معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا این فروشگاه سونی...تو بازیسنتر هم آی دی داره و برای شهرستان هم جنس ارسال میکنه...؟؟

درود -تو بازیسنتر یوزر نیم ندارند ولی برای شهرستانها هم کنسول و هر چیزی میفرستن!واقعا هم فوق العادست کارشون-اردس و شماره تلفن :
آدرس:تهران - میدان امام خمینی - نبش پاساژ افراشته - فروشگاه سونی.........

تلفن:33964996 - 33964937 فروشگاه سونی
موبایل 09125762362 مانی
شماره حساباش هم بدین شرح هست!

شماره حساب بانک صادرات :0311233137008 شماره کارت به کارت 6037691062992284 به نام علی مانی

شماره حساب بانک ملی :0104990301002 شماره کارت به کارت 6037991069856387 به نانم علی مانی

vga cable

اگه ورودی Dvi داشت یک Dvi to HDMI میخریدم ردیف میشد
نه پول ندارم مانیتور بگیرم اخه پولمو دادم همین مانیتور رو خریدم
بچه ها کسی سوراغ نداری بخریم ازشون همون اصلشو دست دو ؟؟:-"
ببین رفیق اصلا سخت نگیر ، نویزی نخواهی داشت من دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلیم نیست. از این 15-16 هزار تومنیا هم هست. خیالت راحت باشه
تازه اگر دست به لحیم کاریت هم خوب باشه میتونی خودت بسازی ( یه کابل مانیتور VGA لازم داره و همون کابل Composite خود کنسول، آموزشش تو نت هست )
به هر حال همین کابل های موجود جواب میده مگر اینکه بد شانس باشیو کلا کابلی که میخری مورد دار باشه.

آقا من در به در این سیم هستم چون به شدت نیازمند خروجی اپتیکال هستم اینطور که شنیدم روی 360 های الیت سری اول که کابل hdmi بوده اینم گذاشتن ، کسی جایی اینو دیده ؟ اگر کسی پک سری اول داره که این کابل روشه بهم پ.خ بده ( کابل بالایی )
gboxho01a.jpg

سلام دوستان
این فروشگاه پرتو که میگن تو شریعتی هست دقیقا کجاست؟چه قدر میگیره واسه 12 ولت خارجی؟دوستان این ابزار مخصوص باز کردن کنسول رو از کجا میشه پیدا کرد؟قیمتش چنده؟
xbox360unlockkit-780x500.jpg

آخرین ویرایش:
آقا من در به در این سیم هستم چون به شدت نیازمند خروجی اپتیکال هستم اینطور که شنیدم روی 360 های الیت سری اول که کابل hdmi بوده اینم گذاشتن ، کسی جایی اینو دیده ؟ اگر کسی پک سری اول داره که این کابل روشه بهم پ.خ بده ( کابل بالایی )
gboxho01a.jpg

همش رو رفیقم داره- اورجینال هست و اکبند ولی قیمتش سمت 60 تومنه!(دوتاش با هم!)

سلام دوستان
این فروشگاه پرتو که میگن تو شریعتی هست دقیقا کجاست؟چه قدر میگیره واسه 12 ولت خارجی؟
12 ولت داخلی هست! معمولا 20 تومن برای 12 ولت میگیرن 10 تومن هم براش شرودینگ!(باید اداپتورت رو هم یکی جدید بگیری-!که 175 وات باشه!)اسم اون فروشگاه هم شده Big game !نمیدنم هنوز باز هستش یا نه!یه سالیه ازش خبری نیست!

-به همون شماره که بهت دادم زنگ بزن- کمتر میگیره!-بگو از طرف رضا زنگ میزنم!(شاید با 30 تومن- اداپتور رو هم بهت بده! تاکید کن از طرف رضا زنگ میزنم!رفیقمه تخفیف میده-(قیمت رو کمتر میگه!))

-اون ابزار رو هم میتونید از پاساژ امجد در خیابون جمهوری تهیه کنید!
ادرس دقیق تر خواستید PM بدید!

آخرین ویرایش:
همش رو رفیقم داره- اورجینال هست و اکبند ولی قیمتش سمت 60 تومنه!(دوتاش با هم!)

