معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
درست متوجه منظورتون نشدم
اگر منظورتون فروشگاه های اپل هستند که قیمت آنها نهایتا 600 - 700 دلاربا Contract شرکت های مخابراتی است

ميبينيد اطلاع كامل نداريييد!!
انلاك فكتوري تو اپل استور ٦٤ گيگ مشكي ٨٩٩$ دلار هست كه حدودا ٩٠٠ است كه ٩٠٠ ضرب در ١.٣٠٠ مساويست با مساويست با ١مليون و ١٧٠ تومن.
لاك ها هم به ترتيب ١٩٩،٢٩٩،٣٩٩ $ هست ك اول اين مقدار ميگره بعدا بايد باز پول بدين ك تو ايران لاك دردسر زياد دارد.

sent from my iphone 5

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دلبندم شما نگفتید آنلاک گرفتید
در ضمن دلار 1.300 نیست 2.600 می باشد

در هر صورت امیدوارم از انتخابتون لذت ببرید و بیشتر از چیزی که پرداخت کردید ازش استفاده کنید
من که به شخصه قصد اذیت ندارم و احتمالا تو این تاپیک فعالیت نمی کنم.
عذر می خوام اگر شما یا عزیز دیگه ای رو ناراحت کردم

آخرین ویرایش:

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
شما چرا نميگيريد چيميگم؟؟وقتي دلار ١.٣٠٠ بود من يكم دلار گرفتم بعد الانم با اون دلار خريدم.منم ديگه قصد پست دادن تو تاپيك ندارم چون اعصاب خودم و بقيه رو خورد ميكنم.

sent from my iphone 5

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کلا خرید محصولات اپل تا 2 3 ماه اپل اشتباه محض هست چون سری های اولیه این محصولات و در واقع بهتره بگم مشتری های اولیه این محصولات حکم آزمایش رو برای اپل دارن تا بعد از سر و صدای فراوون و شکایت و درگیری به فکر جبران مشکلاتش تو تولید های بعدی باشه

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
کلا خرید محصولات اپل تا 2 3 ماه اپل اشتباه محض هست چون سری های اولیه این محصولات و در واقع بهتره بگم مشتری های اولیه این محصولات حکم آزمایش رو برای اپل دارن تا بعد از سر و صدای فراوون و شکایت و درگیری به فکر جبران مشکلاتش تو تولید های بعدی باشه
اپل تولید آیفون ۵ را کاهش داد تا کیفیت آلومینیوم بدنه دستگاه را افزایش دهد. تولید آیفون ۵ اپل کاهش یافته و به آهستگی دنبال می شود تا اپل برروی بهبود کیفیت آلومینیوم بکار رفته در بدنه این تلفن، بهبودهایی را اعمال کند تا استحکام بدنه آیفون های بعدی ارتقاء یافته و به راحتی خراشیده نشوند. این موضوع طبیعی است که آلومینیوم خط و خش برداشته و یا در اثر تماس با یک جسم سخت خراشیده و ساییده شود اما مشکل آنجاست که برخی از خریدارن آیفون بلافاصله پس از باز کردن جعبه و خارج نمودن آن از پوشش های محافظ و دقیقا زمانی که هنوز اصلا از تلفن استفاده نکرده بودند، متوجه خراشیده شدن تلفن خود شده اند. این امر به هیچ وجه قابل توجیه نیست و اپل حداقل در تلاش است تا آیفون هایی که به دست مشتریان می رسند چنین مشکلاتی را نداشته باشند.
منبع iphone.ir
انجمن تخصصی آیفون اخبار فناوری در 24 ساعت گذشته ، شماره 24

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر