معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
دوست عزیز سایت ها زیاد قیمتاشون به روز نیست .
فتحی تاپیکشون تو http://forum.persiantools.com هست.(که فعلا سایت فیلیتر هست نمیتونم ادرس دقیق بدم)
بوشهر تیپاکس هم داره سفارش بدید 1 روزه میرسه دستتون.
اینم شماره تیپاکس شهرتون
3534400

سلام تونستم از لینک استفاده کنم . . .

و رفتم پست اقای فتحی رو دیدم خیلی ها از خرید کرده بودن . . .

مرسی :smile:

با سلام !

منم يه 360 از ميثم جان خريدم .
واقعاً کارش تميزه و به خواسته مشتريهاش هم احترام ميزاره .
البته من از قبل باهاش دوست بودم و به خاطر همين ازش خريد کردم ولی واقعاً کارش خوبه .
فقط يه توصيه به دوستانی که ميخوان ازش خريد کنن :
يه فلش مموری به همراه خودشون ببرن تا DVD Key رو بريزه رو فلش تا بعداً دچار دردسر برای تعمير دستگاهشون نشن .

پيروز باشيد .

سلام

نظرتون در مورده اینجا چیه ؟ http://www.maniyasoft.com/

می خوام 1 هفته دیگه از اینجا Xbox 360 Elite Jasper بخرم ( بخش کنسول ) ماله اقا میثم هست فکر کنم ؟

قیمش خوبه ؟

کسی که از این فروشگاه خرید کرده نظره کلیش رو بده ممنون میشم

خودشون هم تو این بخش فعالیت دارن فکر کنم

آخرین ویرایش:
سلام

می خوام 1 هفته دیگه از اینجا Xbox 360 Elite Jasper بخرم ( بخش کنسول ) ماله اقا میثم هست فکر کنم ؟

قیمش خوبه ؟

خودشون هم تو این بخش فعالیت دارن فکر کنم ( ناراحت نشینا )

دوستان منم یه سوال داشتم !
برای شهرستان چقدر اطمینان هست که بسته سالم برسه ؟! ( حالا هر فروشگاه دیگه ای هم بخواد ارسال کنه )

در مورد این فروشگاه هم کسی خرید کرده ؟!
آیا کنسولی که ارسال میکن بدون مشکل هست و دسته های اصل همراهش هست ؟!:bash:

ممنونم:clap::smoke:

سلام

قیمش خوبه ؟

خودشون هم تو این بخش فعالیت دارن فکر کنم ( ناراحت نشینا )
سلام در مورد خرید که به اینجا و اینجا مراجعه کنید دوستان نظرشونو گفتن.

دوستان منم یه سوال داشتم !
برای شهرستان چقدر اطمینان هست که بسته سالم برسه ؟! ( حالا هر فروشگاه دیگه ای هم بخواد ارسال کنه )

در مورد این فروشگاه هم کسی خرید کرده ؟!
آیا کنسولی که ارسال میکن بدون مشکل هست و دسته های اصل همراهش هست ؟!:bash:

ممنونم
سلام
در مورد اینکه کنسول سالم میرسه شک نکنید.
کنسول خیلی کم با مشکل رو به رو میشه چون حدودا 3 بار تست میشه قبل از فروش.
در مورد دسته هم باید بگم کسی خودشو خراب نمیکه برا یه دسته.
و اینم باید بگم که تیپاکس همه استان ها رو داره ولی همه شهرستان ها رو نداره مثلا زاهدان نداره.

پست زاهدان رو داره ولی هم دیرتر میرسه هم هزینه ی بیشتری داره هم واسه اون بنده خدایی که میخواد پست کنه خیلی وقت گیر.

سلام در مورد خرید که به اینجا و اینجا مراجعه کنید دوستان نظرشونو گفتن.

سلام
در مورد اینکه کنسول سالم میرسه شک نکنید.
کنسول خیلی کم با مشکل رو به رو میشه چون حدودا 3 بار تست میشه قبل از فروش.
در مورد دسته هم باید بگم کسی خودشو خراب نمیکه برا یه دسته.
و اینم باید بگم که تیپاکس همه استان ها رو داره ولی همه شهرستان ها رو نداره مثلا زاهدان نداره.

پست زاهدان رو داره ولی هم دیرتر میرسه هم هزینه ی بیشتری داره هم واسه اون بنده خدایی که میخواد پست کنه خیلی وقت گیر.

