا بشی بعد چی ؟ :-/

در ضمن پول گمرک و اینهاش اضافه میشه ؟ چه جوریه ؟
:-/

این طور که من پرسیدم علاوه بر هزینه دلاری بازی که با کارت اعتباری می‌پردازید، حدود 20 تومن هم اضافه می شه. یعنی بازی های جدید که همه 50$ هستن 70-80 دلار در می آد.
15 روز تا 1 ماه هم می رسه.

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
خوب دستگاهم کپی خور نیست :d

زیاد نیست ولی خوب عوضش مطمئنه. کی حس خوبی داره! اونجا اگه آشنا نداشته باشی معدن کلاهبرداراس. به جز یکی دو تا که از بقیه بهترن همه ... :-s

ممنون. می خواستم ببینم کسی هست ارزون تر از اونجا بیاره. 70-80 می شه هر بازی!
اگه میخوای 50ت بشه باید چند تا بازی سفارش بدی ارزون تر میشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر