معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوست عزيز

كابلي كه من گذاشتم ماله وصل كردن به مانيتور ال سي دي dvi هست

اگه ممكنه بگين خوبه يا نه

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
اگه ممكنه بگين خوبه يا نه
عزیز کابلهای hdmi هم کابلهای خوبین . فقط شما برای اتصال صدا به مشکل بر میخوری اگه مانیتورت اسپیکر نداشته باشه. پس حتما به این موضوع فک کن .

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
اي بابا

باز يه مشكل ديگه

مانيتور من اسپيكر نداره ها حالا واسه صدا بايد چيكار كنم

مانيتوري گفتم بگيرم كه hdcp رو ساپورت كنه ولي خوب اونايي كه اسپيكر دارن hdcp رو ساپورت نميكنه

حالا راه ديگه ايي نداره

كمك كنيد هنوز جون ندادم

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
حالا راه ديگه ايي نداره
شما تنها کاری که میتونی بکنی اینکه یدونه از اون کابلهایی که آقا پیام عکسشو تو پست بالا گذاشته بگیری. در ضمن اون کابل رو من توضیحاتشو واسه پیام نوشتم که این سری یدونه برام بیاره. تو هم بیخود خودتو الاف Hdmi نکن چون این کابلی که میبینی هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با Hdmi نداره و صدا رو هم که تابلو میتونی به Speaker وصل کنی .

داداشای gamer خودم لطفا جواب سوال منم بدید .
فعلا جایی نیست که بتونه ادعا کنه برات Falcon بیاره، اگه هم باشه فی رو میبرن بالا. پیام جان چند وقت پیش Arcade آورد که فالکون بود و برو بچز هم زدن تو گوشش .

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
فعلا جایی نیست که بتونه ادعا کنه برات Falcon بیاره، اگه هم باشه فی رو میبرن بالا. پیام جان چند وقت پیش Arcade آورد که فالکون بود و برو بچز هم زدن تو گوشش .

merce dadash

merce dadash elite ba ye daste ezafe pixel mede 745 toman che tore meyarze????????????? jaye soragh ndare arzoontar bede?????????daste ro mede 95 tm

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
خوب آخرشم من نفهميدم
آيا من ميتونم 360 رو به مانيتور ال سي دي وصل كنم
و صدا رو به اسپيكر جدا
آيا ميشه؟

اگر ميشه من ميدونم كه ....

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
شما تنها کاری که میتونی بکنی اینکه یدونه از اون کابلهایی که آقا پیام عکسشو تو پست بالا گذاشته بگیری. در ضمن اون کابل رو من توضیحاتشو واسه پیام نوشتم که این سری یدونه برام بیاره. تو هم بیخود خودتو الاف Hdmi نکن چون این کابلی که میبینی هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با Hdmi نداره و صدا رو هم که تابلو میتونی به Speaker وصل کنی .

خوب دوست عزيز شما چرا دقت نميكني ها

مگه نمي بيني اون كابل آقا پيام واسه مانيتور crt ولي مانيتور من dvi پس نتيجه ميگيري كه اين كابل به مانيتور من وصل نميشه

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
یه کانورتور بزن سرش وصل میشه
http://www.hdinterconnects.com/images/dvi-f-vga.gif

طرف VGA ش رو هم باید یه کانورتور دوسر مادگی بگیری 2500 تومن
البته
من یه کابل دیدم که کار شما رو راه مینداخت 100 خورده ای دلار بود
و طرف DVI ش خیلی دفتر دستک داشت حالا نمیدونم این کار بکنه یا نکنه ولی احتمال زیاد باید کار کنه
به هرحال ضررش 5-6 تومن خریدن 2 تا کانورتور هست یه کابل VGA برای کنسول هم حتما باید داشته باشی البته
این رو سعی کن از یکی قرضی بگیری یه موقع اگر نشد ضررت زیاد نشه

آخرین ویرایش:

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
soragh ndare arzoontar bede?????????daste ro mede 95 tm
خوب از همینجا معلوم میشه که طرف End انداختن. چیه مگه میخواد استیک 747 بهت بفروشه ؟!
خوب دوست عزيز شما چرا دقت نميكني ها
دقیقا جواب شما تو پیت بالا داده شد، منم همین مد نظرم و تنها راه ممکن .

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
سلام بچه ها،من یک هفته پیش پوله یه ایکس باکسو یه دسته اضافو هشتا بازی رو به حساب وست گیم واریز کردم،قرار بود همون روز با باربری برام بفرستن،ولی نفرستادن،هرچقدر هم زنگ میزنم الکی میگن فردا میفرستیم امروز میفرستیم،شما نمیدونید مدیریت اونجا کیه اگه میشه شماره موبایلشو بدید.واقعا یک هفتست منو اذیت کردن،یعنی گفتم هی میگن وست وست یعنی کارشون درسته که اینطوری شد.

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام بچه ها،من یک هفته پیش پوله یه ایکس باکسو یه دسته اضافو هشتا بازی رو به حساب وست گیم واریز کردم،قرار بود همون روز با باربری برام بفرستن،ولی نفرستادن،هرچقدر هم زنگ میزنم الکی میگن فردا میفرستیم امروز میفرستیم،شما نمیدونید مدیریت اونجا کیه اگه میشه شماره موبایلشو بدید.واقعا یک هفتست منو اذیت کردن،یعنی گفتم هی میگن وست وست یعنی کارشون درسته که اینطوری شد.اگه لطف کنید شماره موبایلشو اس ام اس کنید بم
09364524848
منم توصیه میکنم که پولت رو پس بگیری واز نکست جن کنسولت رو بخری
درضمن اینم بگم که الان یه چند وقتی هست که کنسول وارد نمیشه شاید امروز و فردا کردنشون بخاطر همین
باشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر