معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.میخواستم بدونم جاییو میشناسین که 360 بخرن؟اگه میشناسین پ.خ کنید آدرسو.با تشکر :biggrin1:

اگه مادر بردت چاسپر باشه ببری میدون امام خمینی میتونی بفروشیش ولی اگه جاسپر نباشه خیلی ارزون و نامردی میخرن.
اصلا شاید نخرن

حالا خدا وکیلی ما این 73 تا صفحه رو خوندیم هر کسی یه چیزی گفت

یکی تو توپ خونه ادرس یکی و بگه که جنسش اصل باشه

حالا رفتارش خوب نبود ما ادبش میکنیم
:cheesygri:cheesygri

حالا خدا وکیلی ما این 73 تا صفحه رو خوندیم هر کسی یه چیزی گفت

یکی تو توپ خونه ادرس یکی و بگه که جنسش اصل باشه

حالا رفتارش خوب نبود ما ادبش میکنیم
:cheesygri:cheesygri
من به شما فروشگاه سونی رو معرفی میکنم!هم از نظر جنس فوق العاده عالیه-هم قیمتش کمترین و قیمت کف بازار هست!
هم با ادبه- نمیخواد وقتت رو حروم کنی و ادبش کنی:biggrin1:

اینم ادرس و شماره تلفن و ......
آدرس:تهران - میدان امام خمینی - نبش پاساژ افراشته - فروشگاه سونی.........

تلفن:33964996 - 33964937 فروشگاه سونی
موبایل 09125762362 مانی

من به شما فروشگاه سونی رو معرفی میکنم!هم از نظر جنس فوق العاده عالیه-هم قیمتش کمترین و قیمت کف بازار هست!
هم با ادبه- نمیخواد وقتت رو حروم کنی و ادبش کنی:biggrin1:

اینم ادرس و شماره تلفن و ......

داداش دمت گرم خیلی گلی

ما همش به شما زحمت میدیم
:love::love:

من دنبال کابل VGA اصل میگردم شهرستان هم هستم نمیتونم به حرف فروشندگان باشم اونا معلومه که میگن اصله... میشه یه کسی رو معرفی کنین که حتما کابل VGA اصل داشته باشه اخه Next gen هم یک کابل داره که میده 16 تومان...اصلش تویه سایت XBOX زده 19$ مگه میشه همون قیمتی که خریده همون قیمت بفروشه...عمرا اگه هیچ فروشگاهی سود رویه جنساش نکشه
زنگ زدم فتحی گفت 12 تومان...و تاکید کرد که کسانی میگن اصل و غیر اصل داره دروغ میگن :eek:
من موندم از کی بخرم که اصل داشته باشه

من دنبال کابل VGA اصل میگردم شهرستان هم هستم نمیتونم به حرف فروشندگان باشم اونا معلومه که میگن اصله... میشه یه کسی رو معرفی کنین که حتما کابل VGA اصل داشته باشه اخه Next gen هم یک کابل داره که میده 16 تومان...اصلش تویه سایت XBOX زده 19$ مگه میشه همون قیمتی که خریده همون قیمت بفروشه...عمرا اگه هیچ فروشگاهی سود رویه جنساش نکشه
زنگ زدم فتحی گفت 12 تومان...و تاکید کرد که کسانی میگن اصل و غیر اصل داره دروغ میگن :eek:
من موندم از کی بخرم که اصل داشته باشه
کابل اصل داخل کشور -وجود نداره!
من از توپخونه چندین ماه پیش 9 تومن برای رفیقم خریدم- یادم نیست از کجا!
-اگه مانیتورت CRT (از این گوژپشتا) هست باید یک تبدیل دو سر مادگی 15 پین هم بخری!اونم هزارو پانصد تومن الی دو هزار تومنه!

کابل اصل داخل کشور -وجود نداره!
من از توپخونه چندین ماه پیش 9 تومن برای رفیقم خریدم- یادم نیست از کجا!
-اگه مانیتورت CRT (از این گوژپشتا) هست باید یک تبدیل دو سر مادگی 15 پین هم بخری!اونم هزارو پانصد تومن الی دو هزار تومنه!
مانیتور LCD هست که کابل VGA رو ساپورت میکنه و کابلش جدا میشه از مانیتور
یعنی تویه ایران همش تقلبیه؟؟
تقلبی ها هم میگن نویز میندازه رویه صفحه

مانیتور LCD هست که کابل VGA رو ساپورت میکنه و کابلش جدا میشه از مانیتور
یعنی تویه ایران همش تقلبیه؟؟
تقلبی ها هم میگن نویز میندازه رویه صفحه
بله!متاسفانه نویز میندازه! تو ایران اصل گیر نمیاد!باید سفارش بدی به یکی که میاره بگی از اونور بیاره برات!که بصرفه نیست اصلا!

حالا چه کار کنم ؟؟
نویزش زیاده؟؟
کیفیتش ریخته میشه بهم؟؟
کیفیت به اون صورت بهم نمیریزه!چنتا خط مورب (بصورت قطری میاد رو صفحه!)ولی خیلی مخوف نیست!میشه بازی کرد!

-اگه پول داری-مانیتور بخر-اگه نداری-همین کابل رو بگیر-از TV معمولی بهتره!ورودی DVi نداره مانیتورت؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or