ممنون میثم جان که پاسخ دادید
چندتا سوال داشتم :

* راستش از اونجایی که مطلقا به تیپاکس اعتماد ندارم ( یکبار منبع تغذیه گارانتی از شرکت گرین رو بصورت مچاله شده به دستم رسوندن و گفتن ما واسه شکستگی و این حرفها بیمه نمی دیدیم ! ) خودم میخوام بیام تهران خدمتتون . میخواستم بدونم شما الآن آرکید رو چند میدید ؟!
* شما dvd-key رو هم همراه با کنسول رایت می کنید ؟
* قبل از اینکه بیام تهران خدومتتون باید تلفنی باهاتون هماهنگ کنم ؟

یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه بردی به اسم لانچ وجود داره توی بردهای ایکس باکس ؟ و آیا دستگاه های آرکید هم پک های مختلف دارن ؟

ممنونم:smile:

ممکنه اتفاقی هم واسه کنسول بیفته ؟ :eek:

چون می خوان از تیپاکس واسه من بفرستن
نه از اون بابت خیالت راحت، تا اونجا که من تجربه دارم هیچ اتفاقی نیفتاده...

اگه میخواست اتفاقی بیفته خوب بود گل میگرفتن در تیپاکس رو!:biggrin1:

ممنون میثم جان که پاسخ دادید
چندتا سوال داشتم :

* راستش از اونجایی که مطلقا به تیپاکس اعتماد ندارم ( یکبار منبع تغذیه گارانتی از شرکت گرین رو بصورت مچاله شده به دستم رسوندن و گفتن ما واسه شکستگی و این حرفها بیمه نمی دیدیم ! ) خودم میخوام بیام تهران خدمتتون . میخواستم بدونم شما الآن آرکید رو چند میدید ؟!
* شما dvd-key رو هم همراه با کنسول رایت می کنید ؟
* قبل از اینکه بیام تهران خدومتتون باید تلفنی باهاتون هماهنگ کنم ؟

یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه بردی به اسم لانچ وجود داره توی بردهای ایکس باکس ؟ و آیا دستگاه های آرکید هم پک های مختلف دارن ؟

ممنونم:smile:
سلام
تو این پست میتونم توضیح بدم که شما خیالت از بابت تیپاکس راحت باشه تا حالا بالای 50 تا پست کردم و همه هم راضی بودن و 1 روزه هم میرسه هزینشم 5600 هست فکر کنم (دیروز به اردبیل فرستادم).

الان ارکید 240 هست.
و اینکه شما یه فلش بیارید بهتون میدیم فقط فلش رو فرمت کنید که خالی باشه.
بله هماهنگی لازم هست.
بله برد لانچ وجود داره یه جورایی اولین برد های xbox360 بود

identifying_sm.jpg

برو بچ منم دستگام بد از 2 سال E74 داد نامرد. البته من خیلی وسواسیم با این حال مرد دستگام . عرضم به خدمتتون که من تو شهرستان زندگی میکنم میخوام از یه جا Xbox بخرم ینی پول بریزم واسم بفرسته . 4 تا ادم کار درست بیان بگن کجا. یه جا که 360 که میفرسته جدید ترین اپدیت روش باشه اگه مخلفاتم داره قاطیش کنه . در ضمن سری بفرسته پول مارو نگیره اخرش بد اینکه ما 1000 بار زنگ زدیم یه دستگاه بفرسته که یه گوشش پریده باشه یا دستش فلان باشه یا یه چیزیش باشه. فک کنه ما حضوری ازش میخریم . خلاصه بگم دستگاه که رسید پشیمون نشیم

برو بچ منم دستگام بد از 2 سال E74 داد نامرد. البته من خیلی وسواسیم با این حال مرد دستگام . عرضم به خدمتتون که من تو شهرستان زندگی میکنم میخوام از یه جا Xbox بخرم ینی پول بریزم واسم بفرسته . 4 تا ادم کار درست بیان بگن کجا. یه جا که 360 که میفرسته جدید ترین اپدیت روش باشه اگه مخلفاتم داره قاطیش کنه . در ضمن سری بفرسته پول مارو نگیره اخرش بد اینکه ما 1000 بار زنگ زدیم یه دستگاه بفرسته که یه گوشش پریده باشه یا دستش فلان باشه یا یه چیزیش باشه. فک کنه ما حضوری ازش میخریم . خلاصه بگم دستگاه که رسید پشیمون نشیم
سلام
رفیق خیالت راحت همه ادم حسابی هستن. و شما بعد از سفارش یه روزه تحویل میگیرید xbox360 تو. دیگه چی بشه بشه 2 روز

سلام. دوستان من یه کابله کامپوننت خیلی خوب میخوام. آخه یه دونه داستم یه ماهه خراب شد. 18 تومن

خریده بودم. از اون 6 فیشه ها بود. کسی میتونه که کابل خوب و یا یه فروشگاه خوی معرفی کنه؟

سلام. دوستان من یه کابله کامپوننت خیلی خوب میخوام. آخه یه دونه داستم یه ماهه خراب شد. 18 تومن

خریده بودم. از اون 6 فیشه ها بود. کسی میتونه که کابل خوب و یا یه فروشگاه خوی معرفی کنه؟
کابل رو از اونایی که 360تشون خراب شده!یا ازش استفاده نمیکنن بخر!
رفیقم داره- مال خود 360 رو سمت 12-13 میده! -مثلا همچین افرادی رو گیر بیار!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or