12 ولت داخلی هست! معمولا 20 تومن برای 12 ولت میگیرن 10 تومن هم براش شرودینگ!(باید اداپتورت رو هم یکی جدید بگیری-!که 175 وات باشه!)اسم اون فروشگاه هم شده Big game !نمیدنم هنوز باز هستش یا نه!یه سالیه ازش خبری نیست!

-به همون شماره که بهت دادم زنگ بزن- کمتر میگیره!-بگو از طرف رضا زنگ میزنم!(شاید با 30 تومن- اداپتور رو هم بهت بده! تاکید کن از طرف رضا زنگ میزنم!رفیقمه تخفیف میده-(قیمت رو کمتر میگه!))

-اون ابزار رو هم میتونید از پاساژ امجد در خیابون جمهوری تهیه کنید!

رضا، این رضا که شمارشو بهم دادی خارجی نمیکنه؟چون میترسم با آداپتور 175 وات مشکل ساز بشه.
قیمت این ابزاره چنده؟
در ضمن کی به این آقا رضا زنگ بزنم همش خاموشه که.

رضا، این رضا که شمارشو بهم دادی خارجی نمیکنه؟چون میترسم با آداپتور 175 وات مشکل ساز بشه.
قیمت این ابزاره چنده؟

خارجی هم انجام میده!ولی باید یک اداپتور خوب جدا بخری!
همه کاری میکنه رفیقم- اونجوری خرجت کمتر در میاد ولی اگه یکوقت یادت بره اداپتور رو بزنی تو برق:biggrin1:یاور کنسولت استاد میشه! خودت میدونی- بهش بزنگ- اینجوری باید 7-8 تومن بدی اداپتور با کیفیت بخری که 2 ساعته داغ نکنه!(از خودش بپرس -برات تو ضیح میده!هر کدوم رو پسندیدی !یا بده اون انجام بده-یا خودت!):smile:;)

-این ابزار- مدل اشغالش هست که پاساژ الائدینم میفروشه! (شماره بزرگ نداره که بدردت بخوره! مید 6 تومن! )
ولی اگه بخوای دسته بلند و بدرد بخورش رو بخری سمت 8تا 10 تومن برات در میاد!

سلام

دوستان قیمت arcade xbox 360 در حال حاضر چند هست؟

یه لانچ احتمالا در black list قرار گرفته دارم ببرم توپخونه میخرن (چه قیمتی)؟

ممنون

آخرین ویرایش:
سلام

دوستان قیمت arcade xbox 360 در حال حاضر چند هست؟

یه لانچ بن شده دارم ببرم توپخونه میخرن (چه قیمتی)؟

ممنون
230 تومن فروشگاه سونی!
-نمیخرن- نهیتش -90-تومن-80 تومن

جاش تو تاپیک قیمت بروز کنسول بود

سلام

والا اگه لیست سایت های معتبر رو یکی بده ممنون میشم واسه خرید Xbox 360 و . . . .

چون دوستان سایت رو به فارسی می گن و اسمه صاحب فروشنده رو می گن . ;) نمیشه فهمید

می خواستم از این فروشگاه Xbox 360 Elite Jasper بگیرم .

به نظرتون قیمتش خوبه ؟

تا حالا کسی خرید کرده از اینجا راضی هست ؟
الکی گرون میده!توپخونه کلی جا هست که به شهرستان میفرسته!
Xbox تو سال اول خراب نخواهد شد!الکی بخاطر گارانتیش پول نریز دور!

سایتش ویروسی بود :دی
سایت بازی رایانس دیگه!مثل مجلشون -واقعا (هوع)

آخرین ویرایش:
دوستان یکی دو سه تا سایت خوب بده واسه خرید Xbox 360

مخصوصن فتحی سایتش رو بلد نیستم
سلام
دوست عزیز سایت ها زیاد قیمتاشون به روز نیست .
فتحی تاپیکشون تو http://forum.persiantools.com هست.(که فعلا سایت فیلیتر هست نمیتونم ادرس دقیق بدم)
بوشهر تیپاکس هم داره سفارش بدید 1 روزه میرسه دستتون.
اینم شماره تیپاکس شهرتون
3534400

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or