معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من نميدونم که کيا اين فروشگاه رو بزرگ کردن و اين همه اسمشو تو دهن اينو اون انداختن که اينجا مطمئن هست و همه جنس های ما اصل هست و اين حرفا......
چرا واقعاً؟؟؟!!!!!!
دوستان اينا همه سرشون تو يه آخور هست و همشون سر و ته عوضی هستن......پس چرا بيخد ميخواين خيال خودتون رو با اينکه اينجا بپرسين که کجا خوبه و بقيه هم بگن اينجا راحت کنيين؟
شما در مورد چيزی که ميخواين بخرين يکم تحقيق کنين....از چند نفر در مورد اصل و فرع آن بپرسيد و بعد اگر که تحقيقتان درست باشد اگر از بقالی هم بخريد مطمئن هست.....

• Like
Reactions: bardia67m
من نميدونم که کيا اين فروشگاه رو بزرگ کردن و اين همه اسمشو تو دهن اينو اون انداختن که اينجا مطمئن هست و همه جنس های ما اصل هست و اين حرفا......
چرا واقعاً؟؟؟!!!!!!
دوستان اينا همه سرشون تو يه آخور هست و همشون سر و ته عوضی هستن......پس چرا بيخد ميخواين خيال خودتون رو با اينکه اينجا بپرسين که کجا خوبه و بقيه هم بگن اينجا راحت کنيين؟
شما در مورد چيزی که ميخواين بخرين يکم تحقيق کنين....از چند نفر در مورد اصل و فرع آن بپرسيد و بعد اگر که تحقيقتان درست باشد اگر از بقالی هم بخريد مطمئن هست.....
منم موافق نیستم فروشگاهی بزرگ بشه و اینا ولی همین که بدونم چند نفر از فلان جا خرید کردن و راضی بودن خوب یه حس اعتماد میده که از اون خرید کنه آدم وگر نه اینو همه میدونن که یه جنسی که وارد میشه همه همونو دارن...

سلام میخوام یه آرکید بگیرم.تو پایتخت یه جا آدم حسابی و کلاهبرندار میشه معرفی کنین.اگه میشه زود جواب بدین.

استریو کنج که 2 شعبه داره. (یکیشون بیرون پاساژ) مطمئن‌ترین جاست. ولی خوب به نسبت توپخونه و ... قیمتاش بالاتره.

دوستم چرا کپی نمیگیری ؟
خوب دستگاهم کپی خور نیست :d
آخه کلا حس خوبی نسبت به دوستان فروشنده تو توپخونه ندارم :d
حالا چقدر مگه اختلاف قیمت دارن؟ :-s
زیاد نیست ولی خوب عوضش مطمئنه. کی حس خوبی داره! اونجا اگه آشنا نداشته باشی معدن کلاهبرداراس. به جز یکی دو تا که از بقیه بهترن همه ... :-s
فرید از play-asia بگیر تا الان چند نفر خریدن بازی هم به دستشون رسیده;)
ممنون. می خواستم ببینم کسی هست ارزون تر از اونجا بیاره. 70-80 می شه هر بازی!

فرید از play-asia بگیر تا الان چند نفر خریدن بازی هم به دستشون رسیده;)

می خواستم بدونم چه جوری میشه از این سایت خرید کرد ؟ :-/

تا اون جا که من می دونم باید عضو پرمیوم اینجا بشی بعد چی ؟ :-/

در ضمن پول گمرک و اینهاش اضافه میشه ؟ چه جوریه ؟
:-/

این فروشگاه مال چه کشوریه؟؟؟
چند روز طول میکشه تا بازی ارسال بشه؟؟؟

می خواستم بدونم چه جوری میشه از این سایت خرید کرد ؟ :-/

تا اون جا که من می دونم باید عضو پرمیوم اینجا بشی بعد چی ؟ :-/

در ضمن پول گمرک و اینهاش اضافه میشه ؟ چه جوریه ؟
:-/

این طور که من پرسیدم علاوه بر هزینه دلاری بازی که با کارت اعتباری می‌پردازید، حدود 20 تومن هم اضافه می شه. یعنی بازی های جدید که همه 50$ هستن 70-80 دلار در می آد.
15 روز تا 1 ماه هم می رسه.

خوب دستگاهم کپی خور نیست :d

زیاد نیست ولی خوب عوضش مطمئنه. کی حس خوبی داره! اونجا اگه آشنا نداشته باشی معدن کلاهبرداراس. به جز یکی دو تا که از بقیه بهترن همه ... :-s

ممنون. می خواستم ببینم کسی هست ارزون تر از اونجا بیاره. 70-80 می شه هر بازی!
اگه میخوای 50ت بشه باید چند تا بازی سفارش بدی ارزون تر میشه;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or