معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

aban

کاربر سایت
Mar 9, 2011
10
سلام به همه دو ستان

و عرض تبریک سال جدید

آقا من می خواستم بدونم این کابلهای hdmi چرا اینقدر با هم اختلاف قیمت دارن؟ و مگه فرق کیفیتش چقدره که گاهی سی چهل هزارتومن با هم اختلاف دارن!!!

2- می خواستم بدونم هارد دسته دوم مشکلش چیه ؟ و آک بهتره یا دسته دوم ؟

3- تعمید جویسیک دسته بصرفه هست؟ اصلا دسته هایی که جویسیکشون یه کم گیر می کنه تعمیر می شه؟

4-یه دستگاه الیت هست که برای 6-3-2009 هستش که یه دیسک هم داره که بعضی بازیها که خونده نمی شه باید قبلش اونو بذاریم بعد بازی رو.

می خواستم بدونم اینها جزو همون مقوله سه چراغه شدن می شن؟ و این دستگاه 280 هزار تومن
می ارزه؟

بی نهایت عذر از پر چونگی و سوالات متوالی ،از دو ستان ،به بزرگی خودتون ببخشید !

سالی سرشار از محبت و مهر برای همه عزیزان ،آرزو دارم

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام به همه دو ستان

و عرض تبریک سال جدید

آقا من می خواستم بدونم این کابلهای hdmi چرا اینقدر با هم اختلاف قیمت دارن؟ و مگه فرق کیفیتش چقدره که گاهی سی چهل هزارتومن با هم اختلاف دارن!!!

2- می خواستم بدونم هارد دسته دوم مشکلش چیه ؟ و آک بهتره یا دسته دوم ؟

3- تعمید جویسیک دسته بصرفه هست؟ اصلا دسته هایی که جویسیکشون یه کم گیر می کنه تعمیر می شه؟

4-یه دستگاه الیت هست که برای 6-3-2009 هستش که یه دیسک هم داره که بعضی بازیها که خونده نمی شه باید قبلش اونو بذاریم بعد بازی رو.

می خواستم بدونم اینها جزو همون مقوله سه چراغه شدن می شن؟ و این دستگاه 280 هزار تومن
می ارزه؟

بی نهایت عذر از پر چونگی و سوالات متوالی ،از دو ستان ،به بزرگی خودتون ببخشید !

سالی سرشار از محبت و مهر برای همه عزیزان ،آرزو دارم

1- کیفیت تصویر هیچ فرقی نمی کنه و فرقشون تو کیفیت ساخت و دوام و طول و انعطاف پذیری و ... کابل هست.
2-اصل هست تقلبی هم مدل های مختلفی داره که بعضی ها کیفیت پایینی دارند.
3-اطلاعی ندارم.
4-اون برای آپدیت دستگاهه که با زیر 10 تومن حل می شه.ربطی به 3 چراغ نداره. شما ببینید اگه مادربود جسپر باشه اوکی هست. از رو شکل و توان آداپتور می شه تشخیص داد.

scavengeboy

کاربر سایت
May 4, 2008
140
نام
amir
دوستان اگه میشه چند تا فرمان برای xbox360 معرفی کنید که بشه راحت بازی ازش استفاده کرد .
ممنون میشم . تو ایران هست ؟
logitech driveFX racing wheel تو ایران هست ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر