معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
فروشگاه امید، آدرس: خیابان جمهوری،پاساژ مستوفی زاده،طبقه ی اول
تلفن: 66745457-66728669
بگین که با حسن آقا کار دارم، و از طرف مالکی

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
با سلام مجدد من کلیه ی فروشگاهای عرضه کننده ی ویدئو گیم در تهران ر ا گشتم ولی هیچ کدام کیف سامسونت مسافرتی برای کنسول ایکس باکس 360 و لوازم جانبی انرا نداشتند لطفا منرا راهنمایی کنید. با سپاس ودرود

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام مجدد من کلیه ی فروشگاهای عرضه کننده ی ویدئو گیم در تهران ر ا گشتم ولی هیچ کدام کیف سامسونت مسافرتی برای کنسول ایکس باکس 360 و لوازم جانبی انرا نداشتند لطفا منرا راهنمایی کنید. با سپاس ودرود

می تونید بگید آقا پیام که از دوبی جنس میاره،برای شما هم یه کیف مخصوص XBox 360 بیاره.
توی فروشگاه مجازی هم تاپیک دارن.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به آقا پيام بگو ببين ميتونه برات بياره يا نه.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
با سلام و درود به گفته و راهنمایی دوستان عزیز با فروشگاههای نکست جن .وست گیم . پرتو گیم تماس گرفتم ولی قیمتها خیلی متغیر بود.westgame:elite 680 region u/maxgame:700000 region uو فروشگاه partogame:600000region u تاریخ تولید 11/2007 و فروشگاه وست گیم 680000ت region u. فروشگاه های gameboyوiranxbox هم رجیونj only forjapanو pal را 600000 تومان میدادند . به نظر شما کدام رجیون بر دیگری برتری دارد دلیل شما چیست؟ ایا سیستم رنگlcdکهntsc pal است با رجیون pal کارایی بهتری دارد؟ با سپاس فراوان

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
با سلام و درود به گفته و راهنمایی دوستان عزیز با فروشگاههای نکست جن .وست گیم . پرتو گیم تماس گرفتم ولی قیمتها خیلی متغیر بود.westgame:elite 680 region u/maxgame:700000 region uو فروشگاه partogame:600000region u تاریخ تولید 11/2007 و فروشگاه وست گیم 680000ت region u. فروشگاه های gameboyوiranxbox هم رجیونj only forjapanو pal را 600000 تومان میدادند . به نظر شما کدام رجیون بر دیگری برتری دارد دلیل شما چیست؟ ایا سیستم رنگlcdکهntsc pal است با رجیون pal کارایی بهتری دارد؟ با سپاس فراوان
جاي ديگه اي همينو پرسيده بودين، من و آقا پدرام پاسخ داديم.
اگر جواب كافي نبود، لطفا بفرمايين.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

من یک بار دیگه هم توی یکی از تاپیک ها به این پستتو جواب داده بودم.

قیمتی که Parto داده خیلی خوب هست اون هم با رجیون UC.
در مورد تلویزیون هم باید بگم که وقتی این 2 تا رجیون روش زده شده یعنی از هر دوتاش پشتیبانی می کنه...فرقی نمی کنه.

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
490
این طور که معلوم این فروشگاه پرتو گیم قیمت هاش از جاهای دیگه پاین تر هست حالا به نظر شما مطمن ترین شبعه این فروشگاه کدامش هست ؟ بهترین dvd برای بازیهای xbox چی هست

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
این طور که معلوم این فروشگاه پرتو گیم قیمت هاش از جاهای دیگه پاین تر هست حالا به نظر شما مطمن ترین شبعه این فروشگاه کدامش هست ؟ بهترین dvd برای بازیهای xbox چی هست
بازي UC رو چند ميده؟

ويرايش: 4تومن.

از بقيه جاهايي كه من ميشناسم كه هزار تومن ارزون تره، فقط ميمونه اينكه كيفيت ديسك هاشون چطوره و رو چي رايت ميكنن و با چه سرعتي.

كسي ازشون بازي گرفته؟ شعبه اش رو هم بگين.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

فروشگاه پرتو
خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، مرکز خرید مینا، طبقه 2 تجاری، واحد 31شماره تماس
22894783

بازي UC رو چند ميده؟

ويرايش: 4تومن.

از بقيه جاهايي كه من ميشناسم كه هزار تومن ارزون تره، فقط ميمونه اينكه كيفيت ديسك هاشون چطوره و رو چي رايت ميكنن و با چه سرعتي.

كسي ازشون بازي گرفته؟ شعبه اش رو هم بگين.

من با پرتو کار کردم.بازی هاش رو قبلا روی HP میزد الان روی یه دیسک میزنه که کیفیتش به گفته خودشون خیلی عالی هست و فقط خودشون توی ایران از این دیسک استفاده می کنن.من بازی های قبلیشون رو که روی HP هست دارم و خیلی خوب جواب داده برای من... ;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
پدرام جان
فك كنم ديسك خوبي نباشه يا سرعت بالا بزنن، آخه 4تومن هم يكم مشكوكه، الان بازي دست 2 رو بچه ها ميدن 3.5.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر