معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان اگه میشه یه فروشگاه برای خرید کنسول معرفی کنید در ضمن من شهرستان زندگی میکنم در ضمن بگیذ بهترین مدل اسلیم چه مدلیه:d:d

آخرین ویرایش:
دوستان اگه میشه یه فروشگاه برای خرید کنسول معرفی کنید در ضمن من شهرستان زندگی میکنم در ضمن بگیذ بهترین مدل اسلیم چه مدلیه:d:d
یعنی تو این سایت کسی یه فروشگاه که با قیمت مناسب اسلیم بفروشه سراغ نداره

فروشگاه اینترنتی تویه جایی مثل دوبی ترکیه که بازی اورجینال بیاره ایران هست ؟

آخرین ویرایش:
براتون پ.خ کردم دوست عزیز.بهترین مدل اسلیم مدل ۲۵۰ گیگه شه!!که نسبت به مدل ۴ گیگ یه هدست واسه لایو بیشتر داره و فک کنم بدنه کنسول هم براقه و صد البته ۲۵۰ گیگ هارد

---------- نوشته در 09:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 AM ارسال شده بود ----------

فروشگاه اینترنتی تویه جایی مثل دوبی ترکیه که بازی اورجینال بیاره ایران هست ؟
کلا بیخیال خرید اینترنتی شو(البته از سایت های خارجی ) دوست عزیز فعلا فروشگاه DC تو ایران بهترینه واسه خرید بازی ارجینال و پک های مختلف(هر چند خیلیا ازش راضی نیستن)

آخرین ویرایش:
کلا بیخیال خرید اینترنتی شو(البته از سایت های خارجی ) دوست عزیز فعلا فروشگاه DC تو ایران بهترینه واسه خرید بازی ارجینال و پک های مختلف(هر چند خیلیا ازش راضی نیستن)[/QUOTE]

حالا اگه ادرس یه فروشگاه بازی تو شهر دبی داری بد ه . اگه سایت هم داره بده .

سلام دوستان.
لطفا" آدرس چندتا فروشگاه خوب تو تهران برای خرید xbox 360 slim برام پخ کنید.
ممنون از لطفتون.:)
نبووووووووود.:((

آقا دستم به لباساتون جواب منو بدین.سه شنبه می خوام برم بگیرم.:d

سلام
دوستان من شهرستان هستم میخواستم یه فروشگاه خوب اینترنتی یا فروشگاهی که برای شهرستان هم جنس بفرسته بهم معرفی کنید برای خرید x360
ممنون میشم راهنمایی کنید

البته در مرحله اول این فروشگاه و فروشنده هاشون باید مشتری مداری و اخلاق یاد بگیرند و بعد یکم اطلاعاتشون رو ببرن بالا. یه موقع هایی یه سری از افراد رو با بچه هایی که با پدر و مادرشون اومدن خرید و اطلاعی از کنسول ها و بازی هاش و مشکلات احتمالی که براشون به وجود می اید اشتباه میگیرن و هرچی از ذهن خودشون میگذره میگن. ما هم در حالی که به اطلاعات خوده سازنده کنسول. بازی ساز و... در حال شک کردن هستیم وقتی از مغازه بیرون می آیم یا باید خودمون رو از طبقه سوم پایتخت بندازیم پایین یا ....

در کل از این دست فروشنده ها در همه جای این شهر و کشور قابل رویت هست و در هر صنفی.

درود
یه سایت واسه خرید کنترلر سیم دار اورجینال سیاه X360 معرفی می کنید؟
اگه تو اینترنت هیچ جا نیست یه فروشگاه رو میشه معرفی کنید که بتونم ازش کنترلر سیم دار اورجینال X360 بگیرم؟(ترجیحا سیاه)

درود
یه سایت واسه خرید کنترلر سیم دار اورجینال سیاه X360 معرفی می کنید؟
اگه تو اینترنت هیچ جا نیست یه فروشگاه رو میشه معرفی کنید که بتونم ازش کنترلر سیم دار اورجینال X360 بگیرم؟(ترجیحا سیاه)
سلام
تو بازارچه یه نفر هست که میفروشه یه سری بزن http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=53733

Back