معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
لطفا یه فروشگاه خوب و معتبر در تهران برای خرید 360 معرفی کنید که یکی از مدل های halo .permium .elite را داشته باشه
راستی الان از نظر قیمت زمان خوبی برای خرید هست:confused:
از دوستانی که یاسخ میدم ممنون:love:

توی تهران WestGame,NextGen و مغازه های پشت شهرداری هستن.الان قیمت ها بالاست اما اگر می خوای به قیمت پایین تر بخری آقا پیام که از دوبی جنس می خرن هستن.هم قابل اعتماد هستن هم این که خیلی از بچه هایی هم که تهران هستن از ایشون خرید می کنن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه های مشهدی
من این ایام عید میخوام بیام مسافرت به مشهد چه جاهایی برای خرید بازی 360 پیشنهاد میکنید فقط نزدیک حرم باشه ؟
بچه ها فروشگاه مکس گیم در ضمینه بازی های 360 معتبر؟یعنی پول بریزی به حسابشون میفرسته ؟ بازی هاش سالمن؟

Parto Games خیلی خوبه چون تمامی دیسک هاشون Stealth Patch هستن.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک دسته xbox360 با سیم 40 تومن خریدم فقط نمیدونم چرا این قسمتی هست که در رو به رو قرار میگیره و خاکستری هست رنگش کم هست و براق نیست ولی دسته با سیم خود دستگاه براق و پر رنگ هست آیا غیر اصل هست؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه آیا خوب خریدم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من یک دسته xbox360 با سیم 40 تومن خریدم فقط نمیدونم چرا این قسمتی هست که در رو به رو قرار میگیره و خاکستری هست رنگش کم هست و براق نیست ولی دسته با سیم خود دستگاه براق و پر رنگ هست آیا غیر اصل هست؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه آیا خوب خریدم؟

خوب شاید جنس خوب نیست که فرق رنگ دارن.البته قیمت هایی هم که خریدید نسبت به قبل بالاست چون قبلا 30 تومان بوده.ولی خوب ممکنه جنس خوب باشه اما چون اصلی خود شرکت نیست اینطوری باشه که رنگاشون شباهت نداره.

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان شرمنده جای دیگه برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم!
تو سایت نکست جن زده برای سفارش بازی باید عضو شوید.
منم ثبت نام کردم ولی بعد ازگذشت1روز هنوز ایمیل فعال سازی برام نیومده. یه جا هم نوشته اگه ایمیل فعالسازی نیومده آیدیتونو بنویسید تا ارسال شود. اینکارم کردم بازم نشد
نمیدونید باید چیکار کنم؟!:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان شرمنده جای دیگه برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم!
تو سایت نکست جن زده برای سفارش بازی باید عضو شوید.
منم ثبت نام کردم ولی بعد ازگذشت1روز هنوز ایمیل فعال سازی برام نیومده. یه جا هم نوشته اگه ایمیل فعالسازی نیومده آیدیتونو بنویسید تا ارسال شود. اینکارم کردم بازم نشد
نمیدونید باید چیکار کنم؟!:confused:

پیشنهاد می کنم برای سفارش با فروشگاه تماس بگیرید...

اینطوری کارتون رو سریع تر راه میندازن. ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تو تهران الان كي پايين ترين قيمت Premium Falcon رو داره و چند ميگه.

باید زنگ بزنی و سوال کنی...به سایت های زیر مراجعه کن و زنگ بزن به فروشگاهاشون...

PartoGames.Com
WestGame.IR
NextGen.IR
MaxGame.IR
Pixel385.Com
و آقا پیام هم که توی فروشگاه مجازی می فروشه...که فعلا هم جنس نداره و باید 2-3 هفته ای برای قیمت های 100% ایشون صبر کنی ولی خوب قیمت های خوبی میده.پرتو هم نسبتا خوب میده. ;)
البته اون روز پرتو هم تمام کرده بود Premium رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر