معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من خودم از وقتی نسخه نهایی IOS 6 اومده از دست وایفای کلافه شدم! جدی میگم واقعا سرعتش کمه! من خودم 4 مگ دارم اما روی وایفای انگار دارم با GPRS کار میکنم! نسخه بتا 1 و 2 و3 این مشکل رو نداشتند!

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
کجای حرف من نشون از عصبانیت داره؟؟!!!من میگم هی از این ور و اونور مطلب میذاری که اینجاش ایراد داره و اونجاش اینطوری فقط نشون میده که.............
در ضمن من 3-4 تومن ندارم پول مفت بدم به مغازه دار جماعت که واسه تو و خودم ایفون 5 بخرم!!
شما هر پستی دادی همش معایب این دستگاه رو گفته!!(حالا چه صحیح باشه چه غلط)
ماشاالله ایرادگیر هستید کلا"!!اماده ای گوشی معرفی کنم بری معایبش رو گیر بیار!!!استاد!

جای خالی رو من باید پر کنم ؟!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من خودم از وقتی نسخه نهایی IOS 6 اومده از دست وایفای کلافه شدم! جدی میگم واقعا سرعتش کمه! من خودم 4 مگ دارم اما روی وایفای انگار دارم با GPRS کار میکنم! نسخه بتا 1 و 2 و3 این مشکل رو نداشتند!

من که هیچ تفاوتی احساس نکردم !

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

در مورد سرعت اینترنت کاملا حق با شماست و من همیشه حقیقت رو میپذیرم....همونطور که گفتین این مورد شامل حال ما نمیشه.....
اما در مورد اون کلیپ چاقو کشیدن نظر من اینه که کلا اصلا نمیشه به فیلم و عکس اطمینان کرد....براحتی میتونن فیلم دربیارن ......
در مورد درز کردن نور از کنار صفخه هم اصلا از شرکتی که به کیفیت ساخت مشهوره انتظار نمیره این موضوع اتفاق بیفته....
حالا هی دوستان بیان بگن که من دشمن خونی اپل هستم !!!
در مورد اون فيلمي كه گذاشتم خيالت راحت باشه چون اون فيلم رو يه شخص درست نكرده كه قابل استناد نباشه اون فيلم رو سايت phonebuff تهيه كرده وبعد از phonebuff هم remondpie نيز اون فيلم رو منتشر كرد پس اون فيلم معتبره
در مورد حرف هاي اون فرد امريكايي هم ببين خودت هم داري مي گي نمي تونه درست باشه كه واقعاً هم همين طور
چه طور يه همچين كوشي از اطرافش نور درز ميكنه !!!!!والا اين مشكل رو گوشي هاي glx ساخت وطن هم ندارن
مطمئن باش بقيه حرف هايي هم كه زده دروغ

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اقا بعضی از شماها خیلی زود عصبانی میشید و وحشتناک fan هستید اونم از طرفداران اپل
اقا وقتی یه گوشی عرضه میشه کلی ادم میاد در موردش نظر میدند منبع مینویسند حالا بعضی از این منبع ها دروغ و بعضی هاش هم درست هست مثلا wifi رو من قبول دارم من هم توی چند تا سایت خوندم که میگفتند سرعتش کم شده اما خب چرا دعوا میکنید؟
بعضی هاتون نمیخواید قبول کنید که شرکتی مثل اپل به اون بزرگی و معروفی مثل بقیه شرکت ها میتونه اشتباه کنه.
هر محصول یه معایب و خوبی هایی داره دیگه پس به حرف همدیگه احترام بزارید و یکه به قاضی نرید.اقا اونایی که طرف دار وحشتناک اپل هستند و حرف تو گوششون نمیره و اصلا نمیخواند بدی محصول رو قبول کنند خواهشا نظر ندند اینجا

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
اقا بعضی از شماها خیلی زود عصبانی میشید و وحشتناک fan هستید اونم از طرفداران اپل
اقا وقتی یه گوشی عرضه میشه کلی ادم میاد در موردش نظر میدند منبع مینویسند حالا بعضی از این منبع ها دروغ و بعضی هاش هم درست هست مثلا wifi رو من قبول دارم من هم توی چند تا سایت خوندم که میگفتند سرعتش کم شده اما خب چرا دعوا میکنید؟
بعضی هاتون نمیخواید قبول کنید که شرکتی مثل اپل به اون بزرگی و معروفی مثل بقیه شرکت ها میتونه اشتباه کنه.
هر محصول یه معایب و خوبی هایی داره دیگه پس به حرف همدیگه احترام بزارید و یکه به قاضی نرید.اقا اونایی که طرف دار وحشتناک اپل هستند و حرف تو گوششون نمیره و اصلا نمیخواند بدی محصول رو قبول کنند خواهشا نظر ندند اینجا

من تازه فهمیدم که کلا هر کی ایراد اپل رو میگیره دروغگوئه..........قبلا نمیدونستم اینو.....منطق جالبیه !!!

