معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
سلام بچه ها،من یک هفته پیش پوله یه ایکس باکسو یه دسته اضافو هشتا بازی رو به حساب وست گیم واریز کردم،قرار بود همون روز با باربری برام بفرستن،ولی نفرستادن،هرچقدر هم زنگ میزنم الکی میگن فردا میفرستیم امروز میفرستیم،شما نمیدونید مدیریت اونجا کیه اگه میشه شماره موبایلشو بدید.واقعا یک هفتست منو اذیت کردن،یعنی گفتم هی میگن وست وست یعنی کارشون درسته که اینطوری شد.اگه لطف کنید شماره موبایلشو اس ام اس کنید بم
09364524848
بيچاره شدي پولتو خوردن;)
ولي نه من دو روز پيش توپ خونه بودم گفتن كنسول تا 1 هفته ديگه مياد ولي از منم ميشنوي پولتو پس بگير خودت برو از يه جاي معتبر بخر به جايي هم سفارش نده بياره

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
کمک

elite با یه دسته اضافی pixel میده 760 البته تا چند روز پیش میداد 740 region ntsc/u فقط داشت.
برادرای گیمر لطفا یه فروشگاه که elite ntsc/j asia داشته باشه معرفی کنید.

tanks

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان کسی جایی سراغ نداره که halo در حد 510 تومن داشته باشن کپی خور شده . میخوام واسم بفرستن.

فکر کنم یا دیر هستی یا دیلم.

تو بوشهر پیام می فروشه می تونی حضوری ازش Halo Edition بخری.قیمتش هم 500 تا 510 تومان هست.اما کپی خور نشده.از دوبی هم میاره.

رایان صبا زنگ بزن بهشون.ولی پیشنهاد می کنم ازشون خرید نکنی چون من یک بار خرید کردم و ضرر بزرگی کردم.حواست رو خوب جمع کن.

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
سلام بچه ها،من یک هفته پیش پوله یه ایکس باکسو یه دسته اضافو هشتا بازی رو به حساب وست گیم واریز کردم،قرار بود همون روز با باربری برام بفرستن،ولی نفرستادن،هرچقدر هم زنگ میزنم الکی میگن فردا میفرستیم امروز میفرستیم،شما نمیدونید مدیریت اونجا کیه اگه میشه شماره موبایلشو بدید.واقعا یک هفتست منو اذیت کردن،یعنی گفتم هی میگن وست وست یعنی کارشون درسته که اینطوری شد.اگه لطف کنید شماره موبایلشو اس ام اس کنید بم
09364524848

کی میگه کنسول نیست . من مشتری پیکسل هستم و یک روز در میون اونجام معمولا دستگاه دارن دیروز اونجا بودم 4 یا 5 تا دستگاه 360 داشت , پول و زود بگیر برو سراع همین پیکسل به نظر من . بعضی موقع ها قیمتش از جا های دیگه بیشتره ولی واقعا دستگاه های خوبی میده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
09364524848

تا جایی که من می دونم WestGame توی کار نرم افزار هست تا سخت افزار.از جایی مثل NextGen می خریدی یا Parto که 1 سالی هست همه میشناسنشون.WestGame اگر می خواست کار درستی کنه از بخش بازارچه بازیسنتر نمی رفت.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
ای بابا شانس ما رو نیگا یه ارکید می خوام به نکست جن زنگ زدم گفت هفته بعد به پرتو هم زنگ زدم گفتش اصلا نمیاریم البته عید می خوام بخرم هنوز یه نیم امیدی به نکست جن هست ولی از شانس بد من تا عید اونم یا نمیاره یا تموم میکنه
به نظر شما جای مطمن به جز این دو جا هست که ارکید هم داشته باشه ؟ ( راستی اقا پیام رو هم حساب کردم دیدم برای من به صرفه نیست )

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
ای بابا شانس ما رو نیگا یه ارکید می خوام به نکست جن زنگ زدم گفت هفته بعد به پرتو هم زنگ زدم گفتش اصلا نمیاریم البته عید می خوام بخرم هنوز یه نیم امیدی به نکست جن هست ولی از شانس بد من تا عید اونم یا نمیاره یا تموم میکنه
به نظر شما جای مطمن به جز این دو جا هست که ارکید هم داشته باشه ؟ ( راستی اقا پیام رو هم حساب کردم دیدم برای من به صرفه نیست )
ارکد پیام داره!

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
کنسول مجانی توپ خونه داد نگیرید 3 تا کنسول توی یک هفته بهم داد یکی از یکی بدتر دفعه ی اخر اومدیم ازش شکایت کنیم یک چیز نسبتا خوب داد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کنسول مجانی توپ خونه داد نگیرید 3 تا کنسول توی یک هفته بهم داد یکی از یکی بدتر دفعه ی اخر اومدیم ازش شکایت کنیم یک چیز نسبتا خوب داد

وقتی 1 بار خریدی دیدی خرابه چرا دوباره میری می خری ؟

بابا شماها دیگه خیلی مثل این که خوشتون میاد پول توی جوب بریزید.

از یه جا مثل NextGen بخرید.هر چقدر گرون هم بدن آدم هم بهشون اعتماد داره هم کارشون درسته.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
وقتی 1 بار خریدی دیدی خرابه چرا دوباره میری می خری ؟

بابا شماها دیگه خیلی مثل این که خوشتون میاد پول توی جوب بریزید.

از یه جا مثل NextGen بخرید.هر چقدر گرون هم بدن آدم هم بهشون اعتماد داره هم کارشون درسته.
توپخونه دیگه معروف شده برای کلاه برداری و اینجورچیزا شما اگه بری اونجا دقت کنی شاید 10%باشن که بدونن چی دارن میفروشن اغلب ادمای بیسوادی هستن که دنبال پول دراوردن از هر طریقی هستن یه نفر
پیدا نمیشه بتونه بهت راجع به کنسول یا هرچیز دیگه ای 2دقیقه توضیح بده ودقیقا بخاطر همینه که اگه ازشون
سئوال کنی شاکی میشن و جوابت رو نمیدن من هم نکست جن رو پیشنهاد میکنم برای خرید کنسول وبازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر