معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها فروشگاهی می شناسید که الان داپتور Kinect رو داشته باشه ؟

en-US151_Xbox360_Kinect_Power_Supply_3VJ-00001.png

سلام به دوستان . اقا من فقط میخوام یه اطلاع رسانی به دوستان اصفهانی (ساکن اصفهان) بکنم . حقیقتش داشتم تو بازار اصفهان میگشتم که با قیمتای جالبی رو به رو شدم ! PS3 120 GB 420 !!!!!!!
دوستان ساکن اصفهان فقط از جاهای شناخته شده خرید کنن . اگه اصفهان هستین,برین مجتمع پارک و اگه شاهین شهر یا نزدیک اون هستین فقط از سایان خرید کنین .

سلام به دوستان . اقا من فقط میخوام یه اطلاع رسانی به دوستان اصفهانی (ساکن اصفهان) بکنم . حقیقتش داشتم تو بازار اصفهان میگشتم که با قیمتای جالبی رو به رو شدم ! PS3 120 GB 420 !!!!!!!
دوستان ساکن اصفهان فقط از جاهای شناخته شده خرید کنن . اگه اصفهان هستین,برین مجتمع پارک و اگه شاهین شهر یا نزدیک اون هستین فقط از سایان خرید کنین .
ملت را ننداز توی چاه مجتمع پارک پاسکال که هیچی حالیش نیست اون یکی هم که دسته ای را که سرزمین میده 43 میفروشه 58 تومان
بهترین گزینه ها توی اصفهان سرزمین رایانه است که طرف اطلاعات خوبی داره و نارسیس رایانه
ادرس ها هم سرزمین توی توحید و نارسیس توی پاساژ چهارباغ

:d
جالبه ! همون جاهایی رو هم گفتی که همشون یا قیمتاشون تو اصفهان بالاس یا کارشون در و پیکر نداره !
همون سایان توی شاهین شهر هم از سرزمین بازیاش رو میگیره و به قیمت 4 تومن میفروشه !
پس آدرس اشتباه به کسی ندین ! هرچند سرزمین هم جدیدا کارش حرف پیدا کرده ... !!

:d
جالبه ! همون جاهایی رو هم گفتی که همشون یا قیمتاشون تو اصفهان بالاس یا کارشون در و پیکر نداره !
همون سایان توی شاهین شهر هم از سرزمین بازیاش رو میگیره و به قیمت 4 تومن میفروشه !
پس آدرس اشتباه به کسی ندین ! هرچند سرزمین هم جدیدا کارش حرف پیدا کرده ... !!

:-o کجا سایان بازیا رو 4 میده ؟!!! من میگیرم 2500 !!! در مورد کنسولم که ماشاالله سرزمین xbox میده 265 اما سایان میده 250 !!!! من فقط خواستم جاهای مطمئن رو بگم چون به نظرم سرزمین اصلا خوب نیست . مثلا تازه که AC:BH اومده بود و رو هیچ دستگاهی نمیومد,سرزمین میفروختش به مردم بدون اطلاع رسانی اما من که رفتم از سایان بگیرم,اقای جوان بهم گفت هنوز کرکش درست نشده !!!

سلام دوستان عزیز من میخوام یه باندل ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ + کینکت بردام امروز هم بازارو گشتم پیدا نکردم فقط 4 گیگش موجود بود:-s
اگر یه فروشگاه مطمئن که این مدل رو موجود داشته باشه به من معرفی کنید ممنون میشم [-o<

سلام دوستان عزیز من میخوام یه باندل ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ + کینکت بردام امروز هم بازارو گشتم پیدا نکردم فقط 4 گیگش موجود بود:-s
اگر یه فروشگاه مطمئن که این مدل رو موجود داشته باشه به من معرفی کنید ممنون میشم [-o<
فروشگاه سونی داره.

www.360shop.ir هم موجود داره

بچه ها کسی فروشگاه آنلاینی رو نمیشناسه که لوازم جانبی X360 رو بفروشه و با ایران مارکت سنتر هم قرارداد داشته باشه؟
من دنبال VGA HD AV Cable هستم اینجا هم داره ولی متاسفانه خیلی قیمتاش گرونه.... 20تومن واسه یه کابل 12تومنی!
www.360shop.ir هم موجود داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or