---------- نوشته در 11:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 AM ارسال شده بود ----------

در مورد اون فيلمي كه گذاشتم خيالت راحت باشه چون اون فيلم رو يه شخص درست نكرده كه قابل استناد نباشه اون فيلم رو سايت phonebuff تهيه كرده وبعد از phonebuff هم remondpie نيز اون فيلم رو منتشر كرد پس اون فيلم معتبره
در مورد حرف هاي اون فرد امريكايي هم ببين خودت هم داري مي گي نمي تونه درست باشه كه واقعاً هم همين طور
چه طور يه همچين كوشي از اطرافش نور درز ميكنه !!!!!والا اين مشكل رو گوشي هاي glx ساخت وطن هم ندارن

icon17.png

یکی دو تا از بچه هایی که همین جا این ایرادها رو تایید کردن هم دروغگوئن
icon17.png

خیلی باحالی تو........هر چی تو میگی راسته داداش.....

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
من تازه فهمیدم که کلا هر کی ایراد اپل رو میگیره دروغگوئه..........قبلا نمیدونستم اینو.....منطق جالبیه !!!

---------- نوشته در 11:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 AM ارسال شده بود ----------

icon17.png

یکی دو تا از بچه هایی که همین جا این ایرادها رو تایید کردن هم دروغگوئن
icon17.png

خیلی باحالی تو........هر چی تو میگی راسته داداش.....
دوست عزيز من خداي نكرده نگفتم هر كسي كه اينجا از اپل يا محصولات ايراد ميگيره دروغ ميگه نه من صرفاً راجب اون فرد امريكايي كه ايرادهاي عجيب گرفته بود حرف زدم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بابا والا به خدا برای من با وایفای سرعت خیلی کمی داره! مثلا یه سایت رو میخوام باز کنم اولش یه چند دقیقه بهش فکر میکنه بعد یهو لود میکنه!

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
بابا والا به خدا برای من با وایفای سرعت خیلی کمی داره! مثلا یه سایت رو میخوام باز کنم اولش یه چند دقیقه بهش فکر میکنه بعد یهو لود میکنه!

مشكل از ٦ نيس.
من خودم الان تو ٥.١.١ ام.با فينگيلي پي ان ك اصلا لود نميشه سرعت نت هم اومده پايين.مشكل از شبكس ب خدا!

sent from my iphone 

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مشكل از ٦ نيس.
من خودم الان تو ٥.١.١ ام.با فينگيلي پي ان ك اصلا لود نميشه سرعت نت هم اومده پايين.مشكل از شبكس ب خدا!

sent from my iphone 
من از بتا 1 روی ios 6 بودم! خیلی وقته دارمش! تا بتا 3 مشکلی نداشت! اما این ورژن فاینالش مشکل وایفای داره! مطمئنم! برای خیلی ها داشته! و برای خیلی ها هم خب نداشته!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

مگه glx چه مشکلی داره؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من از بتا 1 روی ios 6 بودم! خیلی وقته دارمش! تا بتا 3 مشکلی نداشت! اما این ورژن فاینالش مشکل وایفای داره! مطمئنم! برای خیلی ها داشته! و برای خیلی ها هم خب نداشته!

اگه مشکل داشت همون دقیقه اول همه جا پر میشد !

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
پر شده اتفاقا!
فكر كنم منظور دوستمون سايتهاي معتبري هست كه گوشي رو بررسي و اناليز مي كنن مثل cnet يا gsmو.....

خبري رو الان ديدم كه واقعاً شوكه شدم گفتم اين جا هم قراربدم شايد براي شما هم جالب و غافل گير كننده باشه
پردازنده A6 آیفون توسط سامسونگ ساخته شده است. طبق نتایج به دست آمده از کالبد شکافی پردازنده A6 آیفون ۵ توسط دو سایت معتبر iFixit و Chipworks مشخص شده که تراشه آخرین گوشی هوشمند اپل ساخت رقیب اصلی این کمپانی در این بازار، یعنی سامسونگ است.کالبدشکافی این پردازنده همچنین تایید می*کند که آیفون ۵ حافظه موقت (رم) ۱ گیگابایتی دارد. ممکن است این همکاری زیاد هم به طول نیانجامد، چرا که اپل برای کاهش وابستگی به سامسونگ، کار جستجو برای یافتن جایگزینی برای این کمپانی کره*ای را آغاز کرده است.
منبع I-phone.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر