معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با سلام خدمت دوستان خسته نباشید من می خوام یه ایکس باکس 360 الیت بگیرم اصفهان هستم میگه 440 حالا می خوام از تهران بگیرم میشه یه فروشگاه معتبر بهم معرفی کنید ممنون

برو توپخونه!پاساژلباف طبقه سمت چپ پله ها فروشگاه سایتک - واقعا تو توپخونه کارش از همه بهتره- چندین بار باهاش کار کردم!قیمتهاشم خوبه- اگه میخوای پول بریزی به حساب بفرسته از همین اقا جمیل کاربر سایت بخر!خیلی بهتر و خوبتر قیمت میده

با سلام .
از كجا مي تونم ورباتيم خام (dvd 9 ) رو با خريد اينترنتي تهيه كنم .
شايد سوالم خيلي ربطي به اين تاپيك نداشته باشه ولي دوستان اگه كمك كنن ممنون ميشم .

سلاممن پاور دستگاهم سوخته خروجی 203 وات هم بوده است. از دوستان اگه کسی جایی رو تو تهران احتمال میده داشته باشه لطف کنه چند تا آدرس یا شماره تلفنشون رو بده تا زنگ بزنم ببینم دارن یانه . خیلی لنگم 10 روزه بازی نکردم

سلاممن پاور دستگاهم سوخته خروجی 203 وات هم بوده است. از دوستان اگه کسی جایی رو تو تهران احتمال میده داشته باشه لطف کنه چند تا آدرس یا شماره تلفنشون رو بده تا زنگ بزنم ببینم دارن یانه . خیلی لنگم 10 روزه بازی نکردم

توی توپخونه آقای تاجیک همه میشناسنش آدم خوبیه تو کار تعمیر انواع کنسول حسابی حرفه ایه ایکس باکس دسته دو هم برا فروش داره . پاور هم مطمئنا داره

شماره تلفن مغازه تاجیک : 33908207

تو ستارخان یه پاساجی هست به نام مفید اون دوربرا بپرسید همه میشناسن تو تبقه بالا یه مغازه هست به اسم بلک سافت اینم آدرس

شماره فروشگاه : 66559879-021 همه روزه 10 الی 22

شماره فروشگاه : 88334981-021 همه روزه 10 الی 21:30

آدرس : ستارخان - خیابان یکم دریان نو - مجتمع تجاری مفید - طبقه 2 - پلاک 47

اینم آدرس سایتش
http://black-soft.org/

تو ستارخان یه پاساجی هست به نام مفید اون دوربرا بپرسید همه میشناسن تو تبقه بالا یه مغازه هست به اسم بلک سافت اینم آدرس

شماره فروشگاه : 66559879-021 همه روزه 10 الی 22

شماره فروشگاه : 88334981-021 همه روزه 10 الی 21:30

آدرس : ستارخان - خیابان یکم دریان نو - مجتمع تجاری مفید - طبقه 2 - پلاک 47

اینم آدرس سایتش
http://black-soft.org/

توی توپخونه آقای تاجیک همه میشناسنش آدم خوبیه تو کار تعمیر انواع کنسول حسابی حرفه ایه ایکس باکس دسته دو هم برا فروش داره . پاور هم مطمئنا داره

شماره تلفن مغازه تاجیک : 33908207

از هر دو متشکرم

واقعا تو توپ خونه بیشتر فروشنده هاش خیلی کثیفی و دروغ گو هستن:mad: من چند تا مغازه رو رفتم (کیان،فروشگاه نور، و دو الی سه تا یه دیگه که اسمش الان خاطرم نیست)که دسته های داخل پک هاش تقلبی بودن :mad:و وقتی بهشون میگفتم من با دسته اصل میخوام میگفتن این دسته ها اصل هستن:eek:
شما جایی رو سراغ دارین که هم کنسولش قیمت خوب باشه هم وسایلاش 100% اصل باشه؟

واقعا تو توپ خونه بیشتر فروشنده هاش خیلی کثیفی و دروغ گو هستن:mad: من چند تا مغازه رو رفتم (کیان،فروشگاه نور، و دو الی سه تا یه دیگه که اسمش الان خاطرم نیست)که دسته های داخل پک هاش تقلبی بودن :mad:و وقتی بهشون میگفتم من با دسته اصل میخوام میگفتن این دسته ها اصل هستن:eek:
شما جایی رو سراغ دارین که هم کنسولش قیمت خوب باشه هم وسایلاش 100% اصل باشه؟

ملاک شما در تشخیص دسته اصلی چیه....؟؟؟؟:confused:
من هم میخوام بگیرم ولی اصلیش باشه....
با تشکر

الان من ادرس میدم دوباره بن میکنن منو :-"

البته اینو بگم که البرز مغازه خودمون نیستا
:love:

به من هم لطف میکنید.....:smile:

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or