معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها یه فروشگاه خیلی قابل اعتماد میخوام برای خرید 360اورجینال.هم منصف باشه هم قابل اعتماد
نکس جن کارش عالیه پستی هم میفرسته www.nextgen.ir ;که الان اشتباهی *****ه حالا شما یه جایی رو معرفیکن تو کیش یا دبی که کابل اصل vga رو داشته باشه

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 01:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همه من میخوام از maxgame پستی خرید کنم دوستان راهنمایی کنن اطمینانیه

تا جایی که من میدونم نه !!! /:)فکر هم نمیکنم دیگه کسی کنسول 400 500 تومنی رو بیاد اجاره بده !!! اونم کنسولی که شرایط خاص محیطی باید داشته باشه ( گرما و ... ):-sولی جدا کسی سراغ داره کنسول 360 اجاره ای ؟؟!!!!!!:-/
دیگه ایکس باکسای جدید شرایط نمیخان

آخرین ویرایش:
سلام دوستان تهران یه جای مطمئن واسه کپی خور کردم اسلیم 0225میخوام کجا برم/؟؟؟
شمارشم بدید لطفا

2-برای خرید بازی با جنس خوب و کیفیت خوب و البته قیمت خوب کجا برم؟؟

3-لوازم جانبی میخوام اورجینال باشه قیمتم خوب باشه کجا برم؟؟

ممنون میشم جواب بدید

سلام...من امروز رسیدم شیراز...تا یه هفته اینجام...ولی الان فهمیدم دسته ها رو جا گذاشتم...بچه های شیرازی کجا رو پیشنهاد می دن برای خرید دسته سیم دار؟

زنگ زدم nextgen گفت نه بازی اورجینال نه کنسول اورجینال هیچکدومو نداره.از کجا بخرم؟:(

شما چی میخواید؟
سلام.من میخواستم یه هارد 120 بگیرم از این سایت http://360shop.ir/...مطمعنه؟؟؟چون میخوام هاردش اصل باشه چون تو لایوم میخوام برم...

چه عرض کنم ؟!
هارد اورجینال کم هست و سخت گیر میاد
اگر تضمین میدن اورجینال هست بگیرید

تا جایی که من میدونم نه !!! /:)

فکر هم نمیکنم دیگه کسی کنسول 400 500 تومنی رو بیاد اجاره بده !!! اونم کنسولی که شرایط خاص محیطی باید داشته باشه ( گرما و ... ):-s

ولی جدا کسی سراغ داره کنسول 360 اجاره ای ؟؟!!!!!!:-/

آره من سراغ دارم تو رسالت یه جایی هست.

من میخوام فردا برم lt 1.92 بریزم .زنگ زدم پیناتا گفت 20 دقیقه میریزه یکی از دوستانم گفت 1 تا 2 ساعت طول میکشه حالا واقعا چقدر طول میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این پیناتا قابل اعتماده؟کسی تا حالا پیشش برده کارشو ببینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or